Antradienio horoskopas – lapkričio 10 d.

2015-11-10, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pusryčiai.
Fotolia nuotr. / Pusryčiai.

„Protingiausia būtų nieko naujo nepradėti, o verčiau užbaigti senus darbus, sutvarkyti darbo bei gyvenamąją vietą, išmesti nereikalingus daiktus, paleisti nuoskaudas bei atsikratyti prasto įpročio. Praverstų vandens procedūros, ypač vakare“, – dienos įžvalgomis dalijasi astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kai ką išsiaiškinę su savo vadovais, pagerinsite ne tik darbų eigą, bet ir santykius su reikalingu asmeniu. O kai kolegų dėka figūros jūsų kasdienių darbų lentoje susidėlios nepriekaištingai, jums beliks tik pasitikėti. Galiausiai jūsų įžvelgtos povandeninės srovės leis įvykdyti jums pavestą sudėtingą užduotį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ryšius su žmonėmis kursite ir sau pagarbos nusipelnysite laiku panaudodami savo žinias, platų akiratį ir savo įsitikinimus. O vakare ypač ryškiai pajausite, kaip stiprėja jūsų ryšiai su kitu žmogumi dėl nesavanaudiškų jo, jos ar jūsų poelgių. Todėl užuot snaudę, pasikinkykite palankiai pūstelėjusius vėjus, sustiprindami savo sąjungą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būtų šaunu, jei šiandien noriai mestumėte lauk tai, kas trukdo jums gerai jaustis ir sėkmingai darbuotis. Kai kurie žingsniai gali atrodyti rizikingi, bet, patikėkite, to verti. Norėdami apsispręsti, atsižvelkite į tai, kas geriausia jūsų šeimai. Darbe vakarop būsite teigiamai vertinami už idealistines paskatas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuriantiems, sportuojantiems, pramogaujantiems ar auginantiems vaikus šiandien atsiras žmonių, atskleidžiančių tai, ko iki šiol trūko tobuliems rezultatams pasiekti. Puiku, jei galite pabaigti tai, kas trukdo jums siekti naujų pergalių. Vakare svajonės, knygos, filmai ar kitos priemonės jus nuneš kur nors labai toli.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)
Paraginti ar priversti pakeisti kai kuriuos kasdienius įpročius, kaip reikiant patobulinsite savo šeimos gyvenimą ir savijautą namuose. Daiktai ar kitos vertybės, kurios ateis į jūsų namus, taip pat stipriai pakeis jūsų privačią erdvę. Dienos pabaigoje tam lyg pritardami, kai kas jums patikės jam ar jai brangius dalykus ar paslaptis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien dalinsitės žiniomis ir jas noriai rinksite, o tame jums bus nemažai norinčių pagelbėti. Kai kas jums pakuždės kūrybiškų ar rizikingų sprendimų, kurie padės geriau perteikti savo mintis. Tai darydami, tikėkite savimi ir būkite saviti. Vakare toli nereiks ieškoti žodžių, kurie pasiektų mylimo asmens širdį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien aplinkoje atsiras gairių, kurios jums parodys būdus, leidžiančius jums daugiau uždirbti, geriau išreikšti savo gebėjimus ar tiesiog gyventi turtingesnį ir sotesnį gyvenimą. Todėl nesuklysite patikėję šeimos nario patarimais ir ko nors atsisakę kito žmogaus naudai. Vakare eikite ten, kur jus kviečia šeštasis jausmas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nuo jūsų valios priklausys beveik viskas, tačiau atminkite, kad esate ne vieni. Ir kuo atidžiau klausykitės to, ką jums sako arti jūsų esantys žmonės: broliai, seserys, kaimynai, kolegos, bičiuliai, tuo geriau įvykdysite savo ankstesnius pažadus sau ir tuo geriau atsikratysite visko, kas jums trukdo tapti tokiu žmogumi, kokiu norite būti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite priimti kai kuriuos vidinius sprendimus dėl įvykusių permainų jūsų piniginėje ar vertybių sistemoje. Įvykiai darbe ar jūsų vadovai tam tinkamai pasitarnaus, jei jūs, užuot statę sienas, statysite tiltus. Tačiau neskubėkite užkariauti naujų viršukalnių, verčiau sudėliokite baigiamuosius akcentus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Draugystės ar komandos darbo sąvoką kitaip suprasite, o jūsų bendri siekiai ateityje iš esmės pasikeis dėl šiandien vyksiančių įvykių. Tiesa, juose jūs būsite labai svarbūs ir aktyvūs dalyviai, kuriems mažai kas drįs prieštarauti ir išreikš pagarbą. Priimdami sprendimus, pasitikėkite savo žiniomis ir pažiūromis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai kuriuos jūsų profesinius tikslus pakeis jūsų praeities įvykiai ar su jais susijusi šiandien gauta informacija. Nevenkite uždaryti durų ten, kur būti nesinori. Jei eisite išvien su savo bendražygiais, ilgainiui atrasite naujų galimybių. O vakare gali paaiškėti būdai, kurie padėtų jums papildyti savo kišenes.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Draugų ar kolegų suteikta informacija gali jums pasitarnauti gilinant žinias ar planuojant tolimas keliones. Galbūt jums tai atvers akis ir leis pamatyti dalykus, kurių iki šiol nepastebėjote. Ištaisę senas klaidas, rasite šalia žmogų, kuriam padedant galite įgyvendinti savo siekius. Vakare bus gera su kuo nors pasidalinti tuo, kuo jūs tikite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?