Katyčių ir Saugų gyventojai pagaliau turės seniūnus

2015-11-15, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Katyčiai. silute.lt nuotrauka
Katyčiai. silute.lt nuotrauka

Kartą jau vyko konkursai Saugų ir Katyčių seniūnų pareigoms užimti. Nors kandidatų lyg ir buvo, tačiau šių pareigų iškovoti niekam nepavyko.

Praėjusį trečiadienį vėl vyko konkursai į minėtas pareigas. Saugų seniūno pareigas laimėjo šilutiškė verslininkė Dalia Rudienė, o Katyčių seniūno pareigas - katytiškis Jonas Lukošaitis.

Konkursai dar gali būti apskųsti Savivaldybės administracijos direktoriui per 3 darbo dienas arba teismui per 1 mėnesį.

Patinka spręsti problemas

D. Rudienė „Šilokarčemai“ sakė,  jog daug metų yra gyvenusi kaime, yra žemės ūkio specialistė, veterinarijos gydytoja. 19 metų išdirbusi Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, nuolat lankėsi kaimuose, daug bendravo su žmonėmis. Anot pašnekovės, jai patinka spręsti jų problemas. „Dabar situacija tokia, kad savo versle aš nebereikalinga. Jį perduosiu plėtoti savo vaikams. O aš turiu galimybę prisidėti prie žmonių problemų sprendimo“, - kalbėjo D. Rudienė.

Ji yra buvusi ir Šilutės moterų verslininkių organizacijos pirmininkė. Tuomet ji drauge su komanda organizavo labdaros renginį. Moterys nupirko 18 tūkst. litų kainavusį aparatą ligoninės naujagimių skyriui. Pasak jos, ji stengiasi nuolat prisidėti prie labdaros projektų, padėti tiems, kam pagalbos reikia.

Saugų seniūno pareigas laimėjusi moteris tikisi, kad jai pavyks apjungti dvi konfrontuojančias gyvenvietes – Vilkyčius ir Saugas, o pirmąją darbo dieną ketina pirmiausia susipažinti su darbuotojais, kolektyvu, seniūnijos veiklos planais. Ruošiasi tęsti jau pradėtus ir dar tik numatytus darbus, skirti daug dėmesio socialinėms ir ekonominėms žmonių problemoms, jų gerovei, jaunimui, dalyvauti projektinėje veikloje.

Verslininkė iš kolektyvo tikisi pagalbos ir bendradarbiavimo, kad tikslai bus vienodi. Viena juk nieko nepadarysiu“, - sakė  D. Rudienė.

Iki šiol laikinai Saugų seniūno pareigas ėjęs Kęstutis Sadauskas neslėpė, jog yra girdėjęs, kad naujoji seniūnė – aktyvi moteris. Jis viliasi, kad su ja gerai sugyvens kolektyvas, sieks bendrų tikslų, kad seniūnijos gyventojams būtų gyventi geriau.

Būsimi darbai, pareigos labai įpareigoja

Katyčių seniūno pareigas užėmęs konkurso būdu vietos gyventojas J. Lukošaitis sakė, kad po konkurso dar neatsigauna, o jėgas bando atgauti tiesiog ilsėdamasis namuose. „Dideli reikalavimai. Laukia didelė atsakomybė, kurią ruošiuosi prisiimti. Būsimi darbai, pareigos labai įpareigoja“, - sakė J. Lukošaitis. Dalyvauti konkurse skatino ne vienas jį pažįstantis žmogus. O dalyvauti konkurse, ar ne, jis daug svarstė.

Katytiškis jau galvoja, ką veiks nuėjęs pirmąją savo darbo dieną. Nori susipažinti su seniūnaičiais, darbuotojais, aplankyti seniūnijos bendruomenes. 30 metų gyvenantis Katyčiuose J. Lukošaitis sakė, kad miestelyje beveik visus pažįsta. „Žadu ateiti pas kiekvieną žmogų, jį išklausyti. Eisiu pas žmones ir šnekėsiuos“, - teigė pašnekovas. Jis taip pat ketina daugiau dėmesio skirti tam, kad seniūnijoje būtų sumažintas alkoholio vartojimas.

Katyčių seniūno pareigas laikinai ėjęs Viktoras Vaitiekovas džiaugiasi, kad seniūno pareigas užims katytiškis, nes anot jo, jis geriau žino seniūnijoje esančias problemas.  Iš jo tikisi bendradarbiavimo ir gerų darbo rezultatų.


Foto galerija

D. Rudienė.J. Lukošaitis.

Straipsnio komentarai

Tadas2015-11-16
Once, žinau.. saugokit savo akmenukus :) ... po 10 metu liks vien tik "paminklosauginis objektas" Komentaras patinka Komentaras nepatinka
akinukai.2015-11-15
....saugiškiams nepasisekė..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
once2015-11-15
tadukai esi blogas Katytiškis kad nezinai jog gridinys yra paminklosauginis objektas ir asfalto niekada niekas neleis pilti įsikalk tai į galvą Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tadas2015-11-15
Gal Katyčiuose pagaliau esfaltą paklos... o tai žmones nevažiuoja į Katyčius vien del akmenu ant kelio. Aš pabegau iš Katyčių vien dėl akmenu... mašinų gadinimas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
stase2015-11-15
tai gal dabar bus gerai iš dviejų "aš" išeis mes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kalbame.........2015-11-15
kaip bus;........ p.Viktoras turintis "vadovo ligą ": "Aš tą sukūriau", " ta padariau", nemiegojau, per naktis stačiau"ir t.t......... Visi darbininkai ar tarnautojai, kurie dirbo, kūrė, rodė savo iniciatyvą, sugebėjimus ir išradingumą yra morališkai įžeisti, pažeminti. O konkursą laimėjęs p. Jonas nuoširdus, nori būti matomas, gali suteikti žmonėms pagalbą, BET,..... sergantis ta pačia liga. "AŠ", "AŠ" ir "Aš".Kai paskaitai straipsnį kiek jis jau nuveikė "darbų" prie Katyčių maldos namų, tai tiems, kurie dirbo, ėjo per žmones paramos prašydami, ar kitus organizacinius, kūrybinius, paramos teikimo darbus atliko NEBELIKO VIETOS. NORIME PALINKĖTI P. Jonui lankyti mokymo kursus, kuriuose turėtumėte išgirsti savo kaip vadovo trūkumus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?