Antradienio horoskopas – lapkričio 17 d.

2015-11-17, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo

„Protinga būtų nieko nepirkti, neskolinti ir nesiskolinti pinigų ar brangių daiktų. Taip pat svarbu susilaikyti nuo eksperimentų su savo išvaizda bei nesiaiškinti santykių su aplinkiniais“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite nesulaikomi ir nepralenkiami, šalia turėdami palaikymo komandą. O spręsdami įvairiausius finansų panaudojimo, bendro turto, draudimo, kreditų ir panašius galvosūkius, išsiaiškinsite informaciją, kuri iki šiol buvo jums neprieinama. Vakare gautos žinios sutelks jus į savuosius tikslus ar tuos, kurių siekiate su bendražygiais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbas vis darbą ir jūs visai neprastai atliksite savo misiją, jei patys elgsitės laisvai, taikysite savo veikloje naujus metodus ir duosite pakankamai pasirinkimo laisvės kitiems. Tiesa, kai ką aptardami su artimu žmogumi ar verslo partneriu, girdėkite ne tik save, o vakare protingai panaudokite jums pasiūlytą paramą ar pagalbą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien manysite, kad laikytis savo požiūrio yra būtina ir juo vadovausitės tiek dideliuose dienos darbuose, tiek mažuose dalykuose. Regis, tie mažieji jus motyvuos labiau ir nuteiks džiugiau. Diskusijose su kolegomis, rasite atsakymų į opius klausimus, jei būsite pasiruošę klausytis. O į savo partnerio poziciją vakare atsižvelgdami nepralošite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Sėkmingos šiandienos sąlyga – pasitikėjimas tais, kurie šalia, net jei kai kurios jų rekomendacijos nesutaptų su jūsų interesais. Pokalbis apie jūsų vaikus, su jais arba apie jūsų kūrybinius planus, gali jums atverti akis, jei, žinoma, norėsite išklausyti kitus žmones. Vakaras bus tuo turtingesnis, kuo aiškesnį planą jam turėsite. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien stiprūs būsite tiek, kiek stiprių žmonių bus šalia jūsų ir kiek informacijos bei kontaktų per dieną užmegsite. Vakare ypač gerai susitelksite dėl savo atžalų ar norėdami įgyvendinti kūrybinį sumanymą. O jei namuose kažkas pravers uždangą, slėpusią kai kuriuos dalykus, nestokite tam skersai kelio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tinkamai pritaikysite savo įgūdžius ar įgimtus dalykus, siekdami gerai atlikti darbą. Gali būti, kad kitų žmonių noras jūsų veiksmus apriboti jums kels nepasitenkinimą, tačiau vakare noriai paklusite šeimos narių reikalavimams. O siekdami ką nors įtikinti ar, priešingai, išpešti informaciją, nejausite jokių tabu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Viskas, ko šiandien imsitės, padės jūsų saviraiškai ir leis kitus įtikinti, kad be jūsų iniciatyvų rezultatas nebūtų buvęs toks geras, o laikas praleistas ne taip smagiai. Vakare gautos ar išmoktos žinios padės jums susitelkti. Asmeninių finansų srityje jums bus pateikti naudingi pasiūlymai, kuriuos išgirsti trukdys jūsų išankstinės nuostatos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Daugiausia energijos šią dieną išeikvosite dalykams, apie kuriuos nenorėsite atvirai kalbėti. Galbūt jie bus susiję tik su jumis, o galbūt – su jūsų šeima. Vakare spręsdami namų problemas, pasitelkite ne tik savo išmonę, bet ir sugebėjimus. Be to, būsite įtaigūs, verčiantys kitus atsigręžti į jus ir dar kartą atidžiai pasiklausyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norėdami įtikti savo komandai ar jos paraginti, šiandien nenustygsite vietoje. Besidairydami vis naujos informacijos ir naujų kontaktų, raskite laiko įsiklausyti į savo vidinį balsą – kai kas iš to gali turėti neįkainojamos reikšmės. Vakare jūsų nuomone niekas neabejos, dėl ko išnyks dieną vyravęs chaosas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvairiais šios dienos poelgiais, o ypač savo darbais šiandien sieksite įsitvirtinti ir jums tai pavyks tiek, kiek būsite iniciatyvūs darbe ir neprisirišę prie to, kas jums įprasta. Verta aptarti su draugais ar bendražygiais jums aktualias temas, jei esate pasiruošę būti atidžiais klausytojais. Vakaro planai bus pakoreguoti praeities įvykių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būdami dėmesio centre, noriai demonstruosite savo žinias ar požiūrį, dėl ko nusipelnysite kitų žmonių pagarbos. Bet jei per daug įsismaginsite, vakare draugai jus pristabdydami, padarys jums paslaugą. Gera diena aptarti su vadovybe jums aktualias temas, jei į šalį pasidėsite savo ambicijas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mieliau plauksite pasroviui, antraip pernelyg išvarginsite save arba pasirinksite patikimų žmonių jums nurodytą kryptį. O jus pasiekusios žinios pakoreguos jūsų įsitikinimus ar pakreips jūsų kelionių kryptį. Dienos pabaigoje turėdami kai ką atlikti dėl savo karjeros, kitus vakaro planus turėsite atidėti į šalį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?