Savaitgalio horoskopas – lapkričio 14–15 d.

2015-11-14, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Peizažas.
Fotolia nuotr. / Peizažas.

Pasisemkite naujų įspūdžių ir gerai pailsėkite, kad naują savaitę laukiantys darbai būtų lengvai įveikti.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Entuziazmas šeštadienį bus jūsų ištikimas draugas, bet dažniausiai prastas patarėjas, ypač buities, kasdienės veiklos ar sveikatos temomis. Regis, kuo plačiau užsimosite – tuo mažiau atliksite. Sekmadienį mielai svajosite apie vieną ar kitą savo tikslą, kuriam įgyvendinti gali pritrūkti laiko ar palaikymo iš aplinkinių.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienis prabėgs vis kažko tikintis iš kitų žmonių – jausmų, pinigų, dovanų ar dar bala žino ko. Jei jums pavyktų ryšiuose su jais išsaugoti aukso vidurį, visą dieną jausite jų palaikymą. Sekmadienį jūsų viltis sužadins draugai, tačiau noras ar būtinybė pasirūpinti buitimi gali sutrukdyti jūsų pramogas.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį, norėdami atsiremti į artimą žmogų ar kitą jums svarbų asmenį, nepervertinkite jo ar jos reikšmės, ypač jei tai nauja pažintis. Tokiu atveju, kažin ar jis ilgam pasiliks su jumis. Sekmadienį atsiras daugiau konkretumo, tačiau painiavos, kurią kels jūsų norai, dar labiau padaugės. Deja, tokia situacija kažin ar jus džiugins.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienis atkeliaus į jūsų namus nešinas keliomis užduotimis, kurias nedelsiant turėsite atlikti. Netrūks azarto imtis naujų veiklų, tačiau į jas įnikę nieko nepešite. Sekmadienį turėsite gražių ir didelių planų kartu su antrąja puse. Tiesa, dalis jų liks svajonėse dėl atsiradusių svarbesnių dalykų, kuriuos būtina atlikti dėl namų ar šeimos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį, optimizmu pripildytą dieną, netrūks noro ką nors įsigyti ar kuo turiningiau praleisti savaitgalį. Vėliau gali tekti suprasti, kad rizikavote veltui. Sekmadienį imsitės konkrečios veiklos, kurią atliekant turėsite norinčiųjų prie jūsų prisijungti darbais ar lėšomis. Sklandžią darbų eigą trikdys pokalbiai ir santykių aiškinimasis. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį pradėsite vildamiesi viską kuo geriausiai atlikti dėl savo šeimos ar namų. Puiku, jei tam rinksitės jums žinomas priemones. Sekmadienį žiūrėdami į antrąją pusę, žvelgsite pro rožinius akinius. Juos nusiimti verta tuomet, kai jūsų žvilgsnis nukryps į parduotuvių lentynas – antraip įsigysite ne tik tai, ko jums iš tiesų reikia.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį, planuodami susitikimus ar kam nors ką nors žadėdami, gerai apgalvokite, ar jums užteks laiko nuvykti į sutartą vietą ir įvykdyti pažadėtą užduotį. Sekmadienį įniksite į naminius darbus, patirdami malonumą ką nors sukurti ar suorganizuoti namų erdvėje. Tačiau nesitikėkite, kad kiti jums už tai paplos.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį, norėdami pagausinti savo draugų gretas ar kitaip sustiprinti savo, kaip draugo ar komandos nario, pozicijas, stipriai perlenksite lazdą. Būkite tikri, kad pažadai jiems neviršija jūsų galimybių. Sekmadienį bus apie ką pasikalbėti su savo atžalomis ar mylimuoju. Smagiai jų klausydamiesi, neleiskite niūriems prisiminimams visko sugadinti.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis jums sukurs tinkamas sąlygas parodyti savąjį „aš“. Tuo užsiimdami vis dėlto nesitikėkite iššokti aukščiau galvos. Sekmadienį žvilgsnis veikiausiai nukryps į parduotuvių lentynas, kuriose galbūt atrasite šį tą reikalinga jūsų namams. Tinkamiau apsispręsite galvodami savo galva, o ne klausdami bičiulių.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį statysite sau svajonių pilis, kurias realybė jas vis tiek negailestingai sugriaus. O jūsų patarimai, atsitrenks į abejingumo sieną, todėl verčiau pasilikite juos sau. Sekmadienį dėmesio išsireikalausite, papasakodami kokią nors išgalvotą istoriją ar kam nors nekaltai pameluodami. Ir tai jums labiau pravers nei bandymai kitais būdais sužavėti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį visiems įrodysite, kad sugebate būti puikiu draugu, kuriam ką nors paaukoti dėl kitų – vieni niekai. Kita kalba, ar tos aukos prasmingos. Sekmadienį turėsite materialių planų, kurių dalis turbūt neišlaikys realybės egzaminų. Tačiau dėl to nesiliausite svajoti, pavyzdžiui, apie būsimas keliones.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį susirasite akiratyje patį gražiausią tikslą ir link jo įnirtingai plauksite. Nenustebkite, kad jį pasiekę, pamatysite visiškai ką kita. Sekmadienį junkitės prie bičiulių, kurie džiaugsis jūsų buvimu ir žavėsis jūsų įžvalgomis. Tačiau bendros jūsų veiklos neatneš jokių regimų pokyčių ar bendros naudos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?