Orai.lt: lepins saulė ir šilti orai

2014-11-03, Orai.lt, orai24.lt
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Ruduo Kaune
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Ruduo Kaune

Pirmadienį debesuotumas pastoviai kaitaliosis, daugiau debesų sukiosis šiaurės vakariniuose rajonuose, bet ir jie lietaus neturėtų atnešti. Pūs stiprokas pietų, pietvakarių vėjas, jo gūsiai pajūryje sieks 15-16 m/sek. Iš pietvakarių plūstant šilumai temperatūra šiandien kils greičiau ir po pietų jau lepins 8-12 laipsnių šiluma.

Antradienį anticiklono poveikis dar šiek tiek sustiprės. Dangumi plauks pavieniai debesys. Nelis. Lepins saulė ir bus šilta. Pietų vėjas išliks apysmarkis, 7-12 m/sek. Naktį oras vės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną džiugins 8-13 laipsnių šiluma.

Trečiadienį išsilaikys panašūs, sausi orai. Debesų bus nedaug, tad saulės šilumos netruks. Vėjas rims ir suksis labiau iš pietryčių. Naktį termometrai rodys nuo 2 iki 8 laipsnių šilumos, dieną sugrįš 8-13 laipsnių šiluma.

Ketvirtadienį orai pradės keistis. Didesnioji paros dalis vis dar išliks sausa. Vyraus vidutinio stiprumo pietryčių vėjas. Tačiau dienos metu pradės didėti debesuotumas, o vakare pajūrį jau turėtų pasiekti iš vakarų artėjančio ciklono lietaus zona. Temperatūra beveik nesikeis: naktį sulauksime 3-8, dieną 8-12 laipsnių šilumos.

Penktadienį šiauriau Lietuvos slinks ciklonas, kuris lietaus atneš į visą šalį. Naktį lis gausiau ir įkyriau, dieną iškrentančio lietaus kiekis mažės. Nakties ir dienos temperatūra skirsis vos keliais laipsniais, nes ciklono užnugariu į mūsų šalį pradės veržtis šaltesnis oras. Naktį atvės tik iki 5-9 laipsnių šilumos, o dieną tesušils iki 6-11 laipsnių.

Savaitgalis vėl bus sausesnis, bet temperatūra dienomis iki 10 laipsnių niekur nebepakils.

 

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?