Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 12 d.

2015-11-12, ji24.lt, 15min.lt
 AOP nuotr. / Kompozicija su moliūgu.
AOP nuotr. / Kompozicija su moliūgu.

Jeigu už lango niūrus oras, visuomet galite leisti laiką su tuo, su kuriuo aplink viskas nušvinta. Saulėtos dienos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turite jausti ribą, nes vienoje pusėje – rami įvykių tėkmė, kiek patirštinta sustiprėjusių emocijų, o kitame – netikusios klaidos dėl sunkiai nusakomų priežasčių. Diena bus rami ir sklandi, jei iki vakaro rinksitės tai, kas įprasta ir patikima. O vakare galite nestabdydami savęs leistis bet kuria jus dominančia kryptimi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien derėtų pasidalinti įtakos sferomis su savo partneriais. Nesistengdami užimti ne savo vietos, išvengsite klaidinančių pojūčių, tokių, kaip pavydas ar šiaip blaškančių prieštaravimų. Vakaras bus daugiau žadantis ir daugiau atveriantis, ypač kai kito žmogaus pasiūlymuose atrasite kai ką vertinga sau.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors darbų gausa badys akis, o noras imtis ko nors nauja ims viršų, iki vakaro verčiau nepradėkite nieko iki šiol neišbandyto ar jums neįprasto. O jei vidinės ar išorinės priežastys skatins jus dirbti daugiau nei norite, tęskite ir taisykite tai, kas nebaigta. Vakare šalia jūsų esantis žmogus bus jūsų vilties ir geros savijautos priežastis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien mieliau užsiimsite tuo, kas jums malonu, o ne tuo, ką daryti reikia. Tačiau besivaikydami įvairiausių malonumų, taip įsismaginsite, kad pamiršite sustoti ar pražiopsosite svarbias smulkmenas. Vakare turėsite didžiulių užmojų, susijusių su jūsų kasdiene veikla, buitimi ar geresne savijauta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nenuostabu, jei šiandien mielai pasirinksite namus ir šeimą sau kaip saugų uostą, tačiau kuo giliau įsitrauksite į šeimos reikalus, to labiau įsisiautės jūsų norai, vaizduotė ir įvairiausios emocijos. Vakare, surengdami pramogą mylimajam ar vaikams, kurioje daug azarto ir judėjimo – gausite neišdildomų įspūdžių glėbį.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite judrūs ir veiklūs, norintys neprarasti jokių galimų ryšių, tačiau per šį norą visur suspėti neišvengsite abejonių, vėlavimo ar neįvykusių susitikimų, su kuo susitaikyti gali būti nelengva. Vakare namuose pasėsite optimizmo tiek, kad vėliau net patys stebėsitės. Ir tegul niekas jūsų nestabdo, nebent patys nuspręsite pailsėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nenuostabu, jei šiandien kai ką įsigysite ar stengsitės įgyti tik dėl to, kad kas nors kitas tai turi. Ir tai galios ne tik materialiems dalykams – norėsite išmokti tai, ką kitas moka ar gauti kitam žmogui suteiktas privilegijas. Nieko per dieną nepešę (nes bet kokie pirkiniai greit praras savo vertę), vakarą prasmingai praleisite mokydamiesi, bendraudami ar judėdami.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien rasite ne vieną priežastį pamanyti, kad esate visa galva aukštesni už kitus. Net jei jums dabar leista daugiau nei kitiems, vis dėlto kai kas jums parodys jums skirtą vietą, ypač jei aplink jus vyraus konkurencijos dvasia. Vakare save įtvirtini sieksite per pajamas, dovanas ar pirkinius, kuriems atsispirti neverta. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums verta rinktis stebėtojo vaidmenį, kai galima įminti kai kurias jus slegiančias mįsles, atrasti klaidų priežastis ir pastebėti paslėptus aplinkinių žmonių veiksmų motyvus. Vakare galite drąsiai mesti šį užsiėmimą ir parodyti savo tikrąjį veidą. Regis, į jus bus žvelgiama su derama pagarba ir kreipiamasi patarimo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl mažų nesėkmių nekaltinkite nieko, ypač draugų ar komandos narių, nes įskilusius santykius bus sunku suklijuoti: įvairiausi įtarimai ar nepasitikėjimas vėliau graužtų jus it koks kirminas. Verčiau visi kartu ką nors atlikite, per dieną atsisakydami naujų projektų, kuriems atlikti pūstels palankūs vėjai tik vakare.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors šiandien lūkuriuosite kuo geriausių rezultatų, jie įmanomi tik tuo atveju, jei iki vakaro atidėsite naujų tikslų įgyvendinimą. Palankiau būtų koreguoti tai, kas pradėta, visaip vengiant netikusių abejonių ar kitų panašių klystkelių. Dienai baigiantis žinosite, ko norite, ir tai aptarsite su savo bičiuliais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandiena jums bus visai neprasta, jei leisite į jums įprastus vandenynus ir ten smaginsitės, pasitelkdami savo žinias ir nuojautas. Gal net šio to naujo tokiu būdu sužinosite. O tai galėsite pritaikyti jau vakare, planuodami savo būsimas pergales, formuodami tikslus ir savo būsimus darbus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?