Veteranų krepšinio turnyras

2015-11-18, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Lapkričio 6-ąją Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko veteranų (40 metų ir vyresnių) krepšinio turnyras. Šiais metais dalyvauti turnyre užsiregistravo keturios komandos - „Pasienietis“, „Stoniškiai“, „Lumpėnai“ ir „Stihl“.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmosios susirungė „Stihl“ ir „Pasieniečio“ komandos. Rezultatu 38:25 laimėjo „Pasieniečio“ komanda.

Kitas varžybas žaidė „Lumpėnai“ ir „Stoniškiai“. Rezultatu 35:46 „Stoniškiai“ nusileido Lumpėnų komandai. Po šių dviejų varžybų į finalą pateko komandos „Pasienietis“ ir „Lumpėnai“. Dėl 3-4 vietų susikovė „Stihl“ ir „Stoniškiai“.

Trečiąją vietą laimėjo „Stihl“ komanda (V. Vytuvis, A. Skvirba, R. Serapinas, G. Drožeanu, A. Gečas ir E. Butvilas). Antroji vieta – komandai „Lumpėnai“ (V. Austynas, A. Vasiliauskas, V. Gečas, G. Jovaiša, A. Gabrielaitis, A. Gudavičius, K. Kavalskis, J. Pocius, E. Kriaučiūnas ir V. Komskis). Veteranų krepšinio pirmosios vietos nugalėtoja tapo „Pasieniečio“ komanda (R. Pažusis, G. Šarauskas, R. Dragūnas, E. Paulauskas, D. Stepšys, V. Kasiliauskas ir T. Maurius).

Visų varžybų metu buvo stebimi visi žaidėjai ir išrinkti naudingiausi 1-3 vietų komandų nugalėtojų žaidėjai. „Stihl“ komandos naudingiausiu žaidėju išrinktas Valdas Vytuvis, „Lumpėnų“ – Kęstas Kavalskis, „Pasieniečio“ – Tomas Maurius. Šie žaidėjai buvo apdovanoti specialiomis „Veteranų krepšinio turnyro naudingiausio žaidėjo“ statulėlėmis. Kadangi Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis buvo dalyvaujančios „Lumpėnai“ komandos sudėtyje, tai komandas nugalėtojas taurėmis ir medaliais apdovanojo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!