Trečiadienio horoskopas – lapkričio 4 d.

2015-11-04
Fotolia nuotr. / Rudens spalvomis nusidažęs medžio lapas
Fotolia nuotr. / Rudens spalvomis nusidažęs medžio lapas

Štai kaip greitai įpusėjo savaitė! Sužinokite, ką žada astrologinės prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėdami ne sunkiai dirbti, o smagiai pramogauti, net nuobodžias pareigas paverskite smagiu žaidimu, į kurį mielai įtrauksite ir jums palankius žmones. Gavę pagyrimų, nersitės iš kalio, kad gautumėte jų dar daugiau. Gavę pasiūlymų apsilankyti ten, kur galima save parodyti ir kitų kūriniais pasigėrėti, jokiu būdu neatmeskite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite norų, susijusių su jūsų namais ir šeima, tačiau tiek savo ambicijas šioje srityje, tiek namiškių užgaidas patenkinti bus nelengva. Ir jums, ir kitiems kils noras konkuruoti, siekiant parodyti savo išskirtinumą. Tapsite pranašesni padėdami kitiems ir jiems rodydami dėmesį, o ne patys jo išsireikalaudami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien besimėgaudami pokalbiais ir susitikimais, pastebėsite, kad jūsų iškalba padeda jums daryti įtaką žmonėms ir tokiu būdu pasiekti to, ko jums reikia. Matydami tai, užsigeisite dar daugiau, tokiu būdu rizikuodami prarasti savo ankstesnį įdirbį. Užuot taip rizikavę, verčiau žaismingai ir plačiai šypsodamiesi žingsniuokite per dieną, rasdami įdomių pašnekovų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Viena vertus, norėsite mėgautis įvairiausiais gyvenimo malonumais, kita vertus, nesėdėsite rankų sudėję ir nelauksite, kol kas nors viską jums atneš gražiai paserviruota. Dar labiau pasistengti jus motyvuos kokios nors materialios ar nematerialios paskatos, pavyzdžiui, dovanos ar nedideli, bet svarbūs dėmesio ženklai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Sulauksite pakankamai dėmesio savo atžvilgiu, kuris ne tik džiugins, bet ir teiks dar daugiau entuziazmo žavėti ir skleisti aplink save giedrą nuotaiką. Tokia jūsų savijauta padės tapti išskirtiniais šios dienos scenoje, tačiau trukdys atlikti nuobodžius ir rutininius darbus. Tačiau ir imtis ko nors nauja neverta – vėliau tuo nusivilsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien aplink jus bus per daug visokių jums nereikalingų puošmenų, prie kurių priskirsite ir komplimentus ar kitus dėmesio ženklus. Mieliau pasiliksite kur nors nuošalyje ar kam nors tyliai atliksite gerą darbą, nesitikėdami dėkingumo, o tik iš geros širdies. Bet ar tikrai širdies kampelyje nesitikėsite ko nors daugiau?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Leiskite sau šiandien pakilti virš kasdienybės, nuspalvindami dieną ryškesnėmis spalvomis. Ir geriausiai jums tai seksis atlikti darbo kolektyve ar tarp bičiulių. Kad ir kokią grupę sau pasirinksite, kartu su ja kūrybiškai ir entuziastingai atliksite net tas užduotis, kurias kitomis dienomis vadintumėte nuobodžiomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien užsidarydami darbe ir visas jėgas atiduodami savo profesijai, padarysite paslaugą visiems. Tačiau dirbdami venkite rizikingos ar naujos veiklos, vietoj to pasirinkdami kūrybiškus, savitus ir žaismingus būdus atlikti įprastus darbus. Tiesa, dar nevalia ignoruoti atmosferos darbo vietoje – ji turi būti ne mažiau smagi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų optimizmas šiandien bus jums ir pagalbininkas, ir šioks toks priešas. Jį noriai barstysite aplink, tikėdamiesi, kad jis galų gale apims visus. To sieksite savo žiniomis ar kitomis priemonėmis, kurios padės jums nusipelnyti pagarbos. Tačiau neribotus lūkesčius kiek pristabdykite tuomet, kai norėsite leistis į dar nepatirtus nuotykius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite kupini azarto, tačiau norėdami patirti sėkmės skonį, tenkinkitės nedidelėmis pergalėmis ir puoselėkite ryšius tarp žmonių, nusipelnydami jų pasitikėjimo. Turėdami tikslą, bet negalėdami jo pasiekti dėl kitų abejingumo, paieškokite priemonių, kurios sušildytų ir paskatintų kitus žmones jaustis vertingiems ir svarbiems.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien neprašausite būdami atidūs kitam žmogui, ištardami šiltų žodžių ar kaip nors paskatindami. Viena vertus, sustiprindami kitam žmogui pasitikėjimą, padėsite jam ar jai žengti savuoju keliu tvirtesniu žingsniu, kita vertus, patys tvirtesni pasijusite ir įgysite tvirtą atramą, kuri galbūt pravers ateityje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera darbo vietoje įrodyti kitiems, kad sugebate būti ne tik geri darbuotojai, kūrybiškai susidorojantys su užduotimis, bet ir smagūs kolegos, neabejingi tam, kas vyksta aplink jus ir randantys, kaip praskaidrinti atmosferą. Tiesa, jums nevalia peržengti ribų, stengiantis įtikti kolegoms ar darbdaviams.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?