Savaitgalio horoskopas – lapkričio 21–22 d.

2015-11-21, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Arbatos puodelis
„Fotolia“ nuotr. / Arbatos puodelis

„Šeštadienį atsargiai reikėtų elgtis meilės reikaluose ir nereaguoti į įvykius pernelyg aštriai, skubotai ir valdingai. Sekmadienį emocingiems ir jautriems žmonėms, patartina skirti poilsiui arba ramiai, savarankiškai kūrybai“, – įžvalgas pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį rasdami pasiteisinimų, kad nereiktų ko nors daryti, būsite visiškai teisūs. Sekmadienį, priešingai, nesusilaikysite kur nors neįkišę savo nosies – manysite, kad viskas turi būti taip, kaip jums atrodo. O dėl pakitusios Merkurijaus ir Saulės padėties, plėsdami savo akiratį – geriausiai save išreikšite ir ryšių jums svarbių užmegsite.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki šeštadienio vakaro jums reikės bičiulių, antraip jausitės taip, lyg išmesti iš kokio jums svarbaus žaidimo. Sekmadienį nepraleisite nei menkiausios galimybės kitus pamokyti, bet kitiems tai bus nė motais. Be to, Merkurijus ir Saulė savaitgalį pakeis ženklą, sustiprindami jūsų ryšius su aplinka ir norą įminti tai, kas dar neįminta.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį veltui stengsitės kam nors ką nors įrodyti – visi bus nusiteikę pasyviai, o naujos iniciatyvos neduos jokio rezultato. Vakarop situacija keisis, suaktyvindama jūsų bendravimą ir ryšius su draugais. O dvi planetos, perėjusios į Šaulio ženklą, paragins jus daugiau laiko ir dėmesio skirti savo antrajai pusei.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį dėl knygų, filmų ar kitų priemonių įsisvajosite ir iki vakaro iš šių svajonių niekur nenorėsite kelti kojos. O tuomet ir iki savaitgalio pabaigos visomis išgalėmis stengsitės padaryti gerą įspūdį. Šiomis dienomis pasikeitusi Saulės ir Merkurijaus padėtis sustiprins jūsų pastangas, dedamas į kasdienybės tobulinimą ir sveikatos gerinimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį planuodami šeimos išlaidas, būsite neatidūs detalėms, todėl rimtų pirkinių iki vakaro verčiau neatlikti. Sekmadienį pareikšti savo nuomonę bus svarbu, tačiau ją pritaikyti kasdienybėje – nepaprasta. Be to, ugnies ženklu pradėjusios judėti dvi planetos jums suteiks daugiau progų ką nors sukurti ar tiesiog pasidžiaugti gyvenimu.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį negalėsite būti vieni – norėsite prisišlieti prie kito žmogaus ar bent apie jį pasvajoti. Sekmadienį lengva ranka velsitės į rizikingus žaidimus, apie pasekmes negalvodami. Įsitikinkite, kad dėl to nenukentės kitas žmogus. O dėl savaitgalį sustiprėjusio Šaulio ženklo, namai taps jūsų pagrindine pokalbių tema ir jūsų saviraiškos priemone.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienis paskandins jus buities rūpestėlių jūroje, kurioje maloniai maudysitės, jei netampysite likimo už ūsų įvairiomis naujovėmis. Tam skirkite vakarą ar sekmadienį, turėdami omeny, kad kai kurie jūsų poelgiai nepatinka jūsų šeimos nariams. O ugnies ženkle įsikūrę Merkurijus ir Saulė, kuriam laikui padarys jus gerais informacijos skleidėjais ir tarpininkais.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienis išauš džiugus tiek, kiek mokėsite pasidžiaugti mažais dalykais, tokiais kaip vaikų juokas, nesivaikydami ko nors didingesnio. Sekmadienį stengdamiesi dėl sveikatos ir sklandesnės buities, susidursite su artimųjų pasipriešinimu. O į jūsų vertybių sritį perėjusios Merkurijus ir Saulė, į pirmąjį planą iškels materialiąsias vertybes.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Geros naujienos jums, jei norite būti labiau matomi ir girdimi, – į jūsų ženklą savaitgalį pereis Merkurijus ir Saulė. Taigi šeštadienį visa savo esybe pasinersite į šeimos ir namų veiklas, o vakare turėsite gerą progą pasidžiaugti, pašvęsti ir pasikalbėti, būdami dėmesio centre. Sekmadienio džiaugsmus temdys materialiniai nesklandumai.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį verčiau neplanuoti rimtų veiklų ar susitikimų, ypač jei jums tai nauja. Panašu, kad ką nors dėl neatidumo praleisite. Sekmadienį norėsite tapti tobulais šeimos nariais, kurie nori viską ir visus kontroliuoti. Be to, verta susitvarkyti savo vidinį pasaulį dabar, kai Merkurijus ir Saulė perėjo į gretimą ženklą. O kokiu būdu, patars sustiprėjusi nuojauta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį trauks į prekybos vietas, tačiau tik vakare įsigytos prekės tarnaus ilgai. Sekmadienį norėsite bendrauti, tačiau įsivėlę į pokalbius, suprasite, kad pašnekovas ir jūs kalbatės skirtingomis kalbomis. Be to, dėl Šaulio ženkle nuo savaitgalio esančių dviejų planetų, stiprinsite savo pozicijas tarp bičiulių ir su jais daug kalbėsitės.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį jūsų nepaliks nuošalyje, priešingai, vis kur nors būsite įpainiojami ar patys įsipainiosite. Vakare jūsų žodžiai ir veiksmai stiprins jūsų vertę, o sekmadienį draugų ir jūsų nuomonės nesutaps. Tiesa, Merkurijus ir Saulė Šaulyje – gera naujiena tiems, kurie nori pakilti karjeros laiptais ar kitaip sustiprinti savo statusą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?