Vaikams - apie saugų eismą ir policijos darbą

2014-11-03, Tauragės AVPK informacija

Visą praėjusią savaitę Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Šilutės miesto bei rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigose, kur vaikams priminė, kaip teisingai nešioti atšvaistus, kuria kelio puse reikia eiti, kaip saugiai elgtis kelyje. Kadangi pareigūnus lydėjo policijos bičiulis Amsis, svečius darželinukai pasitiko džiūgaudami, smalsiausieji iš karto apibėrė klausimais, ką policijoje veikia šuo Amsis, kada ir už ką į policiją pristatomi vaikai.

O spalio 28 d. Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos devintokai, panorę iš arčiau susipažinti su policijos pareigūno profesija bei darbu, patys atvyko į Šilutės rajono policijos komisariatą. Juos pasitikę policijos pareigūnai palydėjo į Operatyvaus valdymo skyrių, kur papasakojo apie ten dirbančių pareigūnų darbo specifiką, aprodė laikino ir ilgalaikio sulaikymo kameras. Vaikus lydėjęs pedagogas palinkėjo, kad nė vienas auklėtinis niekada nepatektų į tokį ,,viešbutį”. Pareigūnai mokiniams papasakojo apie policininko profesiją ir kaip šią profesiją įgyti, apie policijoje naudojamas specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus, vaikai nepabūgo juos apžiūrėti ir rankose palaikyti. Pabaigoje pareigūnai palinkėjo vaikams visur ir visada elgtis apdairiai ir išmintingai bei pakvietė juos tapti jaunaisais policijos rėmėjais.

Išvykdami mokiniai sakė, kad viešnage liko patenkinti.

Primename, kad nutikus nelaimei pranešti trumpuoju policijos telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

Dėkojame visiems suteikusiems vertingos informacijos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?