9 būdai panaudoti ūkinį muilą, apie kuriuos negirdėjote

2015-11-21, lrytas.lt
lrytas.lt nuotrauka
lrytas.lt nuotrauka

Anksčiau ūkinį muilą galėjai rasti bet kuriose namuose. Tiesa, jis buvo naudojamas tik skalbimui. Daugelis nežino, jog ūkinį muilą galima panaudoti visai kitiems tikslams.

1. Jeigu norite turėti sveikus ir žvilgančius plaukus, naudokite ūkinį muilą. Pirmiausia išplaukite galvą šampūnu, o tada ūkiniu muilu. Išskalaukite plaukus vandeniu, galite užlašinti ir kelis lašus acto. Tiesa, šis receptas labiausiai tinka žmonėms, kurių plaukai linkę riebaluotis.

2. Nenorite, kad po depiliacijos oda būtų sudirgusi? Prieš tai paimkite ūkinį muilą ir išmuilinkite pasirinktą vietą.

3. Du kartus per savaitę prauskitės naudodami ūkinį muilą, tai padės atjauninti odą.

4. Patarimas pirčių mėgėjams – neškitės į pirtį ūkinį muilą. Mirkykite vantas ne paprastame vandenyje, o su ištirpintu ūkiniu muilu. Tai padeda išvalyti odą.

5. Ūkinis muilas padeda nuo slogos. Ištirpinkite jį vandenyje, suvilgykite vatos tamponėlį į sudrėkinkite odą aplink nosį.

6. Tai puiki priemonė nuo pėdų grybelio. Pamirkykite kojas vonelėje su ūkiniu muilu ir tuomet kruopščiai nuvalykite grybelio pažeistas vietas.

7. Ūkinis muilas taip pat gali padėti jei norite, kad ant jūsų dantų šepetėlio nesivestų bakterijos. Užtepkite jo ant dantų šepetėlio ir palaikykite per naktį. Ryte gerai išskalaukite.

8. Jei atsirado patinimai ar mėlynės, porą kartų per dieną išplaukite pažeistą vietą vandeniu su ūkiniu muilu.

9. Sutrūkinėjusią odą ant kulnų taip pat puikiai gydo ūkinis muilas, sumaišytas su soda ir karštu vandeniu. Pamirkykite tokiame tirpale kojas.


Straipsnio komentarai

du2015-11-21
du desimtmecius trinu galva ukiniu muilu ir turiu pacius gausiausus ir vesliausius plaukus is visu kaimynu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?