Trečiadienio horoskopas – lapkričio 11 d.

2015-11-11, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo

Kaip greitai įpusėjo darbo savaitė! O kokias rekomendacijas pateiks astrologė?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos vakarą vyks jaunatis Skorpiono ženkle, kuri jums parodys bendradarbiavimo reikšmę ir primins, kaip svarbu ko nors nereikalingo atsisakyti, siekiant atsinaujinti. O  visi tie, kurie šiandien jus prirems prie sienos, reikalaudami ką nors pabaigti ar ko nors atsisakyti, bus jūsų geradariai, padedantys jums augti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
ūsų partnerystės srityje šiandien įvyks jaunatis, atkreipdama dėmesį į jūsų santykius ne tik su tuo žmogumi, su kuriuo dalinatės gyvenimą, bet ir su svarbiais asmenimis darbe. Dienos metu įvyksiantys pokalbiai jums gali pranešti svarbias tiesas, o popietę gautas dėmesys ar sustiprėjęs azartas – raginti imtis veiksmų.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien kai ką pertvarkydami savo darbo vietoje, kasdieniuose įpročiuose ar santykiuose su kolegomis, tinkamai atliksite šio mėnesio jaunaties užduotį. Darbe sužinoti dalykai jums padės apsispręsti, o šeimos narių įkvėpti, lengviau peržengsite slenksčius, kurie jums trukdė pasiekti geresnės savijautos ir sklandesnės kasdienių darbų eigos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei šiandien sieksite kuo geresnio ryšio su savo mylimiausiais žmonėmis ir kūrybiškų sprendimų, vadinasi, jūs einate koja kojon su dabar vykstančia jaunatimi. Nenuostabu, jei gausite žinių, kurios pirmiausia jums kai ką paaiškindamos, padės pakeisti įprastą eigą, o po to jus įkvėps dar įnirtingiau siekti kuo žavesnio ir išraiškingesnio rezultato.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų taikinyje – šeima ir namai, nes šią sritį šįkart aplanko jaunatis. Galbūt nuo kasdienių darbų jus atitrauks namiškių skambučiai arba būtinybė aptarti bei spręsti šeimos reikalus, tačiau kai ką šioje srityje pakoregavę ar ko nors trukdančio atsikratę, ateityje pasidžiaugsite. Tiesa, šiandien, užuot išlaidaudami, susitelkite į uždarbį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kelios pertvarkos jūsų bendravime ar kasdieniuose ryšiuose turės ilgalaikės naudos jums. Visų pirma, kai kurie nutraukti ryšiai paliks vietos naujiems, o perdėlioti prioritetai leis jums rasti naujų komunikavimo būdų. Užmegzdami naujus kontaktus ar plėsdami savo klausytojų ar skaitytojų ratą, padėsite savo asmenybei augti ir stiprinsite savo autoritetą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien Skorpiono ženkle įvyksianti jaunatis jums bus priežastis pagalvoti ir net pasikalbėti apie savo vertybes, pasitikėjimą savimi ir materialinę gerovę. Kur kas arčiau norimo rezultato atsidursite, jei atsisakysite įpročių, kurie menkina jūsų savivertę. Tačiau nebūkite savanaudiški, nes pastangos dėl kitų pažadins jūsų talentus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį vakarą jūsų ženkle jaunatis, kuri gali jus veikti įvairiai – jaustis nieko vertais ir nuskriaustais pasaulio arba, priešingai, galingais ir galinčiais pagerinti pasaulį. Ir tai įmanoma, nes kartu su jūsų asmeniniais pokyčiais keisis ir jūsų pasaulis. Kažką jums nereikalinga paliksite už nugaros, ir tame teigiamą vaidmenį suvaidins jūsų draugai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šiandien pasijusite užspęsti į kampą ar nenorintys atverti niekam savo širdies – tai normali būsena. Ten, viduje, dera perdėlioti prioritetus, išmesti senas nuoskaudas ir atleisti tiek sau, tiek kitiems už praeities klaidas. Netruksite suprasti, kad visa tai nereikalinga niekam: nei jums, nei tiems, su kuo tai susiję.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl šiandien vyksiančios jaunaties jūsų draugų ir komandinio darbo srityje čia įvyks neišvengiami pokyčiai. Kai kurie užbaigs bendrą projektą, kiti pakeis komandos sudėtį, treti pakoreguos kryptį, kurios link kartu eina. Regis, šiandien bus pokalbių, kurie padės dėl to apsispręsti ir pasiekti geresnių rezultatų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaunatis Skorpiono ženkle šį vakarą jums yra priežastis atkreipti dėmesį į savo karjerą. Šiandien galite suprasti, kas jums trukdo būti ten, kur jums reikia ir pasiekti tokių aukštumų, kurios jus vilioja. Tinkamai panaudodami tiek gautas žinias, tiek įvykių eigą, tiek kitų žmonių pasiūlymus, galite šioj srityje atlikti didžiulius atnaujinimus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Galimas daiktas, kad kai kurie iš jūsų dairosi tolyn, svarstydami apie tai, kokios kelionės ar studijos praplėstų jūsų dabartinio pasaulio ribas. Ir puiku, kad nesitenkinate tik tuo, ką turite, nes kuo plačiau žvelgsite dabar, kai jaunatis jūsų akiračio plėtimo srityje, tuo geriau jums. Tačiau ruoškitės tam, kad jūsų pažiūros taip pat neatpažįstamai pasikeis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?