„Šilutė“ patyrė dar dvi skaudžias nesėkmes

2015-11-17, „Šilokarčemos“ informacija
Susitikimas su Vilniaus „Perlas-MRU“ ekipa „Šilutei“ baigėsi nesėkme, rezultatu 86:78 teko pripažinti svečių pranašumą.
Šilutės „Šilutė” Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinėje  lentelėje smukletėjo dar žemiau. Šilutės krepšinininkai per abi savaitgalį sužaistas rungtynes patyrė pralaimėjimus ir su 16 turnyrinių taškų yra 12-oje vietoje iš 14 komandų.

Vėl pralaimėjimas namuose

Penktadienį “Šilutė”, priėmusi į svečius Vilniaus – „Perlas-MRU” komandą, ko gero nesvarstė lengvai dovanoti jai pergalės. Tačiau net ir blogiausi norai pildosi, ir pamariškiams teko išliūdėti jau septintąjį pralaimėjimą. O „Perlo-MRU“ ekipa NKL šventė penktąją pergalę. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 86:78 (30:26, 13:15, 15:17, 18:20) nugalėjo ir toliau stringančius „Šilutės“ (4-7) krepšininkus.

Startinis „Šilutės” penketas - D. Kibildis, E. Aludaris, D. Kumelis, I. Vaitkus, A. Pukelis - į aikštę išėjo pilni jėgos ir su puikiomis emocijomis pergalei. Kamuolys pamariškių rankose ir pirmieji D. Kumelio taškai su bauda (3:0). Įpusėjus trečiai pirmo kėlinio minutei šilutiškiai turėjo 6 taškų pranašumą (11:5). Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus dviem minutėms rezultatas lygus - 22:22, tačiau sėkmingiau užbaigti atakas sekėsi svečiams ir pirmasis  kėlinukas baigėsi „Šilutės”  4 taškų deficitu (26:30).

Antrasis kėlinukas prasidėjo D. Kumelio bandymu pelnyti tris taškus, deja, nesėkmingai. Tačiau kamuolys - šilutiškių pusėje, ir jį perėmė pamario ekipoje debiutavęs legionierius iš Amerikos – Ulysses Thomas III, kuris sėkmingai užbaigė ataką prie varžovų krepšio (28:30). Atrasis kėlinys baigėsi 41:43 svečių naudai.

Trečiasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taikliu vilniečio R. Suginto tritaškiu (41:46). Po to sekė  keletas netaiklių metimų ir  pirmuosius taškus į šilutiškių krepšį trečiajame kėliny įrašė D. Kibildis (44:50). Nors pirmavo svečių komanda, „Šilutė” nuotal kvėpavo jiems į nugaras ir neleido toli pabėgti. Trečiaisis kėlinys po D. Kibildžio pataikyto baudos metimo baigėsi lygiosiomis 58:58.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje Vilniaus „Perlas-MRU” per kelias minutes pataikė net 3 tritaškius iš eilės ir pabėgo į priekį (64:69).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dviem minutėms „Perlas-MRU“ pirmavo vos vieno taško skirtumu (78:77). Tačiau netrukus A. Beručka į šilutiškių krepšį smeigė tritaškį, kuris ir nulėmė Vilniaus komandos pergalę. Rungtynės baigėsi 78:83 rezultatu.

Sostinės krepšininkai dominavo ir grumtynėse po krepšiais – svečiai sugavo 41 atšokusį kamuolį, o „Šilutė“ - 28.

Pamario ekipoje debiutavęs legionierius iš JAV U. Thomasas aikštelėje praleido 6 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit.) bei atkovojo 2 kamuolius.

„Šilutė“: Deividas Kumelis 19, Darius Kibildis 18, Edvinas Alunderis ir Ignas Vaitkus po 16.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 17 (6 rez. perd.), Remigijus Sugintas 16, Edvinas Jezukevičius 15, Arnas Beručka 11.

Užtikrintą pergalę po susitikimo su „Šilute” šventė „Ežerūnas-Karys”

Užtikrintą pergalę NKL pirmenybėse iškovojo namuose žaidę Molėtų „Ežerūnas-Karys“  krepšininkai 89:73 (19:17; 16:21; 28:18; 26:17), įveikę Šilutės „Šilutę“. Pamariškiams tai buvo 8-asis pralaimėjimas sezone.

Rungtynėse Molėtuose šeimininkai žaidimo vadžias į savo rankas perėmė jau nuo pirmųjų akimirkų, kuomet šovė į priekį 7:0 (1 min). Sėkmingai rungtyniavę „Ežerūno-Kario” krepšininkai toliau krovėsi persvarą, kuri  8 min. buvo 18:10. Tačiau „Šilutės” legionierius Ulysses Thomas III į komandos taškų kraitį įrašė 3 taškus, iškart po to sekė E. Alundario ir D. Kumelio taiklūs metimai ir pirmas kėlinukas baigėsi tik dviejų taškų deficitu „Šilutei” (19:17).

Antro kėlinuko pradžia pamariškiams buvo itin nerezultatyvi, net tris minutes nepavyko pelnyti taškų. Tačiau pastangos gynyboje neleido varžovams pabėgti į priekį. Įpusėjus antrajam kėlinukui rezultatas lygus - 32:32. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms molėtiškis E. Narušis paleido kamuolį nuo trijų taškų linijos, tačiau „Šilutė” su 3 taškais išėjo ilsėtis 35:38.

Po didžiosios pertraukos baudos aikštelėje suaktyvinę žaidimą „Ežerūnas-Karys“ krepšininkai pabandė priartėti ir pabėgti nuo varžovų. Tiesa, jiems tai pavyko. Taiklūs E. Rastenio ir „Šilutėje”  praėjusiame sezone žaidusio E. Sosnovskio tritaškiai molėtiškius išvedė į priekį 48:40. Besibaigiant trečiajam kėliniui E. Alundaris taip pat pataikė tritaškį ir rezultatą sušvelnino iki 7 taškų - 63:56. Trečią kėlinuko atkarpą  „Šilutė” pralaimėjo 28:18.

Ketvirtajame kėliny sužaidus kelias minutes Molėtų krepšininkai turėjo 10 taškų pranašumą - 71:61. Bandymas veržtis į priekį šilutiškiams buvo nesėkmingas, jį lydėjo daug klaidų. Pamariškiams nepavyko pavyti varžovų ir teko dar kartą, jau aštuntąjį, nuleisti galvas prieš varžovus 89:73.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 22, Deividas Kumelis 15, Edvinas Alunderis ir Ulysses Thomas III  po 11.

Pamario ekipoje debiutavęs legionierius iš JAV Ulyssesas Thomasas (Nr. 23) aikštelėje praleido 6 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit.) bei atkovojo 2 kamuolius. Išvykoje Thomas pelnė 11 taškų.Ignas Vaitkus (Nr.9) išlieka naudingiausiu „Šilutės” komandos žaidėju.Deividas Kumelis (Nr.8) namų aikštėje pelnė 19 taškų, išvykoje  - 15.Susitikimas su Vilniaus „Perlas-MRU“ ekipa „Šilutei“ baigėsi nesėkme, rezultatu 86:78 teko pripažinti svečių pranašumą.