Penktadienio horoskopas – lapkričio 20 d.

2015-11-20, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Dvi širdys
„Fotolia“ nuotr. / Dvi širdys

„Iki 13.50 val. situacijose gali būti daug iliuzijų, kuomet viskas gali atrodyti ne taip, kaip yra iš tikrųjų, tad lengva bus suklysti ten, kur net nesitikėjote. Nuo 13.50 val. prasidės gražiausias ir harmoningiausias dienos laikas, ypač palankus kūrybai, meilei bei savo asmenybės vystymui“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasiruoškite save rimtiems, bet vertingiems išbandymams darbe. Turėkite omeny, kad savo misiją rinksitės atlikti atkreipiant kuo mažiau dėmesio į save. Jūsų viduje verdančios aistros tėra įrodymas, kad gyvenimas tęsiasi, nepaisydamas jūsų norų. Na, o norėdami išsaugoti darną santykiuose, vykite lauk pavydą ir panašius demonus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tiesa ta, kad šiandien būsite geri grupės nariai, tinkamai besidalinantys savo patirtimi, žiniomis, pažiūromis ar kita vertinga medžiaga. Tiesa, tuo pat metu kiek per rimtai žiūrintys į kiekvieną jums nepatinkančią smulkmeną. Turėdami tikslų ką nors pakoreguoti savo kasdieniuose įpročiuose, nepasiduokite kitų, neva už jus geriau tai išmanančių įtakoms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Didžiulės jūsų pastangos šią dieną labiausiai džiugins ne jus pačius, o jūsų vadovus ar darbdavius. Darbo vietoje derėtų nepervertinti savo pačių gebėjimų, o noriai priimti tuos, kurie nori bendradarbiauti ar turi ką jums pasiūlyti. Romantikos fronte vakarop pūstels abejonėmis ir pavydu nuspalvinti vėjai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos įvykių karuselė jus suks visai maloniu ritmu, primindama jums, ką jūs žinote, kuo tikite ir padedanti dar labiau gilinti savo žinias ir įsitikinimus. Čia gerąjį darbą atliks kiti žmonės, kurių primygtines pastangas turėsite priimti. Vakare namuose prasikalusios idėjos gali čia pat ir nuvysti dėl užvirtusių pareigų naštos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien reikės perlipti per kažkokius slenksčius, už kurių gali slėptis geresni dalykai. Ir tam geros paskatos atsiras darbo vietoje, primindamos, kad nevalia laikytis to, prie ko esate pripratę. Tačiau neliksite abejingi tuomet, kai kolegos ar darbų eiga koreguos jūsų susitikimų, pasimatymų ar išvykų planus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nieko gero, jei sieksite viską atlikti patys, nepasitarę su kolega ar antrąja puse.  Veikiausiai tokiu būdu pamesite dalį dienos kelrodžių. O leidę kam nors jus vesti už rankos, patirsite tikrus stebuklus. Deja, pirkiniai ar noras gauti naudos už savo kūrybinius sprendimus gali nepateisinti jūsų lūkesčių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite kuklūs ir nuoširdžiai besidarbuojantys. Su darbo pareigomis visai neprastai susidorosite tokiu būdu visiems įrodydami, kad nesate iš kelmo spirti. Vis dėlto gali tekti nukabinti  nosį tuomet, kai jūsų norams ir asmeniniams planams sugriauti bus atsiųsti šeimos nariai, kuriems bus neįmanoma nepaklusti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būdami įžvalgūs ir įtikinantys, atrasite ne vieną būdą įrodyti savo išskirtinumą. Ir jei tęsite šia gaida, galėsite gauti beveik visko, ko jūsų širdelės geis. Tačiau noriai kaišiodami nosį ne į savo reikalus, savuosius kiek įmanoma labiau slėpsite nuo išorinio pasaulio. Deja, niekaip iki galo šios užduoties neatliksite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nedemonstruosite savo nei neigiamų, nei teigiamų išgyvenimų, palikdami viską jums saugiame asmeniniame pasaulyje. Regis, reikės šį tą giliai užkišta ar nepanaudota pritaikyti tobulinant savo asmeninę erdvę. Tiesa, galbūt reikės pripažinti sau, kad ne visos viltys, susijusios su komandine veikla, jums naudingos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite geri pašnekovai, teikiantys bendravimui daug reikšmės ir labai giliai knisantys bet kokią pasirinktą vagą. Tokiu būdu ne vienas bus priremtas prie sienos tam, kad prisipažintų net tai, ko nepadarė. Naudokite šias galias kilniems tikslams, antraip patys sau duobę išsikasite darbo vietoje, kur jūsų gerais norais niekas nepatikės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite labai materialių tikslų, tačiau norėdami juos įgyvendinti, visai nepageidausite tvarkyti kokių nors praeityje atsiradusių įtrūkimų. O tam kaip tik visai geras laikas, todėl rinktis jums. Na, o matydami, kad jūsų žinių ar kito gėrio taip nevertina kaip turėtų, atsakymų ieškoti grįžkite taip pat į praeitį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Viskas, ką aplink save paskleisite, jums bus sugrąžinta, todėl nesileiskite, kad nuotaikos valdytų jūsų dieną – imkite į rankas vadžias ir, atsižvelgę į visai prasmingas kolegų ar bičiulių rekomendacijas, pateksite būtent ten, kur jums reikia. Tiesa, pasitikėjimo stoka gali tapti didžiausiu priešu geriems bičiuliškiems ryšiams užtikrinti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?