Šilutės pareigūnai operatyviai surado ieškotą moterį

2015-11-18, Tauragės AVPK informacija

Vakar, lapkričio 17-ąją, į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi jaunas vyras, kurio žmona vėlyvą pirmadienio vakarą išėjo iš namų ir negrįžo.

Po įvykusio šeiminio konflikto, lapkričio 16 d. apie 23 val. iš namų, esančių Šilutėje, Cintjoniškių g., palikusi savo kūdikį, išėjo 22 metų moteris. Vyras mėgino jai prisiskambinti, tačiau, matyt, stipriai supykusi jo žmona telefono ragelio nekėlė. 24 metų vyras apskambino visus artimuosius, tačiau jie teigė nieko nežinantys, kur galėtų būti jauna moteris. Praradęs viltį žmoną rasti pats, sutuoktinis kreipėsi į pareigūnus, tikėdamasis, kad jie atsilieps į pagalbos šauksmą. Policija operatyviai sureagavo į gautą pranešimą ir tą pačią dieną pradėjo paiešką. Siekiant surasti ieškomą moterį buvo sutelktos visos pajėgos, apklaustas platus draugų ir artimųjų būrys. Išanalizavus jos telefono išklotines, buvo nustatyta su kuo moteris bendravo prieš išeinant iš namų, minėtus asmenis pareigūnai taip pat apklausė ir tokiu būdu nustatė jos buvimo vietą.

Laimei, jaunai moteriai nebuvo atsitikę nieko rimto. Pareigūnai ją rado draugės namuose. Po įvykio ji grįžo pas artimuosius.

Pareigūnai dar kartą patvirtiną faktą, kad reaguoti į tokius pranešimus būtina. Nors realios grėsmės ir nebuvo, tačiau nežinia, kada žmogų gali ištikti rimta nelaimė. 


Straipsnio komentarai

Citizen 2.02015-11-20
Man taip atrodo, jog vėjus čia šneki. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
limpopo2015-11-19
sako silutes pareigunai operatyviai surado dingusia motery ABSURDAS didziausias,visu pirma ji net dingusi nebuvo,o paprasciausiai nusibodo girto vyro veidas ir viskas o pareigunai padare nieko ji paprasciausiai pati parejo ir wiskas tai ko ce meluojat kd buvo dingusi ir kd ja surado pareigunai.Kdl skleidziate neteisinga info,kdl is nieko darote nusikaltima,kdl moteris turi kenteti vyro isdavystes o kai ji iseina prasideda kazkokios nesamones.Susiraskit apie ka kita rasyti o ne nesamones skleist slt kur ir taip uztenka visokiu iskrypeliu.Nenorite daugiau komentaru,NESKLEISKITE neteisingos info...Beje pareigunai nieko ce neprisidejo del suradimo geros dienos visiem skaitytojam. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?