Penktadienio horoskopas – lapkričio 13 d.

2015-11-13, ji24.lt, 15min.lt
 123RF.com / Penktadienis, 13-oji diena.
123RF.com / Penktadienis, 13-oji diena.

„Dinamiška, darbinga, vaisinga, tačiau sunkiai suvaldoma diena. Sėkmingiausi bus tie, kurie iš prigimties yra ugningi, kupini pasitikėjimo savimi bei nelinkę tinginiauti. Taip pat puiki diena romantiškiems pasimatymams. Efektyvi diena pradėti sportuoti, nes vėliau gali būti paprasčiau tęsti“, – tokios astrologės Lanos Kutkytės įžvalgos apie šią dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Būdami atidūs, galėsite pajusti pakitusias energijas, nes dėl jūsų ženklo valdovės vietos pokyčių santykiai su žmonėmis taps pagrindiniu jūsų motyvacijos priemone. O dar šiandien pagaliau atrasite būdų įgyvendinti kelionių ar mokymosi planus ir gauti lėšų reikalingų darbui ar gydymuisi.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien Marsas jau bus įsikūręs santykių ženkle ir jūsų kasdienės veiklos srityje, dėl ko geri santykiai darbe taps jūsų sėkmingos veiklos garantu. Negana to, darbo vaisiai džiugins, gavus pastiprinimą iš patikimų žmonių. O jūsų ryšiai su kitu žmogumi gerės, randant kūrybiškos veiklos ar įspūdingų pramogų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Marsas šiandien savo pareigas atliks jūsų kūrybinės saviraiškos ir romantikos srityje, suplakdamas jums veiksmingą energinį kokteilį tiek sprendžiant vaikų problemas, tiek ieškant būdų save išreikšti. Dėl kitų astrologinių įtakų romantiški santykiai pereis į kitą etapą, o namuose sėkmingai susitarsite dėl keleto patobulinimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Marsas jau bus įsikūręs jūsų šeimos srityje, dėl ko jums nuo šiol verta vis sau priminti, kad savo tikslų namuose pasieksite ne kovodami, o eidami taikiu kompromisų keliu. Be to, tam tikros taisyklės įvestos vakarop jūsų dienotvarkėje suteiks džiaugsmo jūsų namams, kaip ir atviri pokalbiai su vaikais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl Marso, pakeitusio ženklą, įtakų nuo šiol aktyviau bedrausite, siekdami ne tik dalintis informacija, bet ir užmegzti kuo darnesnius ryšius su aplinka. Susitikimas ar pažintis gali žadėti jums šį tą daugiau nei trumpalaikį nuotykį. Be to, vakaras tiks aptarti su šeimos nariais būsimus pirkinius ar nuspręsti, kas papildytų šeimos biudžetą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien Marsas jau bus perėjęs iš jūsų ženklo į gretimą, tuo suteikdamas jums daugiau priežasčių save įtvirtinti materialioms vertybėms padedant. Pats metas įdarbinti savo talentus. Dienos pabaigoje pirkiniai šeimai atras namuose savo vietą, o savo asmeninių savybių dėka užmegsite jums reikalingų ryšių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien, kai Marsas bus įsikūręs jūsų ženkle, jūs rasite tik jums priimtinų kovos būdų pasigrumti už save ir už tuos, kurios branginate. Gavę galimybę ką nors išmokti, būkite tikri, kad tai pravers jūsų asmenybės raidai ar aplinkinių požiūriui į jus. Nenuostabu, jei dar gausite dovaną ar atlygį už praeities nuopelnus. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien dėl gretimame ženkle įsikūrusios veiksmo planetos rinksitės tokius kovos būdus, apie kuriuos vargu ar kas sužinos, kaip ir apie jūsų tikrus ar įsivaizduojamus priešus. Užuot su jais kovoję, apginkite savo vidinę erdvę. Jai pravers vakare sustiprėjusi jūsų savivertė, o jūsų asmeninei sėkmei – atviras pokalbis su bičiuliais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Marsas nuo šiol Svarstyklių ženkle, vadinasi, jūs geriausiai savo energiją panaudosite tarp bičiulių ar komandos narių. Bet tik tuomet jūsų komanda laimės, jei išliksite diplomatiški. Be to, šiandienos jūsų grupės planai nenueis niekais, jei niekam kitam neperleisite atsakomybės, o profesinę sėkmę užtikrins jūsų įžvalgos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite ryškiau nei iki šiol pamatyti savo karjeros tikslus bei užsigeisti už juos kovoti, ir tai natūralu, nes Marsas jūsų pasiekimų srityje. Daugiau laimėsite nelipdami per galvas, o siekdami taikos. Čia šiandien tame jums gelbės patirtis, kurią sukaupėte ne vien maloniais būdais. Vakare netruks optimizmu paskanintų pokalbių su draugais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl pakitusios Marso padėties už išlikimą kovosite tokiais ginklais, kaip išsilavinimas, pažiūros ir įsitikinimai. O besibaigiant darbo savaitei nestokosite konstruktyvių komandinių sprendimų, kurie praplės jūsų galimybių ribas. Be to, jūsų profesiniai sumanymai lengvai atras rėmėjų ar norinčiųjų prisijungti prie jūsų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuo šiol Marsui perėjus į Svarstykles, aistros virs bendrų finansų, neišaiškintų dalykų ir intymiuose frontuose, kuriuose laimėti galite tik rasdami sąjungininkų. Be to, šiandien turite visas priemones nusipelnyti vadovybės palaikymą ir suplanuoti su antrąja puse ar darbo partneriais tolimesnių kelionių ir žinių gilinimo planus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?