Pirmadienio horoskopas – lapkričio 9 d.

2015-11-09, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Lietus
Fotolia nuotr. / Lietus

Nuo pirmadienio nereikia pradėti laikytis dietos ar keisti savo gyvenimo. Tam jūs turite bet kurią savaitės dieną, tad mėgaukite tuo, kas jūsų rankose!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų stiprybė šiandien jūsų partneriuose, todėl įsikibkite į patikimo žmogaus ranką ir per visą dieną jos nepaleiskite. Arba stebėkite jos ar jo elgesį tuomet, kai reikės mažumėlę rizikuoti, apsispręsti ar imtis to, kas jums neįprasta, primindami sau, kad jūsų asmeniniai sprendimai vers apgailestauti, o suklydus grįžti į pradinį tašką.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Imtis darbo jums bus ne mažiau svarbu nei sutvarkyti savo santykius su kolegomis – tinkamiausia diena raišioti ir kitaip taisyti tai, kas sutrūko ar sudilo, pasitelkiant diplomatiją ir išliekant teisingais tiek prieš save, tik prieš kitus. Tiesa, išsiblaškymas gali būti pagrindinė kliūtis siekiant tobulų dienos darbų rezultatų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien tobulai įvykdysite savo dienos misiją, jei aplik save sėsite vien harmoniją, ramybę ir pasitenkinimą. Maži džiaugsmai, kurios jums suteiks mylimi žmonės, vaikai ar jūsų kūrybiniai sprendimai bus kur kas svarbiau už dideles pergales. O link jų kažkas jus lyg tempte temps, tikintis ką nors išlošti ar ką nors pralenkti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalio atgarsiai bus ryškūs, nes viskas, ką tomis dienomis darėte dėl savo šeimos, vis dar reikalaus jūsų dėmesio. Ir išties, netruksite suprasti, kad gerai jaustis jums padeda ne kokie nors laimėjimai darbe ar pasirodymai viešumoje, o saugumo jausmas, vidinė ramybė ir darna asmeniniame ar šeimos gyvenime.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Bendravimas bus jūsų sėkmingos dienos sąlyga, kurią tinkamai išpildysite tik tuo atveju, jei niekur neskubėsite. Deja, priežasčių lėkti paskubomis atrasite, nes norėsite kuo daugiau vietų aplankyti ir su kuo daugiau žmonių pasišnekučiuoti. Tačiau ar norite juos nuvilti pavėluodami, pamiršdami reikalingus dokumentus ar būtiną informaciją?    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gerą savaitės pradžią jums garantuos pasitikėjimas savimi ir galimybė gauti tai, kas, jūsų galva, jums priklauso. Galbūt net užsigeisite to, ko iki šiol neturėjote, smalsiai dairydamiesi po parduotuvių vitrinas. Tiesa ta, kad šiandien brisdami į bet kokius naujus vandenis galite būti priversti grįžti į krantą it musę kandę, bet šiek tiek sušlapę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėdami to ar ne, dėmesio daugiau už kitus sulauksite, o kai pajusite, kad jus pastebi ir į jus atsižvelgia, mielai įsitrauksite į šiuos žaidimus. Deja, būtent per juos ir nagus nudegsite, ypač jei pajutę dėmesio ir sėkmės skonį, pamiršite saiką. Vis priminkite sau, kad jūsų išvaizda ir poelgiai akyliau stebimi, o tai gali turėti įtakos jūsų įvaizdžiui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite puikią dieną, jei užimsite patogią poziciją atokiau nuo visų dienos santykių aiškinimosi peripetijų. O jei vis dėlto būsite priversti su kuo nors apie tai kalbėtis, tai reikš, kad tvarkote kažkokias praeityje padarytas spragas ir darote sau gerą darbą. Kompromisai padės jums jį atlikti nepriekaištingai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiuosius šiandienos darbus atliksite komandoje ar tarp bičiulių, todėl trumpam pamiršę  asmeninius norus, siekite bendrų tikslų. Jie praturtins ne tik jus visus, bet ir kiekvieną atskirai. Galėdami pasirinkti, ar ką nors pradėti, ar užbaigti, net neabejodami rinkitės sena, kas taps tobulu, kai viską matuosite teisingumu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gerai atliktas darbas ir džiugios aplinkinių reakcijos – štai ko šiandien tikitės. Deja, to pasiekti nėra lengva. Viena, Mėnulis Svarstyklėse, todėl tik puikūs santykiai su žmonėmis užtikrina gerus dienos rezultatus. Antra, dėl delčios jėgos senka. Trečia, Mėnulis keliauja tuščiuoju keliu, dėl ko sunku susikoncentruoti, o naujos iniciatyvos nepasiteisina.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums seksis derinti savo interesus su dienos poreikiais, nes tinkamai apeisite kampus ir niekam nepastebint juos nugludinsite. Jei tik bus tam bent menkiausios priežastys. Tačiau ir jūs nebūsite apsaugoti: jūsų optimizmas ir tikėjimas savo žiniomis gali skatinti galvoti, kad įmanoma tai, kas tokią dieną galbūt visiškai nerealu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien mokykitės priešininkus paversti sąjungininkais ir net manydami, kad šį darbą atliekate puikiai, pasikartokite pamokas, antraip, šios dienos egzaminų galite neišlaikyti. O jei įvykdysite visas instrukcijas, atsižvelgdami net į menkiausias detales ar kitų žmonių reakcijas – galima manyti, kad bet kokio pavojaus išvengėte.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?