Ketvirtadienio horoskopas – spalio 29 d.

2015-10-29, ji24.lt, 15min.lt
 Skaitykite šios dienos astrologines prognozes savo ženklui.
Skaitykite šios dienos astrologines prognozes savo ženklui.

Skaitykite šios dienos astrologines prognozes savo ženklui.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nenustygsite vietoje, norėdami kuo daugiau žmonių susitikti ir kuo plačiau išbarstyti savo mintis. Tokiu būdu velsitės į pokalbius įvairiausiomis temomis, kurios kitomis dienomis jūsų nesudomintų. Sustabdyti jus pajėgtų kai kas geriau išmanantis jums rūpimus dalykus. O tuomet tinkamų argumentų rasti gali būti nelengva.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu jaustis tvirtiems, tačiau jokios išorinės aplinkybės jums to negarantuos. Turėsite tik tai, ką patys savo rankomis atliksite. Popietę ypač sunkiau patikėti, kad jums pakanka to, ką jūs turite. Užuot kreipęsi dėl paramos į kitus asmenis ar ieškoję patvirtinimo savo veiksmams, naudokitės tuo, ką jau turite įgiję.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasirinkę taktiką – mažiau kalbų, daugiau darbų, pralenksite kitus bet kurioje srityje. Tačiau greit suprasite, kad pasikalbėti šiandien taip saldu, kaip ir sužinoti intriguojančių naujienų. Ir savas išpasakoti. Ši jūsų pasirinkta kryptis anaiptol netenkins jūsų partnerių, pernelyg rimtai žiūrinčių į viską, kas čia vyksta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien net būdami pačiame įvykių sūkuryje, jausitės vieniši. Todėl dangstysitės įvairiausiomis kaukėmis, kad tik prisitaikytumėte prie dienos tendencijų. Dėl to gal net šiek tiek apgauti ar išduoti jausitės. Popietę užgriuvę darbai galėtų jus išlaisvinti nuo įkyrių minčių, tačiau jie labiau jus prislėgs savo sunkia našta.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Stiprybės šaltinį šiandien rasite tarp kolegų ir draugų. Noriai su jais dalysitės įvairiausia informacija ir patys nė vieno jų ištarto žodžio nepraleisite – jums bus svarbu, kuo gyvena ir kuo kvėpuoja kiti žmonės. Smagiai leisti laiką kolektyve sutrukdys būtinybė susitelkti į savo asmeninius uždavinius arba pasirūpinti savo atžalomis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Užuot galvoję, kurio iš daugybės darbų imtis, pradėkite nuo aktualiausio. Tik šiukštu, nepasiduokite pagundai griebtis visų vienu metu, kad ir kaip aplinkybės to reikalautų. Tiesa, gerai atlikti darbus gali trukdyti beprasmių pokalbių gausa, o popietę – jūsų šeimos nariai su savo nesibaigiančias prašymais ir norais. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien visaip vengsite sunkios pareigų naštos, o savo dėmesį sutelksite į žinių paieškas, mokymąsi, mokymą ar informacijos skleidimą. Pasitelkę savo žinias ir įtaigą, ne vieną įtikinsite. Tačiau popietę ne visi bus tokie dosnūs, kai reikės dalintis turimomis žiniomis ir bus ne tokie suinteresuoti jus išklausyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei šiandien esate pasiruošę deryboms, diena nebus sunki, priešingai, smagi ir uždeganti. Tačiau kiekvienose derybose įsitikinkite, jog matote kelias diskutuojamos temos puses, neįsikibdami tik į vieną iš jų. Nors jūsų pastangos bus vaisingos, kol kas neskaičiuokite savo pasiekimų. Jie, regis, ne visai materialūs.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien dažniau atsižvelkite į patarimus, kuriuos negailėdami visą dieną jums bers jūsų partneriai. Išties, pasiklausyti kitų bus svarbiau nei patiems kalbėti, nes jums numušti kitiems ūpą popietę bus vieni niekai. Taigi, tame naujienų sraute tikrai išgirsite jums reikalingos informacijos, kurią ateityje bus galima tinkamai panaudoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite nusiteikę smagiai pasidarbuoti, griebdamiesi visko iš eilės. Tačiau darniau kalbėsite apie savo darbus nei juos darysite. Nebent uždirbate pinigus kalbėdami ar rašydami. Popietę darbų eigą gali sutrikdyti praeities įvykių pasekmės ar paprasčiausi prisiminimai, įkyriai lendantys į galvą. Kažin ar jų atsikratysite, papasakodami kam nors iš kolegų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viena jūsų dalis norės linksmintis, švęsti, pramogauti ir flirtuoti, o kita, sutelkusi visas jėgas, rinksis rimtus užsiėmimus. Ši priešprieša ypač išryškės popietę, ir gerai nesijausite, jei vienai jų teiksite pirmenybę. Todėl į rimtus darbus, kuriuos, regis, atliksite kolektyve, įneškite šiek tiek įvairovės ir intriguojančių naujienų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiandien reikės namų ar kitos asmeninės erdvės, antraip dusite lyg išmestos į krantą. Norinčiųjų pasikalbėti su jumis gali būti pakankamai, o ir jums poklabiai bus tikras malonumas. Ypač apie savo šeimą ar su jos nariais. Deja, šis jūsų dienos pomėgis prieštaraus jūsų darbo pobūdžiui ar vadovybės poreikiams.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?