Iš duobės išlipo ir vėl į ją įkrito

2015-11-10, „Šilokarčemos“ informacija
Deividas Kumelis (Nr. 8) namų aikštėje pelnė 16 taškų (9 rez. perd.), išvykoje - 11 taškų.
Praėjusį savaitgalį „Šilutei“ pavyko išlipti iš pralaimėjimų duobės. Namų aikštėje su Kauno „Žalgiris-2“ komanda pamariškiai nutraukė penkių pralaimėjimų seriją 80:58. Tačiau išvykoje Palangoje išlaikyti iškeltos pergalių kertelės nepavyko, „Šilutė“ patyrė šeštą pralaimėjimą sezone (95:81).

Penkių pralaimėjimų seriją „Šilutė“ nutraukė tik su „Žalgirio“ dubleriais

Penktadienį pirmąją pergalę po penkių pralaimėjimų iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Tomo Lekūno vedama „Šilutė“ (4-6), kuri 80:58 (18:21, 17:13, 18:12, 12:27) po ilgosios pertraukos sutriuškino Kauno „Žalgirio“ (5-4) dublerius.

Trečiojo kėlinio viduryje po Pauliaus Valinsko taiklaus dvitaškio svečiai dar pirmavo šešiais taškais (43:37), tačiau Aurelijus Pukelis pelnė po penkis taškus, šeimininkai laimėjo „sausą“ atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (47:43).

Ketvirtąją kėlinį tritaškiu pradėjęs Edvinas Alunderis padidino „Šilutės“ pranašumą iki dviženklio skaičiaus (56:46). Tada jauniesiems žalgiriečiams nebepavyko sustabdyti įsibėgėjusių šilutiškių, kurių persvara kėlinio pabaigoje perkopė 20-ies taškų ribą (75:55).

Puikiai „Šilutės“ gretose žaidė T. Lekūnas, kuriam iki trigubo dublio pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų. Jis per 37 minutes pelnė 22 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Šilutė“: Tomas Lekūnas 22 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Deividas Kumelis 16 (9 rez. perd.), Ignas Vaitkus 15, Edvinas Alunderis 10, Aurelijus Pukelis 9.

„Šilutė” turėjo galimybę švęsti, bet...

Puikų taiklumą pademonstravę „Palangos“ (7-3) krepšininkai iškovojo septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namuose 95:81 (26:20, 29:21, 15:21, 25:19) nugalėjo „Šilutę“ (4-6).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šilutiškiai atsiliko tik 73:77, tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 10:2 ir įgijo pergalingą pranašumą 87:75.

„Palangos“ krepšininkai dvitaškius metė 58 proc. taiklumu, tritaškius - 44 proc. taiklumu, kuomet jų varžovai - atitinkamai 40 ir 37 proc. Pergalę šeimininkams taip pat garantavo laimėta kova dėl atšokusių kamuolių (42:35) ir daugiau atliktų rezultatyvių perdavimų (27:18).

„Palanga“: Matas Jucikas 21 (12 atk. kam.), Tadas Rinkūnas ir Deividas Anužis po 18, Povilas Šakinis 16, Dominikas Matutis 11 (10 rez. perd.).

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 28, Tomas Lekūnas 15 (10 rez. perd.), Edvinas Alunderis 12, Deividas Kumelis 11, Aurelijus Pukelis 10.

Deividas Kumelis (Nr. 8) namų aikštėje pelnė 16 taškų (9 rez. perd.), išvykoje - 11 taškų.Ignas Vaitkus (Nr.9) išvykoje Palangoje su vietos komanda itin pasižymėjo. Krepšininkas pelnė 28 taškus.Tomas Lekūnas (Nr.15) namų aikštėje su Kauno „Žalgirio“ dubleriais vedė komandą į priekį ir pelnė 22 taškus.