Šilutiškiai bibliotekininkai mokėsi naudotis įsigytais „iPad“ planšetiniais kompiuteriais

2015-11-04, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyrius

Spalio 27 d. Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko mokymai bibliotekos darbuotojams „Planšetinių kompiuterių „iPad“ naudojimosi pagrindai”. Pamokas vedė „Apple“ profesinio tobulinimo lektorė Staselė Riškienė pagal specialiai bibliotekos darbuotojams ir lankytojams sudarytą programą. Planšetiniais kompiuteriais biblioteka yra aprūpinta pagal vykdomą projektą „Bendruomenės „Hub'as“ bibliotekoje „Atrask savo saviraiškos kodą“.

Dienos pradžioje bibliotekininkai mokėsi naudojimosi planšetėmis „iPad“ pagrindų: kalbos, interneto, saugumo ir kt. nustatymų, programėlių siuntimo bei fotografavimo ir filmavimo funkcijų. Pademonstruotos el. knygos, jų tipai, parsisiuntimo galimybės, pristatytos programėlės „iBooks“. Vėliau lektorė mokymų dalyvius supažindino su tekstinio dokumento kūrimu programėle „Pages“, skaidrių kūrimo su programėle „Keynote“, mokyta dalintis failais su programėlėmis „Dropbox” ar „Send Anywhere“ ir kt. Dienos pabaigoje vyko filmukų bei vaizdo pristatymų montavimas. Užsiėmimo metu dalyviai patys kūrė filmukus ir vėliau juos demonstravo.

Apmokyti Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojai vykdys šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis paremtą edukacinę veiklą bibliotekoje veiksiančiame bendruomenės „Hub'e“ „Atrask savo saviraiškos kodą“.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?