Pirmadienio horoskopas – lapkričio 2 d.

2015-11-02, 15min.lt, ji24.lt
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Rudeniškai spalvinga Lietuva
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Rudeniškai spalvinga Lietuva

Naujoji savaitė jau čia – kokias dovanas ir netikėtumus ji numačiusi?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums geriausia bus namuose, kur būsite užtikrinti ir savimi pasitikintys. Todėl bet kurioje vietoje būdami, stengsitės sukurti kuo saugesnę ir jaukesnę aplinką sau, į kurią ne kiekvieną įsileisite. Vakare užsigeisite daugiau dėmesio ženklų, kurių bus negausu. Užuot primygtinai reikalavę, susitelkite į svarbius buities darbus.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien derėtų prisiminti, kad jausmai ir gebėjimas juos išreikšti yra daug svarbiau už visa kita. Tam jūs naudosite įvairias žodines priemones, tiksliai jas parinkdami, nors retkarčiais šį tą reikalinga praleisdami pro akis. Vakare pokalbiai šeimoje strigs, tačiau jumyse užsiliepsnos aistros, kurias dera nukreipti į kūrybišką veiklą, meilę ar laisvalaikį su vaikais.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sieksite užtikrinti savo saugumą, todėl būsite pernelyg atsargūs ir užsisklendę. Dėl to iki vakaro gali nepavykti žaismingai ir lengvabūdiškai reaguoti į žmones ir įvykius. Vakare bus pagunda iššvaistyti brangų laiką ir energiją kalboms, kurią galėtumėte panaudoti atlikdami ką nors vertinga savo namams ar šeimai.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien visi matys, kuo esate ypatingi ir jūs to šįkart nesivaržysite – tegul visi sužino, kokie šilti, rūpestingi ir jautrūs kitų žmonių rūpesčiams esate. Vakare situacija pakis ir, labai panašu, kad sunkiai susilaikysite nuo pirkinių, kurie kažin ar jums reikalingi. Tiesa, susitikimas ar pažintis gali būti daug žadantys, bet ne viskas iš karto.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien pasirūpinkite kitų poreikiais, bent iki vakaro pamiršdami savuosius. Lepinkite kitus, užuot pataikavę sau. Ir jokiu būdu neskaičiuokite savo nuopelnų. Įvertinimą galbūt gausite jau vakare, tačiau ne iš pačių artimiausių. O norėdami sau padaryti dovaną, tam nepagailėsite nei laiko, nei pinigų.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kokie rūpestingi ir atidūs esate, šiandien sužinos jūsų bičiuliai ar komandos nariai. Tiesa, idėja, kuria degte degsite, gali būti kol kas nepasiekiama, ypač jei ji nauja. Vakare atviraudami apie savo svajones, išgirsite trikdančių klausimų. O savo asmenines galias galite pasitelkti tam, kad paragintumėte kitus veikti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite tobuli darbuotojai, žinantys kaip palengvinti ne savo kelionę į tikslą, o kaip pagerinti aplinkinių žmonių savijautą. Nuo to ir jūsų kelias taps tiesesnis. Vakare ieškosite žmonių, prie kurių galėtumėte prisijungti ir su kurias galėtumėte pasitarti. Net jų neradę nenusiminkite, verčiau noriai taisykite praeities klaidas, vieną po kitos, atidžiai ir kruopščiai.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėdami sąlygas, padedančias jums pažvelgti į save ir savo problemas iš tolimesnės perspektyvos, naudokitės jomis. Jos leis jums suprasti, kur esate ir kur norėtumėte būti. Vakare sieksite pripažinimo, tačiau bet kokie dėmesio ženklai jus trikdys. Neprošal prisijungti prie draugų ar suburti komandą, kurioje visi turėtų konkrečias užduotis.  

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien be pasitikėjimo kitais asmenimis nebus nieko. Kuo nuoširdžiau dalinsitės patirtimis, veiklomis, resursais – tuo smagiau pralėks ši diena. Vakare įlipę į optimizmo traukinį, jame sužinosite keistų dalykų apie savo praeitį. O jei degate nekantrumu pasiekti kokį nors tikslą – žygiuokite iki jo gerai apgalvoję veiksmų planą.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei būsite vieni, ši diena bus nei šiokia, nei tokia. Užuot siekę viską atlikti savaip, atidžiai reaguokite į kitų žmonių rekomendacijas. Vakare atsiras dar daugiau priežasčių stiprinti pasitikėjimą kitais, tačiau neperlipant kai kurių privatumo ribų. Beje, išaugs poreikis ir galios tiems, kurie nori kitiems įrodyti savo nuomonę, pažiūras ar atskleisti žinias. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kasdienybė šiandien nelabai skirsis nuo kitų dienų kasdienybės, tačiau ji jums bus saugumo ir ramybės pagrindas. Tiesa, dirbdami tarp abejingų žmonių, visaip sieksite sušildyti atšiaurią aplinką.

Vakare laiką leisdami su antrąja puse, verčiau išvenkite pokalbių apie darbą. Beje, paraginti spręsti bendro turto reikalus, viską gerai apskaičiuokite. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena būtų puiki, jei netaupytumėte savęs būdami su vaikais, įnikę į kūrybinę veiklą ar organizuodami kam nors laisvalaikį. Kita vertus, neperšokę griovio verčiau nesakykite „op“ ir nesivelkite į avantiūras. Vakare jus pasiglemš kasdienė rutina, o antroji pusė primins jums galbūt primirštą tikrosios aistros skonį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?