Penktadienio horoskopas – lapkričio 6 d.

2015-11-06, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Šuo
Fotolia nuotr. / Šuo

Jau atskuba savaitgalis septynmyliais batais...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite ypač darbštūs ir tikintys gera savo darbų eigos baigtimi. Darbuositės iš peties net matydami, kad darbų ne mažėja, o daugėja. Viską kur kas greičiau atliksite pelnę kitų žmonių pasitikėjimą, o tai lengviausia priimant jums siūlomą pagalbą ir paramą bei įsiklausant į tik jums patikėtą informaciją.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte gautos žinios jums gali būti akstinas patobulinti kai kuriuos jūsų ryšius. Per dieną būdami pakilios nuotaikos jausite, kad žingsnelis po žingsnelio artėjate link savaitgalio, visiškai neskubindami įvykių, rasdami malonios veiklos ir galimybių save išreikšti. Vakare jūsų lauks įkvepiantys pokalbiai su draugais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su darbo ar sveikatos problemomis ryte susitvarkysite gavę lėšų ar kitų resursų. Iš tiesų, jūsų lūkesčiai kolektyve pildysis lengvai, tačiau ne be vadovybės pagalbos. Tiesa, ne mažiau svarbūs jums bus šiandien jūsų namai ir šeima. Didelę dienos laiko dalį atriekdami šeimai, vakarop sulauksite namiškių dėkingumo.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų kūrybiškumas šį rytą skleisis geriau, kai šalia bus kitas žmogus, tinkamai jus nukreipiantis ir sustiprinantis. Dar šiek tiek ūgtelėsite, jei ieškosite ir naudosite užsienio kalba pasiekiamą informaciją. Be to, nemažai laiko skirsite bendravimui, kuris gerokai praplės jūsų pažinčių ratą. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dieną pradėsite turėdami išpildyti keletą pareigų šeimai. Paviršutiniškos pastangos niekam nesuteiks pasitenkinimo, todėl būkite atidūs ne tik žodžiams, bet ir tam, kas slypi už jų. Beje, bet ką šiandien atlikdami galvosite apie atlygį ar bent jūsų pastangų įvertinimą ir vakarop įsitikinsite, kad ne veltui. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena gali būti spalvinga ir permaininga, kai keičiasi jūsų bendravimo būdas ar kelionių planai, kai gaunate paskatinimą iš žmogaus, kuriuo besąlygiškai pasitikite, kai jūsų klausosi atidžiai ir su pagarba, prašo patarimo ir mėgdžioja jūsų poelgius, žavisi ir suteikia galimybę pasirinkti.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad dėl kai kurių įvykių namuose, turėsite ryžtis perdėlioti savo asmeninių finansų prioritetus ar savo vertybių sistemą. Laimei, tiek tai, tiek kiti per dieną vykstantys dalykai, jums daugiau duos nei atims. Beje, kai kas prisimins apie jūsų gerus darbus ir už juos šiandien dosniai apdovanos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai kurios žinios jums padės kitu žvilgsniu pažvelgti į save, o vaikų pasiekimų ar mylimo žmogaus pažadų dėka pasijusite devintame danguje. Iš tiesų, jūsų kolektyvas ar kiti bendražygiai jus šiandien motyvuos ir kvies nenuleisti rankų. Niekuo nuostabaus, jei kas nors iš jų vakare įteiks dovaną ar parodys kitokių palankumo ženklų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viena vertus, šiandien norėsite dėmesio ir jį gausite su kaupu, ypač darbo vietoje, kas leis jums priartėti prie jūsų profesinių tikslų ar sulaukti vadovybės įvertinimo. Kita vertus, turėsite ir neafišuojamų reikalų, kurie geriausiai bus atlikti stiprinant pasitikėjimą savimi ir atrandant savyje tokių dalykų, apie kuriuos iki šiol nenutuokėte.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien pasistengsite, kad kiek įmanoma daugiau dalykų galėtumėte sukontroliuoti, ypač tuomet, kai dirbsite komandoje. Grupę įkvėps informacija, kurią jai pateiksite. Ir jūs nepraleisite progos kiek pagražinti faktų ir sustiprinti savo pozicijas ryšiuose tiek su jais, tiek su kitataučiais. Nuoširdžios studijuojančiųjų pastangos bus pastebėtos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būdami ne tik darbštūs, dosnūs, besigilinantys į savo atliekamą darbą, tinkamai taikantys savo gebėjimus, bet ir norintys keistis, šiandien patirsite jausmą, kad esate būtent ten, kur jums reikia. Bus dar geriau, jei į savo pasaulį įtrauksite kitus žmones, savo veiksmais užtikrindami, kad jais besąlygiškai pasitikite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien gali kiek persimainyti jūsų kelionių ar mokymosi planai dėl draugų įtakų. Tačiau visa širdimi tikėsite, kad tai, kas vyksta – yra teisinga ir būtina. Regis, šia savo nuojauta ateityje nenusivilsite. O smagumai, kuriuos patirsite santykiuose su kitu žmogumi asmeniniame ar dalykiniame gyvenime, įsimins ilgam.Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?