Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 19 d.

2015-11-19, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Vynuogės
„Fotolia“ nuotr. / Vynuogės

„Pasistenkite nieko sudėtingo šiai dienai neplanuoti. Laikas tarp 9.20 val. ir 11.20 val. gali atnešti problemų, susijusių su komunikacija. Svarbiausius dienos veiksmus geriausia būtų atlikti 11.20–13.20 val.“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje gali būti nelengva susitarti dėl lėšų panaudojimo komandiniame projekte ar negauti palaikymo tiek grupės, tiek jūsų asmeniniams siekiams. Popietę svarbiausi įvykiai vyks ne išorėje, o giliai viduje. Todėl nieko tokio, jei kiek giliau nei jums įprasta pasinėrę į svajonių pasaulį, patikėsite savo vidinėmis įžvalgomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėdami darbuotis, būkite tikri, kad išklausote kitų žmonių nuomones, kurios ne visuomet atitiks jūsų norus ir nesutaps su jūsų planais. Tokiu būdu jums bus atsiųstas visas glėbys idėjų, kaip pagerinti darbo procesą ir paskaninti jo vaisius. Popietę būsite apdovanoti išskirtiniu draugų ar komandos narių dėmesiu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Išradingų minčių ir drąsos joms įgyvendinti dienos pradžioje netrūks, tačiau ryšiai su kolegomis neleis atsipalaiduoti, nes visi, regis, kalbės skirtingomis kalbomis. Popietę dėmesio centras persikels į darbo vietą. Sėkmės profesiniuose vandenynuose patirsite tiek, kiek gebėsite plaukti prieš srovę ar perlipti per savo nuostatas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandienos nuotaikos skatins jus siekti permainų, o susidūrę su kliūtimis, norėsite dar labiau išsivaduoti iš nuobodulio. Viskas, ką sumanysite, bus gerai, jei tik neperlenksite lazdos norėdami peržengti kokius nors kitų žmonių tabu. Popietę vos atsiradus galimybei kur nors pasisemti žinių – eikite ten nesusimąstydami.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje daugiau galvosite ne apie save, o apie kitus. O žiūrėdami, kaip ir ką jie daro, trumpam atidėsite į šalį savo ketinimus. To gali nesuprasti jūsų šeimos nariai, tačiau nebus tiek įtaigūs, kad priverstų jus persigalvoti. Popietės įžvalgomis galite tikėti tik tada, kai jos atsiras dėl kitų žmonių įtakos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kad ir kaip norėsite kuo daugiau atlikti, dėl to nepersistenkite ir nemaištaukite prieš tuos, kurie galvoja priešingai arba pateikia jums ne tokią informaciją, kokios jums reikia sėkmingai veiklai. Popietę būsite įtraukti į savo partnerio sumanymus, kurių dalis jums gali būti nevisiškai suprantami, tačiau pabandyti perprasti – verta.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite gerų norų, kurių dalis pasieks adresatą ir jums suteiks pakankamai pasitenkinimo. Na, o kita dalis kainuos daugiau nei manėte arba tam stokosite kokių nors vertingų įgūdžių. Popietės nuotaikos iš esmės skirsis, įtraukdamos jus į nesibaigiančių kasdienių darbelių, intrigų ir panašių smagumynų verpetą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kad ir kaip tam priešinsitės, šiandien niekaip neišvengsite būtinybės skirti didžiąją laiko dalį šeimai. Tačiau kažin ar jus girdės tuomet, kai norėsite artimiesiems ar kitiems asmenims kai ką pranešti. Popietė bus lengvesnė, džiugesnė, nors kažin ko ypatinga nežadanti. Nebent jūs patys turėsite ką įspūdingo kitiems parodyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Net jei dienos pradžioje lakstysite lyg akis išdegę, vis tiek daug kam neįtiksite. O gerąsias patirtis tirpdys jūsų neigiamos mintys ar praeityje nenusisekę pokalbiai. Galėtumėte pataisyti padėtį, bet lengvos sėkmės tikimybė lygi nuliui. Popietę apsistatysite sienomis, per kurias ne daug ką artyn savęs įsileisite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje viskas atrodys keliskart aiškiau nei jos pabaigoje, tačiau kai kas iš jūsų komandos gali turėti kitą nuomonę. Kad ir kokia ji bus, visiškai prieštaraus jūsų nuostatoms ar vertybėms. Nepasidavę bendražygių įtakoms, popietę turėsite daug smagaus judesio, išvykų ir bendravimo, kurie jus įtraukę, iki vakaro nepaleis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena prasidės vis primindama praėjusių dienų atgarsius, kurių neaptemdykite keistais nesusikalbėjimais darbe. Vis priminkite sau, kad kiti turi teisę daryti jiems tinkančius sprendimus, net jei jie akivaizdžiai klysta. Popietę verta pasikliauti savo vidiniais pojūčiais, kurie geriausiai pravers ieškant savojo aukso puodo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki popietės nesiveržkite į pirmaujančiųjų gretas. Verčiau stebėkite įvykius, nesiginčydami ir nieko neįrodinėdami, kas gali būti nelengva, kai kas nors timptels už liežuvio. Vėliau įplauksite į savuosius vandenis, kurie jums leis būti savimi, tačiau prieš akis iškels dilemą: tenkintis tuo, kas jus ne visiškai tenkina, ar svajoti apie tai, ko nėra.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!