Pirmadienio horoskopas – lapkričio 16 d.

2015-11-16, ji24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Smalsi voveraitė
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Smalsi voveraitė

„Rytas gali atnešti streso, netikėtų situacijų, aštrių santykių aiškinimosi ar smulkių avarinių situacijų, tad iki 11.10 val. būkite susikaupę. Likusi dienos dalis nusimato išties graži, palanki produktyviam darbui, susitikimams, pokalbiams su autoritetingais žmonėmis, ypač 12.50–14.50 val.“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte savo originalumu ne itin džiuginsite savo vadovus ir dėl savo arogancijos, užuot prie savo tikslų prisiartinę, nuo jų atitolsite. Įdienojus darbas vis darbą, o kuo daugiau ir nuoširdžiau dirbsite – tuo daugiau padarysite. Vakare šalia jūsų bus norinčių prie jūsų prisijungti ar kitaip jums padėti įgyvendinti jūsų tikslus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pamanysite, kad viską žinote geriau už kitus. Tačiau šį jūsų įsitikinimą ryte išsisklaidys menkiausias abejingumas iš aplinkos. Dienos metu šitą netektį kompensuos sėkmingai pajudėjęs kūrybinis sumanymas, kuriam tinkamai atlikti reikės jūsų turimų žinių bagažo. Vakare bus su kuo tai aptarti ar kitomis temomis pasikalbėti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte gavę netikėtų pasiūlymų ar naujienų iš draugų, neturėsite kur dingti – privalėsite suvaldyti šį sunkiai valdomą emocijų bangą, jausdami atsakomybę ne tik už save, bet ir už kitus. Dieną nuotaikos keisis, ypač jūsų asmeninėje erdvėje ar namuose, regis, ne be šeimos narių įtakos. Vakare lengvai rasite sprendimus dėl buities ar sveikatos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte netikėti vėjai pūstels iš darbo ar vadovybės pusės, savaip griaudami jūsų planus, kuriuos rezgėte kartu su kitu žmogumi. Dieną susitikimai ir susitarimai eisis lyg per sviestą – daug sužinosite ir daug kontaktų užmegsite. Dienos pabaigoje nepralošite, pasikalbėję su atžalomis ar aptarę kūrybinį projektą su partneriu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atsakingai darbuotis ryte sutrukdys naujienos, jus pasiekusios iš toli ar iš mokymo įstaigos. Tačiau neigiamas mintis ir patirtis greit išstums teigiamos, jei nevengsite nešti didesnės naštos nei nešate įprastai. Už tai ir prašviesėjimai dienos metu asmeninių finansų fronte, o vakare – vykusiai aptartos šeimos narių sveikatos ar buities temos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galimas daiktas, jog ryte į mažus gabalėlius subyrės tai, ką ilgai ir kruopščiai rinkote, kūrėte ar organizavote, tikėdamiesi būti pastebėti. Nosies nenukabinkite, nes likusi dienos dalis leis jums geriausiais būdais save išreikšti, dėl ko didės jūsų autoritetas. Negana to, vakare rasite tinkamų žodžių apie tai papasakoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte kai kas iš jūsų partnerių nevykusiai jus nustebins, sujaukdami jūsų asmeninius ar net visos šeimos planus. Tačiau netrukus viskas grįš į savo vietas, ypač, jei pasidėsite asmenines ambicijas į šalį ir kam nors paaukosite dalį savo laiko ir energijos. Vakare kai ką įsigysite namams ar bent tinkamai dėl to su šeimos nariais susitarsite. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte nedidelis perversmas buityje, darbo vietoje ar netikėti sveikatos sutrikimai bandys jūsų kantrybę. Išlikdami tvirti pasieksite dieną, kai viskas klosis tobulai, ypač tuomet, kai bus šalia patikimi bendražygiai. Susitikimai ir susitarimai atvers dar platesnes perspektyvas. Vakare jūsų klausysis, todėl nepraleiskite šanso pasisakyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko tokio, jei ryte tektų grumtis už išlikimą, atsisakant kai ko malonaus arba pakeičiant savo nuomonę. Dieną viskas grįš į savo vėžias ir dėliosis prieš jus netgi geriau nei iki šiol, ypač, jei mesite iš galvos pramogas ir susitelksite į savo profesinius tikslus. Vakaro pokalbių apie jūsų asmeninius finansus geriau neafišuoti.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte nebus ramybės namuose. Čia aistras kurstys arogancija ar užgaidos elgtis savaip. Jums bus sunku ką nors pakeisti ar pakoreguoti įvykių raidą. Viskas kur kas lengviau dėliosis dienos metu, o jūs pagarbos užsitarnausite savo žinių ar plataus akiračio dėka. Vakare bet kokiems sumanymams su draugais užsidegs žalia šviesa.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte jūsų išvykų ar susitikimų planai gali apsiversti aukštyn kojomis, bet tai ne priežastis nusivilti išaušusia diena. Vėliau ji daug žadės ir ne mažiau duos. Tiesa, už tai turėsite būti dėkingi kitiems asmenims, kurie dėl kažkokių priežasčių norės jums atlyginti ar padėti. Vakare nei šuo nesuuos apie jūsų rezgamus profesinius planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte jūsų savivertės, įgūdžių stoka ar lėšų trūkumas neleis tinkamai įsilieti į grupės veiklą. Apie tai, ko stokojate, pamiršite įdienojus, kai savo komandoje atrasite ištikimų sąjungininkų. Viskas, ko kartu imsitės, skleisis lyg žiedas. O vakare iš toli gautos žinios ar išstudijuota informacija gerins nuotaikas kolektyve ar bičiulių grupėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?