Antradienio horoskopas – lapkričio 3 d.

2015-11-03, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Oro balionas
Fotolia nuotr. / Oro balionas

Dar viena puiki rudens diena – ką atskleis žvaigždės?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite nusiteikę pakiliai ir pasiruošę sužavėti visus savo išradingumu, kūrybiškumu ar elgesiu. Ir išties dėmesio nestokosite, ne vieną asmenį savo dienos kelyje sužavėdami. Tačiau visko sau ar tiems, kuriuos mylite, leisti negalėsite, nes atsiras tokių, kurie manys, jog elgiatės ne visiškai teisingai ir jūsų nepalaikys ar neparems.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu parodyti dėmesį brangiems žmonėms ir sušildyti juos tuo, kuo galite tik jūs. Todėl kiek nukreipdami dėmesį nuo savęs, palepinkite savo artimuosius. Jūsų pastangos nueis vėjais, jei per stipriai perlenksite lazdą. Derinti asmeninius reikalus su visuomeniniais bus nelengva, bet jūsų pastangos bus įvertintos.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien daug kalbėsite, dažniausiai apie save, tačiau tokiu būdu nemažai žmonių sužinos apie jus ir jūsų pasiekimus. Tačiau darbe kai kuriems asmenims toks jūsų elgesys gali būti nepriimtinas, todėl nenustebkite, jei kai kas iš kolegų jums primins apie nebaigtus ar prastai atliktus darbus. Kritiką sunkiai toleruosite, todėl užbėkite jai už akių.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėsite visas pastangas, kad nebūtų jums lygių. Kai kas to sieks atskleisdami savo unikalius gebėjimus, kiti – materialių vertybių pagalba, treti sieks ne dirbti, o pramogauti. Daug galvodami apie savo poreikius ir tai, kaip būti visa galva aukštesniems, nepamirškite ir to, jog dėmesio ir įvertinimo šiandien reikia visiems. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūs diktuosite taisykles, bet tuo negalėsite iš širdies pasidžiaugti. Taip bus dėl to, kad bandydami kitus sudominti, daug laiko, pinigų ir energijos išeikvosite, kurių dalį vertėtų skirti artimiesiems ar kokiems jūsų šeimos reikalams. Tiesa, užuot laukę pagyrimų ar pritariančių šypsenų, juos noriai patys kitiems dalinkite.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėdami išsaugoti pasitikėjimą savimi, mažiau kalbėkite, nes dalis to, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus arba atimti iš jūsų tam tikrus kozirius, reikalingus kitiems dienos žaidimams. O jei atsidursite nepatogiojoje jums situacijoje, ką nors pagirkite, ir to užteks, kad pereitumėte į kitą žaidimo lygį.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien norėsite sulaukti palankumo iš savo komandos ar bičiulių, todėl nenuleisite rankų, kol negausite jums reikalingo atgalinio ryšio. Tikėdamiesi grupės įvertinimo, galbūt net patirsite tam tikrus nuostolius, tačiau niekas jūsų neįtikins elgtis kukliau. Grupės siela tapsite įvaldę komplimentų ir kitų gražbylysčių sakymo meną.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite tokie darbuotojai, kuriuos mato iš toli ir ne šiaip sau, o dėl to, kad rasite ypatingų būdų sublizgėti. Tiesa, nepersistenkite, nes kuo labiau savimi žavėsitės, tuo mažiau tai džiugins kitus. Dienai bėgant vis priminkite sau, kad lengvų kelių ieškoti neverta, o išlaikyti aukso vidurį – svarbu.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite optimistiški ir daugiau už kitus žinantys, kas vienus žavės, o kitus vers į jus žvelgti įtariai ar net kritiškai. Tiesa ta, kad kritikos strėlės skris greitai ir smigs giliai. Jūsų optimizmas jums nebus toks parankus kaip mokėjimas kiekviename žmoguje rasti ir išryškinti ką nors ypatinga ir unikalaus.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien netrūks kraštutinumų ir prieštaravimų, o savo elgesiu jūs jų ne mažinsite, o dauginsite, tuo pakliūdami į mažučių išbandymų ruožą. Lengviausiai jį įveiksite didindami pasitikėjimą vieni kitais. O kuo didesnės jumis pasitikinčiųjų gretos ir kuo platesnė jūsų šypsena – tuo toliau jūs galite nužingsniuoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena bus tobula jums, jei jūs sukursite tobulą dieną kitiems, ir nieko tokio, jei jūsų pastangos bus sutelktos ties vienu vieninteliu žmogumi. Netikėkite teigiančiais, kad tokiu būdu sau kažko pagailite. Tiesa, kai kurie jūsų veiksmai gali nesutapti su jūsų vadovų požiūriu ar jūsų pačių profesiniais tikslais.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors šiandien darbo vietoje ne kartą persistengsite, siekdami būti nepakartojami ir nepralenkiami, tačiau sustoti negalėsite. Iš tiesų, sulaukti palankumo iš kolegų jums reikės taip labai, kaip oro ar vandens. Mielos dovanėlės kolektyve kompensuos kai kuriuos per dieną susidariusius nepatogumus ar trūkumus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?