„Gražios mašinėlės man labai patinka...“. Todėl ir Pagėgių vadovai nori būti jų šeimininkais

2014-09-26, Stasys BIELSKIS
Pagėgių savivaldybės administracijos kiemą „papuošė“ dvi valdininkų išsinuomotos „Škodos“.
Pagėgių savivaldybės administracijos kiemą „papuošė“ dvi valdininkų išsinuomotos „Škodos“.

Šių metų pavasarį Dainora Butvydienė, tapusi Pagėgių savivaldybės administracijos direktore, pažadėjo daryti pertvarkų Savivaldybės administracijoje. Tų petvarkų ilgai laukti neteko, visai neseniai jos vadovaujama Savivaldybės administracija išsinuomavo du naujus automobilius.
 
Nuoma per mėnesį kiekvienam pagėgiškiui – mokesčių mokėtojui – kainuoja maždaug po 1,3 tūkst. litų už kiekvieną automobilį. Naujuoju automobiliu „Škoda Superb“ važinėja Pagėgių savivaldybės vicemeras Vytautas Stanišauskas. Kitas automobilis „Škoda Octavia“ atiteko Pagėgių savivaldybės administracijos direktorei D. Butvydienei. Bet pastaroji teigė, kad reikalui esant tais automobiliais gali važiuoti ir kiti Savivaldybės tarnautojai.
 
O kodėl jie iki šiol važinėja Pagėgių savivaldybės administracijos logotipu nepažymėtais, kaip to reikalaujama LR Vyriausybės nutarime, automobiliais? „Šilokarčema“ apie tai jau ne kartą rašė, o Pagėgių valdžia teisinosi, kad tie logotipai kartais „nukrenta“, nes yra pagaminti ant lipduko pagrindo, arba susidėvi ir reikia užsakyti naujus... D. Butvydienė paaiškino, kad logotipų uždėjimas nėra numatytas nuomos sutartyje, o kadangi automobiliai išsinuomoti trumpam laikotarpiui, tik penkeriems metais, tai daryti neleidžia automobilių savininkas. Nuomos sutartis buvo pasirašyta rugpjūčio 28 dieną, dar praėjo nedaug laiko, tad, pasak D. Butvydienės, jau numatyta, kad būtų pagaminti logotipai-lipdukai.
 
Pasidomėję, argi Savivaldybės administracijai išsinuomoti automobilius yra pigiau, nei juos pirkti, išgirdome D. Butvydienės atsakymą – nuomoti yra brangiau. O toks būdas buvo pasirinktas todėl, kad Savivaldybės biudžete sumokėti iškart visą perkamų automobilių kainą nėra tokios didelės sumos.
 
O štai Pagėgiūgių seniūnas Dainius Maciukevičius važinėja seniausiu Savivaldybės administracijos automobiliu – 15 metų amžiaus „Volvo – ir vargo nemato. Pasak jo, svarbiausia, kad yra kuo važiuoti...
 


Straipsnio komentarai

robis2014-11-21
Dar syki apie savivaldybes masineles logotipu nera, nes gi reikia vazineti ir ne darbo metu. Jeigu jis yra tai jau toks neryskus ir tokio dydzio. kad tik su mikroskopo pagalba galime pamatyti kam masina priklauso. Daug savivaldybes valdininkeliu masinas laiko namuose ir naudojasi jomis kaip nuosavomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?