Savaitgalio horoskopas – spalio 31 d.– lapkričio 1 d.

2015-10-31, 15min.lt, ji24.lt
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Rudeniškai spalvinga Lietuva
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Rudeniškai spalvinga Lietuva

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį bus laiko ir pasvajoti, ir ką nors dėl savo svajonės atlikti, įtraukiant į tai kitus asmenis. Tiesa, dalis jūsų planų ir darbų liks už uždarų durų jūsų asmeniniame gyvenime, o kitos dalies visiškai niekam neatskleisite. Beje, tai puikios dienos grįžti prie savo šaknų ir pasitarnauti patiems artimiausiems.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį praleisite tinkamai nuoširdžiai bendraudami. Draugai jus įkvėps ar net pakylės virš kasdienybės, tuo padidindami jūsų pasitikėjimą kitais ir stiprindami ryšius. Praeities prisiminimai jums gali sukelti ne pačių geriausių įspūdžių, tačiau viską kompensuos kokios nors pramogos ar vaikų krykštavimas.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį kai ką atlikę dėl savo buities ar sveikatos, jei ne kitų, tai bent savo akyse pakilsite. Be to, visur kur vyksite, sieksite sukurti kuo jaukesnę ir uždaresnę erdvę, kurioje jūs ir visi kiti jaustųsi saugūs. Tiesa, retkarčiais tam naudosite keistas priemones, nepamiršdami tinkamai pritaikyti to, ką jums siūlo jūsų šeimos nariai.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalio prioritetus lengvai sudėliosite, taip parodydami savo atžaloms ir kitiems mylimiems žmogučiams iš ko verta pasimokyti ir į ką lygiuotis. Jūsų išradingumas ir nuolatinės pastangos pasirodyti, gali kai kam atrodyti perdėtos, tačiau nestokosite tiek pasitikėjimo savo jėgomis, tiek norinčiųjų su jumis pasikalbėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį jums bus lengva ir svarbu atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių, daugiau laiko atseikėjant tiems, kurie yra išėję anapilin. Tačiau prisimindami savo šaknis, pilnatvę jausite ir būdami su savo dabartine šeima. Beje, kai kurios šių dienų patirtys gali pakeisti jūsų požiūrį į jūsų šeimą, namus ir perdėlioti kai kuriuos akcentus.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį užmegzti ryšiai ar pažadai, išgirsti iš jūsų antrosios pusės lūpų gali jums suteikti sparnus. Ryšitės ką nors nauja atlikti ar ne, vis tiek prisiminimai ilgainiui šildys. Beje, būdami su draugais turėsite progą įrodyti, kad nesate iš kelmo spirti, tačiau jų pakviesti žaisti rizikingus žaidimus – atmeskite pasiūlymą.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį bus tinkamos sąlygos atstatyti savo gerą savijautą, ir savo buitį pagerinti, pavyzdžiui, ką nors jai įsigyjant. Tiesa, matysite viską kiek ryškesnėmis spalvomis nei įprastai, bet tai jums neleis abejoti ir mesti kelio dėl takelio.  O ką nors atlikę, nenorėsite likti šešėlyje - lauksite padėkos ar bent kokių įvertinimo ženklų.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jums bus ir kaip save parodyti, ir priežasčių savo nuomonę pareikšti, ir ką nors gero padaryti dėl tų, kuriuos branginate. Tikėdami savimi prieš jokius netikėtumus rankų nenuleisite, dar įnirtingiau plauksite tiek pasroviui, tiek prieš srovę, nelygu į kokias aplinkybes pakliūsite. Regis, jas net pasirinkti bus galima.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Turėsite savų paslapčių, kurie jei kam ir rūpės tai nebent jūsų šeimos nariams. Tačiau jūs juos lengvai įtikinsite, kad esate pasiruošę visą šių dviejų dienų laiką paaukoti dėl jų laimės. Ir pastebėsite, kad kuo artimesnius ryšius užmezgate, tuo labiau stiprės pasitikėjimas vieniems kitais, kas bus išties svarbu tokį savaitgalį.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį ne vieną bičiulį nustebinsite savo istorijomis, regis išgalvotomis, ar prisiminimais, panašu, kad šiek tiek pagražintais. Be to, bus labai svarbu žmogus, galintis jums pasiūlyti savo petį, į kurį galėsite atsiremti. Beje, jis turės būti labiau jaukus, užjaučiantis, išklausantis ir supratingas, nei tvirtai jus prilaikantis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį ką nors dėl savo gero vardo norėsite atlikti ir dėl to noriai kam nors aukosite savo laiką, leisite pinigus ar panaudosite gebėjimus. Be abejo, turėsite atseikėti laiko ir savo sveikatai ar įvairiems buities darbams, prie kurių noriai prisijungs ir kiti asmenys, kartais padėdami, o kartais išmušdami jus iš pusiausvyros.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei savaitgalį svajosite – visi apie tai žinos, o jei ką nors sužinosite ar išmoksite – taip pat pasistengsite kuo platesnei auditorijai papasakoti. Be to, smagiai nuteiks jūsų atžalų išdaigos ir antrosios pusės pastangos praskaidrinti jūsų nuotaiką. Dėl ko dar svajingiau žvelgsite į žmones, įvykius ir rudenėjančią gamtą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?