Antradienio horoskopas – lapkričio 4 d.

2014-11-04, ji24.lt
„Shuterstock“ nuotr. / Imbierinis žmogeliukas
„Shuterstock“ nuotr. / Imbierinis žmogeliukas

Siūlome susipažinti su šios dienos prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus sunku išvengti skubos, o savo noro siekti aukštesnės ar šviesesnės vietos po saule bus tiesiog neįmanoma suvaldyti. Kolegos dėl to nesidžiaugs, o vadovai, užuot jus išaukštinę, pastatys jums naujus barjerus pakeliui į aukštumas. Pasirinkę kovą tik dėl kovos, o ne dėl prasmingo tikslo, greit suprasite, jog tuščiai sugaišote laiką.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nieko keisto, jei kažkas šiandien jus išvadins tingiais ir nerangiais. Ar akivaizdžiai išreikš nepasitenkinimą, provokuodami jus įsitraukti į žodžių, nuomonių ar įsitikinimų kovas. Prieš ten eidami patikrinkite, ar šis kelias saugus. Priešingu atveju, palikę visus nerimstančius nuošalyje, raskite stiprybės ir ramybės šaltinį savo viduje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Klysite manydami, kad šiandien viską žinote geriau už kitus. Įsitraukę į bendras veiklas, atrasite save. Pajudėsite dar toliau, sujungę savo tikslus su kitų žmonių tikslais. Todėl sėkmingai dienai reikia visiškai nedaug: atidžiai išklausyti savo draugus, partnerius ir kitus gera linkinčius. Ir dar – vertinti akimirkos žavesį, užuot tikintis kažko stabilaus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei norite, galite susigalvoti idealios dienos planą, bet čia viskas, ką galima suplanuoti, ir pasibaigs. Todėl išloš visi, kurie rinksis nieko neplanuoti ir mėgautis tuo, kas siūloma. O pasiūlymų netruks ypač iš partnerių pusės. Žinoma, tai stipriai nesutaps su jūsų profesiniais siekiais, kurie blaškys jus tai kairėn, tai dešinėn, tai aukštyn, tai žemyn.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums puikiai seksis įvairiausi užmojai, kurių imsitės, o ypač tai, ką įmanoma padaryti vienu įkvėpimu. Deja, darbe atsiras ne vienas gudrutis, kuris kaišios nosį ne į savo reikalus ir pirštu rodys į visas jūsų klaidas ir klaideles. Ir net tada, kai įvykiai rikiuosis ne taip tvarkingai, kaip jums norėtųsi, jums pavyks veide išsaugoti šypseną.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vos įsibėgėję matysite finišą ir niekam nepavyks jūsų nuginčyti. Kažkas skatins jus pernelyg rizikuoti, o jūs arba to nematysite, arba nenorėsite matyti. Ir negailėdami nieko, kas jūsų ir ne tik jūsų – brisite gilyn į bauginančias patirtis. O jei dėl to kažkas nutrūks, turbūt nuspręsite, kad tai buvo pančiai, kurių atsikratę, pagaliau ištrūkote laisvėn.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite to ar ne, šiandien būsite priversti mokytis tų pamokų, kurias jums primygtinai dėstys jūsų partneriai. Stebėsitės ir piktinsitės, kai jie ragins jus neabejoti savimi, elgtis spontaniškai ir negalvoti apie savo elgesio pasekmes. Čia dar savo norus pareikš šeimos nariai, kuriems norėsite įtikti, bet laimėsite tik pasielgę priešingai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visas jėgas nukreipę į kasdienius darbus, pamiršite viską aplinkui. Bet neilgai. Popietę tikrai kažkas atitrauks jūsų dėmesį stulbinamu pasakojimu ar pritrenkiančiomis naujienomis, kurias girdėti norėtumėte mažiausiai. Be to, dar kažką iškrėsite darbo vietoje ar namuose tik dėl to, kad nebūtų nuobodu. Būtų gerai, kad visa tai neturėtų įtakos jūsų sveikatai.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekas geriau už jus nežinos, kaip pasiimti iš dienos viską, kas geriausia. Ir niekas nedrįs jums nurodyti. O norinčių tai padaryti atsiras. Tiesa, kovodami už savo teises, laisves ar kitas šiandien tokias svarbias vertybes, neperženkite ribų. Tokiu būdu paskleistumėte nepasitikėjimo ir noro pasprukti virusą, dėl kurio nukentėtumėte patys. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors ir labai tikslingai norėsite judėti savojo tikslo link, to padaryti negalėsite. Bėda ta, kad kuo kruopščiau ir rūpestingiau viską planuosite, tuo greičiau iš jūsų viskas bus atimta. Supratę, kad praradote paskutinę giją, kuri leistų jums kontroliuoti tiek dienos įvykius, tiek jų dalyvius, nenusiminkite. Apsidairykite – ir be to yra ką veikti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors ramybės šiandien bus atseikėta mažokai, jūs apie tai galvoti neturėsite laiko. Kažkur skubėsite, su kažkuo kalbėsite ir paskubomis vykdysite smulkias užduotis, nesvarstydami apie pasekmes ar kitų nuomonę. Ir, tiesą sakant, taip daug geriau, nei kapstytis giliai. Taip pat vertėtų pasielgti ir vakare, kai jūsų ausis pasieks nei šiokia, nei tokia naujiena.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien netapsite laimikiu, taip nustebindami netgi tuos žvejus, kurie jums sugauti užmes tinklus. Žinosite savo vertę ir niekam, net draugams, neleisite jos keisti ir atstumsite visus, kurie norės jus sumenkinti. Tokiu būdu diena nebus lengva, bet jūs nosies nenukabinsite. Tačiau ar atsilaikysite, kai vakare vienu mostu iš jūsų bus atimta viskas, ką taip ilgai kaupėte?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar jūsų namas – renovuotas?