Pagėgių lopšelį-darželį lankyti galės dar daugiau vaikų

2015-11-11, Pagėgių savivaldybės Bendrojo ir juridinio skyriaus vyr. specialistė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė

Pirmąjį lapkričio penktadienį, lapkričio 6 dieną, Pagėgių vaikų lopšelyje-darželyje sklandė šventinės nuotaikos – atidaryta dar viena, šeštoji grupė. Į kuklią, bet ne vienam Pagėgių savivaldybės gyventojui reikšmingą šventę rinkosi mažieji darželinukai, jų tėveliai, lopšelio-darželio bendruomenė.

Pasidžiaugti grupės atidarymu atvyko ir Savivaldybės meras Virginijus Komskis, LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Administracijos direktorė Dainora Butvydienė, Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė, Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios klebonas Vytautas Gedvainis.

Renginį pradėjusi Pagėgių lopšelio-darželio direktorė Nijolė Ulberkytė džiaugėsi, jog įstaigos patalpos plečiasi, kartu plėsdamos ir darbuotojų galimybes lavinti mažuosius Pagėgių savivaldybės gyventojus. Direktorė dėkojo Savivaldybės merui V. Komskiui, LR Seimo vicepirmininko pavaduotojui K. Komskiui, Savivaldybės administracijai už supratimą, įsiklausymą į kilusias problemas bei greitą jų sprendimą.

Po klebono V. Gedvainio maldos už visą lopšelio-darželio kolektyvą ir naujųjų patalpų pašventinimo susirinkusiuosius sveikino Savivaldybės meras V. Komskis. Savivaldybės vadovas sakė, jog ši įtaiga - viena svarbiausių savivaldybėje, nes čia savo asmenybės formavimosi kelią pradeda mažiausieji šio krašto gyventojai. „Turėdami dideles patalpas turime ir didesnes galimybes. Dabar, esant poreikiui, galėsime bet kada įsteigti ir daugiau grupių. Atsižvelgus į tėvelių norą, bus galima organizuoti įvairias veiklas vaikams – galbūt papildomus muzikos, šokio ar sporto užsiėmimus. Galbūt įgyvendinsime idėją papildomai mokyti vaikus anglų ar kitos užsienio kalbos. Stengsimės, jog visiems savivaldybės gyventojams būtų patogu, todėl planuojame sudaryti sąlygas tėvams vaikus į darželį vesti ir vasarą. O šiandien galime pasidžiaugti, jog su šiuo šeštosios grupės atidarymu, savivaldybės gyventojų poreikis yra patenkintas“, - sakė meras V. Komskis.

Visus džiugia proga pasveikinęs LR Seimo vicepirmininkas K. Komskis džiaugėsi nepopuliariu, tačiau naudingu ir ne vienos įtaigos patalpų problemą išsprendusiu Savivaldybės vadovų sprendimu naujai pastatytą vaikų darželį atiduoti Pagėgių savivaldybės globos namams. Seimo pirmininko pavaduotojas akcentavo, jog ypač svarbu, kad lopšelyje-darželyje vaikai ne tik žaistų bet ir visokeriopai lavintųsi. Jis kalbėjo apie bendrą jo ir Pagėgių savivaldybės vadovų viziją apie būsimą baseiną, kuriuo naudotis ir jame lavintis galės ne tik vaikų darželio bendruomenė, bet ir visi krašto gyventojai.

Po renginio apžiūrėta naujoji grupė, o ją netrukus užpildė Savivaldybės mero ir administracijos direktorės dovanotos dovanos vaikams.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?