Trečiadienio horoskopas – lapkričio 18 d.

2015-11-18, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Melas
„Fotolia“ nuotr. / Melas

„Šiandien melo kojos ypač trumpos, tad arba kalbėkite tik tiesą, arba nekalbėkite visai. Puiki diena draugystei, bendravimui su bendraminčiais, kolegomis. Po pietų gali aplankyti gilios įžvalgos, suvokimai apie tolimesnį savo kelią, galimai užplūs naujų idėjų banga“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tęsis praeitos dienos tendencijos, kai geriausios jūsų savybės atsiskleidžia būnant grupės nariais arba jos lyderiais. Visai neprastai jausitės įsilieję į komandą, tačiau įdienojus norėsite joje pasireikšti, parodydami savo išskirtinumą, ir tam, regis, nebus akivaizdžių kliūčių. Būkite originalūs, bet neperdozuokite bandymais išsiskirti iš minios.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Panašu, kad šiandien jūsų dėmesio labiausiai reikės darbui ir įvairiems profesiniams tikslams. Jei jums pavyktų savo veikloje pritaikyti neįprastus metodus, o problemas spręsti neįprastai, jums bus nepagailėta rezultatų. Daliai jų įtakos turės jūsų vaizduotė, nuojauta, praeityje įgytos patirtys ar vykę įvykiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien manysite, kad žinote viską geriau už kitus ir nepraleisite progos apie tai visiems pranešti, ypač savo komandos nariams ar bičiuliams. Nestokosite keistų poelgių ir sprendimų, į kuriuos kiti žmonės reaguos palankiai. Negana to, lengvai įžiebsite optimizmo šalia jūsų esantiems, jei tik patys jo nepritrūksite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vis primindami sau, kad kiti žmonės turi teisę elgtis savaip ir neprognozuojamai, kur kas lengviau prisitaikysite prie keistų dienos aplinkybių, kurias jie formuos. O ir jūsų įtakos bus ne mažiau svarbios. Netikėtumai darbo vietoje kiek pakoreguos jūsų tikslus, tačiau paragins dar labiau kartu pasistengti dėl teigiamų pokyčių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums nebus nei noro, nei galimybių būti vienišiems – visur, kur būsite, rasite žmonių, kurie jums padės pažvelgti į įprastus reiškinius kitomis akimis, ko nors jus išmokys ar duos patarimų. Galbūt dalį jų norėsite atmesti, siekdami išsaugoti įprastą būseną, tačiau laimėsite atsižvelgdami į kito žmogaus poziciją ir siūlymus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Diena bus tiek lengva ir tiek smagi, kiek nesistengsite pakreipti įvykių vagos ten, kur jums norisi. Verčiau nieko nelaukę, prisitaikykite. O tam reikės laisviau ir originaliau susidoroti su kasdienėmis smulkmenomis. Dalį jų galbūt kažkas iš šalies jums pasiūlys. Tokiu būdu didžioji dalis dienos galvosūkių išsispręs greitai ir lengvai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus smagu žygiuoti per dieną, kuriant, džiaugiantis, rizikuojant, švenčiant ir atskleidžiant tai, ką gero turite sukūrę. Mokykitės iš kitų žmonių ir pritaikykite jų pasiūlymus savo veikloje ypač kūryboje ar auginant vaikus. Tam reikės būti išradingiems ir pasiruošusiems įsisavinti keistas žaidimo taisykles.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien mažiausiai norėsite palikti savo komforto zoną, tačiau nepralošite nė vienos dienos akimirkos, atlikdami tai, kas nustebintų net jus pačius. Nors tai kels nerimą ar nepatogumų jums dėl baimės prarasti kai kurias garantijas. Laimei, greit suprasite, kad šiek tiek susijaukusi kasdienybė – smagus ir pamokantis iššūkis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien be didelių pastangų užmegsite tiek kontaktų, kiek jums reikalinga ir netgi daugiau. Jei tik to panorėsite. Susitikimai ir pažintys atvers naujas duris, suteiks žinių ir leis rasti atsakymus į jums rūpimus klausimus. Nieko tokio, jei kai kurios aplinkybės ar žmonės vers jus abejoti jūsų pasirinkimais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėdami kuo daugiau išlaikyti savo rankose ir taip, kaip buvo, susidursite su prieštaravimu, ypač iš pačių artimiausių. Todėl tik peržiūrėję savo vertybes ir pakoregavę savo lūkesčius, sukursite nepriekaištingą dieną ir ko nors jums svarbaus įgysite ar sukaupsite, ko, regis, ir siekiate.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jaudinančių patirčių paieškos ir noras kitus į tai įtraukti, gali stebinti ar net erzinti kitus. Tačiau, nepaisant aplinkinių reakcijų, kitaip elgtis negalėsite. Be to, vis kažkur skubsite ir būsite įvairiausių naujienų iniciatoriai. Toks jūsų elgesys galbūt kai kam atrodys nepriimtinas, net galiausiai visiems padarys paslaugą, jei neperlenksite lazdos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien neturėsite daug pasirinkimų, klaidžiodami šios dienos labirintuose. Gali tekti kai ką perdėlioti kitaip ten, kur buvote sukūrę savo įprastą tvarką. Nerasdami atsakymų, pakluskite vidiniam balsui arba pasirauskite savo įgimtų gabumų skrynioje. O dar, raskite bent šiek tiek laiko nuo visko atsiriboti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?