Penktadienio horoskopas – spalio 30 d.

2015-10-30, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Kūdikis
„Fotolia“ nuotr. / Kūdikis

Paskutinę savaitės dieną pasitikite su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų poreikį aktyviai bendrauti šiandien gesins ir žadins įvairiausios priežastys darbe, taip pat  ir žmonės, su kuriais dirbate. Turėsite kuo juos nustebinti, tačiau pakviesti aptarti darbo reikalų, pamirškite savo asmenines istorijas ir kitus asmeniškumus. Tokiu būdu ir paplepėti galėsite, ir nesusipratimų išvengsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien bendravimo bus į valias, tačiau juo sieksite numalšinti ne bendravimo apetitą, o gauti iš to bent kokios naudos. Pernelyg neafišuodami savo ketinimų, kur kas tvirtesnes pozicijas įgysite. Tiesa, jūsų pačių ar jūsų mylimiausių užgaidos augs neįtikėtinu greičiu, ir jei laiku jų nesuvaldysite, nemažą sumelę paklosite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien žodžio kišenėje neieškosite. Ir būsite teisūs, savo oratorinius gebėjimus panaudodami kokiai nors savo ar komandos idėjai paskleisti. O pernelyg susitelkę į šeimą ar analizuodami kokias savo asmeninio gyvenimo peripetijas, tuščiai laiką švaistysite, nes ne kažin ką pavyks sklandžiai aptarti ar susitarti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Puiku, jei jums pavyks šiandien ištrūkti iš įvykių srauto ir išvengti pokalbių, į kuriuos nuolat būsite painiojami. Tiesa ta, kad jums jie bus nei malonūs, nei reikalingi, veikiau gadinantys jūsų santykius su aplinkiniais (net jei iš pirmo žvilgsnio atrodys priešingai). Išradingumas darbe bus jūsų stiprybė, kuriai padėkite visaip pasireikšti.
LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien tinkamai pasitarnausite savo draugams ar komandai, jei laiku išsitraukę savo žinias, jas pasiūlysite grupės problemoms spręsti. Tokio pobūdžio jūsų iniciatyvos bus sutiktos palankiai. O matuodami visus už ir prieš materialiais matais, toli nenuvažiuosite. Kas iš pradžių atrodys vertinga, vėliau taps nieko verta.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Darbas vis darbą, o jūs būsite pasiruošę kuo daugiau jų atlikti, įžvelgdami ypatingų galių savyje ir rasdami nepramintus takus, naudojant įvairius resursus, tiek žmogiškus, tiek materialius. Pastaruosius tinkamai pritaikysite, o štai jūsų asmenybės galių jūsų vadovybė nesupras arba jūs netinkamai jas pateiksite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien lengvu žvilgsniu pažvelgdami į dienos įvykius, tapsite tinkamu kelrodžiu visiems kitiems, toli nesižvalgantiems. Pasirinkę tokią krypti ją tęskite, kuo daugiau neįprastų ir netikėtų ryšių per dieną užmegzdami. Tiesa, jūsų geranoriškos pastangos dėl kitų pasiaukoti kažin ar atras savo vietą ir bus draugiškai sutiktos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Per dieną netils kalbos, kurių metu jūs turėsite progą sužinoti intriguojančių dalykėlių. Nors dienotvarkė per dieną keisis kelis kartus, šie netikėti posūkiai veikiau padės jums nei kenks atlikti dienos darbus. Tik štai bendraudami su kolegomis ar draugais per giliai savo nosies nekiškite, nes rezultatas gali būti priešingas.
ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandiena bus kur kas vertingesnė, jei savo pomėgį kitus pamokyti pasidėsite šalin ir pasiklausysite kitų. O jie išties turės ką jums papasakoti ir, be abejo, nustebinti. Ypač vaikai. Tiesa, darbų gausa prieš savaitgalį gali būti nemenka ir pratęsdami dieną kiek ilgėliau, savo antrosios pusės nepradžiuginsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite tikri darbštuoliai ar bent visaip dangstysitės savo darbštumo kauke, kad visiems įtiktumėte. Tiesa, žinias, kurių esate prikaupę, netikusiai taikysite darbo vietoje ir nieko iš kolegų neįtikinsite tuo, kuo patys visa širdimi tikite. Tačiau jūsų pasirinktą kryptį gerokai pakeis netikėti įvykiai namuose ar keisti namiškių poelgiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums bus gera pasikalbėti su savo atžalomis ar mylimu asmeniu, tikintis išgirsti netikėtų nuomonių. Ne mažiau smagu ir apie savo atliktus kūrinius ar kūrybinio pobūdžio planus kam nors papasakoti. Tačiau tikėdamiesi, kad kas nors prisijungs prie jūsų ir dar dosniai atvers pinigines – veltui laiką sugaišite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puiku, jei šią dieną galėtumėte leisti namuose su šeima. Bet kuriuo atveju, sieksite kuo jaukesnės aplinkos, kurią tinkamai puoselėdami, sulaukiate netikėto atlygio. Kita vertus, bus žmonių, kurie to nesupras ir visaip bandys jus išvilioti į platesnius vandenis. Pasidavę spaudimui, kažin ar sau paslaugą padarysite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?