Seniūnas J. Budreckas pažadėjo, jog Cipariuose gatvės nuoroda bus pastatyta

2015-11-17, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Z. Balčinienė sakė, kad žmonėms tenka daug nepatogumų patirti dėl to, kad nėra gatvės pavadinimo nuorodos nuo Žemaičių Naumiesčio pusės.
Z. Balčinienė sakė, kad žmonėms tenka daug nepatogumų patirti dėl to, kad nėra gatvės pavadinimo nuorodos nuo Žemaičių Naumiesčio pusės.

Į mus kreipėsi Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Ciparių kaimo gyventoja Zofija Balčinienė. Moteris pasipiktinusi, kad iki šiol nėra Sodų gatvės nuorodos.

Pašnekovė prisiminė, kad praėjusiais metais Cipariuose atsirado gatvių pavadinimai. Ji gyvena Sodų gatvėje. Nuo Šylių pusės yra nuoroda su šios gatvės pavadinimu, o nuo Žemaičių Naumiesčio pusės jos nėra. „Yra tik nuoroda, kad prasideda Ciparių kaimas. Bet nėra nuorodos, kur prasideda Sodų gatvė. Sodų gatvė prasideda ir Žemaičių Naumiestyje, kai pasuki Ciparių link. Pasiekus Ciparius, tokiu pat pavadinimu prasideda vėl Sodų gatvė, tačiau namų numeracija pradedama iš naujo. Tai labai klaidina“, - guodėsi moteris. Ne kartą ji dėl to patyrė nesusipratimų. Pavyzdžiui, kartą jai dukra atsiuntė lauktuvių. Siuntą vežę asmenys taip ir nerado, kur yra tas Sodų gatvės 7 namas. Vėliau iškilo nemažai problemų, kol dukters lauktuves atsiėmė. Tada net siuntinius atvežusio vairuotojo barimą jai teko išklausyti.

Z. Balčinienė sakė, kad dėl to, jog nėra gatvės nuorodos, jau kreipėsi į Žemaičių Naumiesčio seniūniją, tačiau niekas iki šiol nepasikeitė.

Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas žinojo, kad nėra nuorodos su Sodų gatvės pavadinimu Cipariuose nuo Žemaičių Naumiesčio pusės. Jis pažadėjo, kad ji tikrai ten atsiras. Tik  reikės cipariškiams jos šiek tiek palaukti, kol ji bus pagaminta. „Gerai sakote, kad tos nuorodos ten reikia. Jos tikrai ten reikia“, - baigė pokalbį J. Budreckas.

Nuorodas su gatvių pavadinimais turi gatvėse įtvirtinti seniūnijos, o numerius ant privačių namų užsidėti patys gyventojai.


Straipsnio komentarai

Netvarka2015-11-19
Keista, kad reikia Naumiesčio blogybes seniūnijai pirštu parodyti. Taip neturėtų būti. Štai, visai arti, nuo Žaliojo kalno gatvelės sukant į Žemaitės gatvelę yra tiltelis, kuris išlaužytas niekadėjų. Jau atrodo turėklai savo vietoje, kitą dieną viskas jau upelyje įkritę. Vaikšto ir močiutės ir vaikai, o sėdintys seniūnijoje ar praeina ? Kažkodėl gyventojai atrodo lygtai būtų nesvarbūs, nebrangūs, nevertinami. Juk tai moksleiviams niežti pirštai kažką niokoti , gadinti , kai paleidžia iš mokyklos, tai susidaro vaizdas, lyg būtų pabėgę žvėrys iš narvo.
Ir neaišku, kas beužsiiminėja auklyba.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šusčiai2015-11-17
ar ne laikas jau seniūnui į užtarnautą poilsį išeiti
Nepykit........ pamiršo seniūnas..........
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kristina2015-11-17
Žemaičių Naumiestyje yra ir daugiau problemų su gatvių pavadinimais, numeracija ir t.t ir panašiai......... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šustis2015-11-17
ar ne laikas jau seniūnui į užtarnautą poilsį išeiti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
As Naumiestiskis2015-11-17
Arba numeracija pratęsti arba naujai gatvė pervadinti, atrodo kad nebėra daugiau gatvių pavadinu, ir valdininkai nepamąstoma apie žmonių problemas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
?2015-11-17
Taip tikrai atkarpa nuo sankryžos iki gatvės galo labai paini. Tik kodėl numeracija prasideda išnaujo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?