Savaitgalio horoskopas – lapkričio 7–8 d.

2015-11-07, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris džiaugiasi muilo burbulais
Fotolia nuotr. / Moteris džiaugiasi muilo burbulais

Savaitgalį tarkite „taip“ – gardiems pietums, smagioms idėjoms, turiningam laisvalaikiui ir gerai nuotaikai.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį su džiaugsmu atliksite net nuobodžiausius buities darbus. Nenusiminsite net turėdami darbo pareigų, leisdami kitiems sužinoti, kaip smagiai darbuojatės. Sekmadienį kabinsite partnerystės teikiamus malonumus pačiu didžiausiu šaukštu. O Venera, atsidūrusi priešingame zodiako ženkle, mokys jus diplomatijos santykiuose.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį smagiai sau leisite laiką su savo atžalomis ar mylimojo glėbyje, na, o jei esate vieniši, nepraleiskite progos su kuo nors susipažinti. Sekmadienį jūsų ženklo valdovė pereis į  kitą jos valdomą ženklą Svarstykles, primindama jums apie būtinybę kurti grožį kasdienybėje, mylėti savo darbą ir siekti taikių santykių su kolegomis.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį jums bus gera pasirūpinti savo namais ir šeima, o žvelgdami į jaukiai spragsintį namų židinį,  nenorėsite niekur iš jų kelti kojos. Tiesa, jau vakare persigalvoję leisitės į nuotykių paieškas. Sekmadienį Venera pakeis ženklą, kurios padedami tapsite žavūs mylimieji, kūrybiški darbuotojai ir be galo savo atžalas mylintys tėvai.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį rasite ne vieną pašnekovą, kuriam ir savo širdį išliesite, ir kuo nors su malonumu pasitarnausite. Vakarop susitelksite ties savo šeima ir jai skirsite visą likusį savaitės laiką. Sekmadienį į jūsų šeimos ir namų sritį pereis Venera, padėdama kurti grožį, harmoniją ir darnius santykius po jūsų namų stogu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį norėsite sau leisti kiek daugiau nei įprastai ir ne tik save, bet ir kitus įtikinsite, kad esate to verti. Be jokios abejonės, taip ir yra, tai kodėl gi savęs neapdovanojus? Sekmadienį Venera įsikurs Svarstyklių ženkle, pakviesdama jus gerų įspūdžių semtis kasdieniame bendravime, išvykose ir susitikimuose.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį norėsite dėmesio sau ir jį gausite, pelnydami plačia šypsena, maloniais poelgiais ir kitais gerais darbais. Sekmadienį labiau rūpės tai, kas sukrauta parduotuvių lentynose, o šios tendencijos bus ryškios ir vėliau, nes Venera pereis į jūsų vertybių ir asmeninių finansų sritį. Pajamos gali padidėti, bet ir išlaidos bus ne mažesnės.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį apie savo jausmus ir norus niekam nepasakosite – tyliai kai kam padarysite paslaugą ir gal iš ko nors jos patys sulauksite. Bet kuriuo atveju, apie tai mažai kas sužinos. Sekmadienį apie tai, kas jums rūpi nuo kitų, nebeslėpsite. O jūsų ženkle įsikūrusi Venera jums padės atskleisti geriausias savybes ir išryškinti patrauklumą.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį dėmesiu apdovanosite savo draugus ir su jais ne tik pramogausite, bet ir rimtesne veikla užsiimsite. Bet kuriuo atveju, laikas lėks turiningai ir smagiai. Sekmadienį lesite sau atsitraukti ir šį atstumą išlaikysite, kol Venera keliaus gretimu Svarstyklių žvaigždynu. Nekoks laikas prisipažinti apie jausmus ar perkelti juos iš svajonių į realybę.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį nebūsite abejingi tam, kaip jus mato kiti žmonės, o kažkoks susitikimas gali praversti jūsų profesinei karjerai. Sekmadienį Venera pereis į Svarstykles, pradėdama laikotarpį, kai šalia jūsų bus ištikimų draugų ir patikima bendražygių komanda. Nejaugi jums reikia patarimo, ką su jais gero ir naudingo galima nuveikti?

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį gerai leisite vykdami į tolimą kelionę, turėdami ryšių su užsienyje gyvenančiais ar kokias nors būdais plėsdami savo akiratį, pavyzdžiui, skaitydami. Sekmadienį bus paskatų, raginančių pagalvoti apie savo autoriteto gerinimą. Ir tame jums padės į Svarstyklių ženklą perėjusi Venera. Ko nors siekdami, plačiai šypsokitės ir būkite diplomatiški.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį būsite ramūs ir užtikrinti net atsidūrę ekstremaliose situacijose, o čia ar bet kuriomis kitomis aplinkybėmis ranką išties priešingos lyties atstovas ar atstovė. Sekmadienį galite pradėti planuoti tolimas keliones ar iki šiol neįsisavintų dalykų studijas. Seksis viskas, kas praplės jūsų dabartinio pasaulėlio ribas.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį nesivaržydami imsite tai, ką jums gero norės įteikti antroji pusė. O kodėl gi ne, kai jūs visų šių gėrybių esate nusipelnę? Sekmadienį Venera pereis į Svarstyklių žvaigždyną, sužadindama jūsų aistringumą intymioje aplinkoje. Beje, gali tekti spręsti bendro turto temas, kurios netaps galvos skausmu, jei nevengsite kompromisų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?