Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 5 d.

2015-11-05, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo

Ruduo gali būti neįtikėtinai jaukus. Pasimėgaukite dar viena spalvinga diena!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Svarbiausia dienos užduotis – pasirūpinti kasdienėmis pareigomis, buitimi ir sveikata. Tačiau bandydami įvesti tvarką savo darbo vietoje ar namuose, vien savo žiniomis nepasikliaukite, nors ir nuojauta nebus patikima. Laimei, bus norinčiųjų prisijungti prie jūsų veiklos. Su dėkingumu juos ir tai, ką jie siūlo, priimkite.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Su džiaugsmu atlikdami dienos užduotis gal didelio pranašumo prieš kitus neįgysite, bet jausmas bus malonus. Erzins nebent skeptikų bandymai pakeisti jūsų naudojamas priemones kitomis. Neapsispręsdami kaip tinkamiau pasielgti, pasikalbėkite su savo partneriais, kurie matys situaciją aiškiau už jus.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien apsibrėžę ribas, už kurių nei patys peržengsite, nei kitų pro jas perlipti neleisite, jausitės tvirtesni ir lengviau susidorosite su dienos iššūkiais. O jų netrūks, ypač dėl antrosios pusės reikalavimų ir jūsų vilčių nuo to pasislėpti darbe. Šioje situacijoje pasitarti su kolega būtų ne pro šalį.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Su malonumu šiandien leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalinsitės daug bendraudami ir smalsaudami. Įvairios jūsų pareigos ir nepatikimos iš toli gautos žinios, vis stabdys jus ir vers abejoti, ar, priešingai, tikėti tuo, ko nėra. Susitelkę į dėmesio ir kūrybiškumo reikalaujančią veiklą, atrasite jums tinkančius takelius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noras turėti ar kitaip įsitvirtinti jus motyvuos labiau nei visos kitos aplinkybės, tačiau paskatinti surizikuoti, nenorėsite net žiūrėti į tą pusę. Rinksitės patikrintus kelius, dairydamiesi norinčiųjų kokiu nors būdu prisijungti prie jūsų planų realizavimo. Šeimos nariai bus geriausi jūsų patarėjai ir sąjungininkai.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien darykite taip, kaip jums atrodo tinkama ir visi kiti negalės atsispirti jūsų protingoms rekomendacijoms. Tiesa, jums kils pagundų kitiems asmenims perleisti estafetę, tikintis, kad jie viską atliks geriau, bet netikėkite jokias įrodymais. Vadovaukitės savo galva, neignoruodami kaimyno, brolio ar žiniasklaidos duoto patarimo.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tyliai ir niekam nelendant į akis, atlikti šios dienos darbų jums neleis būtinybė dalyvauti įvairiuose susitikimuose ir pokalbiuose, kuriuose, deja, reikalingos informacijos negausite. Tiesa ta, kad per daug sukraudami į savo dienos darbų krepšį, aukso puodo nelaimėsite. O savo talentais naudokitės kaskart, kai prarasite orientyrus.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinio darbo taisyklės jums bus žinomos ir jomis vadovaudamiesi rasite kelią bet kokiame labirinte. O jų netrūks dėl per didelių norų save išreikšti ir savivertės stokos. Pasitelkite savo žodžio galią ir ją sujungę su turima informacija ar žiniomis, įgysite stipresnes pozicijas nei galėjote tikėtis.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien noriai imsitės darbo, visą atsakomybę susižerdami sau. Tokiu būdu daug jėgų veltui eikvosite ir vis tiek labai tvirtai savo darbo vietoje nepasijausite. Būkite nuoseklūs ir dar retkarčiais atsižvelkite į dalykus, kuriuos sunku įžiūrėti plika akimi – jie jums bus geriausios gairės šios dienos klystkeliuose.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai, kas kitiems šiandien bus neišsprendžiama problema, jums bus vieni niekai. Tačiau jas gliaudydami lyg riešutus, nenumokite ranka ir į klaidas, kurias padarėte praeityje, o dabar privalote ištaisyti. Antraip jos sugrįš padvigubėjusios. Talkininkų ieškokite tarp draugų, komandos narių ar kitų bendražygių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėdami šalia patikimą žmogų, kuris bet kuriuo momentu jus ištrauktų iš duobės, turbūt patirsite visiškos pilnatvės jausmą. Tik to galinčio jums padėti asmens neieškokite tarp draugų, geriau darbe tarp aukštesnes pareigas užimančių. Tiesa, verta gerai susiskaičiuoti tai, kas jūsų, o kas ne, antraip prarasite siūlo galą ir visai susipainiosite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, kai darbo krūvis bus kiek per sunkus jums, nepasitikėkite vien savimi norėdami išplaukti į jums palankų krantą. Geriau atsiremkite į kitą žmogų, kuris paprastais, bet patikimais būdais padės jums priimti teisingus sprendimus. Tiesa, kai kurios jūsų žinios ir įsitikinimai taip pat bus ne pro šalį kuriant sėkmingą dieną.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?