Iš Prancūzijos išsiųstas Šilutės rajono gyventojas Lietuvoje ieškotas kaip nuteistasis

2015-10-28, pasienis.lt
pasienis.lt nuotrauka
pasienis.lt nuotrauka

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė Šilutės rajono gyventoją, už įstatymų pažeidimus išsiųstą iš Prancūzijos. Jis Lietuvoje buvo ieškomas kaip nuteistasis už nusikaltimą.

Kai antradienį popiet Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Paryžiaus, pasieniečiai jau žinojo, kad juo atvyko iš Prancūzijos už šios šalies įstatymus išsiųstas asmuo. VSAT pareigūnai jį pristatė į Vilniauas oro uosto užkardos patalpas ir išsiaiškino, kad šio 35-erių Šilutės rajono gyventojo nuo šių metų liepos pabaigos ieškojo Tauragės policija. Vyras nuo teisingumo pasislėpė, kai buvo nuteistas už nusikaltimo padarymą. Pasieniečiai sulaikytąjį apklausė ir atlikę būtinus formalumus perdavė sostinės policijos pareigūnams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 460 asmenų, kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio šalių teisėsauga.

Dažniausiai tokie ieškomieji įkliuvo šalies oro uostuose – 258 asmenys. Pagal pilietybes daugumą sudaro Lietuvos piliečiai – 360 sulaikytųjų. Taip pat VSAT pareigūnai sulaikė dar 13 valstybių piliečius.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kurios veiklos pasiilgote labiausiai?