Pirmadienio horoskopas – lapkričio 23 d.

2015-11-23, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Ūsai
„Fotolia“ nuotr. / Ūsai

„Geranoriškumas, dosnumas ir nuolankumas – didžiausios šios dienos dorybės. Laikas tarp 16.30 val ir 18.30 val. nėra efektyvus sunkiuose darbuose, tad bus sunkiau produktyviai dirbti. Vakaras nuo 18.30 val. puikus tiek ramiam ir konkrečiam darbui, tiek ir meilei“, – tokias įžvalgas apie šią dieną pateikia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų norai gali nesutapti su jūsų antrosios pusės norais, o jūsų poelgiai – sujaukti jūsų dalykinių santykių eigą. Maištaudami, norėdami parodyti savo unikalumą ar nuo ko nors išsilaisvinti, galite įskaudinti jūsų antrąją pusę ir pakenkti tolimesnei santykių raidai. Geriausias vaistas – trumpam atsiriboti ar padaryti pauzę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų meilė darbui ar geri santykiai su kolegomis gali pakibti ant plauko dėl pačių keisčiausių jūsų svajonių, kurių, regis, įgyvendinti bet kuriuo atveju nepavyks. Ir jei koks įkyrus kirminas įsirangys tam, kad sudrumstų jūsų kasdien darbe patiriamą džiaugsmą, jį išsaugosite, vertindami tai, ką gero turite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tinkamai atliksite komandos nario misiją, bet nepasižymėsite atidumu – išsiblaškymas ir noras laimėti visas kovas ims viršų. Visos idėjos, nukreiptos į jūsų saviraišką, nepasiteisins. O kai jūsų atžalos ar mylimas žmogus paprašys daugiau erdvės, jums teks mokytis kitų būdų išreikšti savo meilę jiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Manysite, kad kažką šiandien atlikote ne taip, kai jūsų šeimos idilė, ilgai kurta namuose, subyrės. Norite viską sutvarkyti? Vadinasi, jums teks šio to atsisakyti dėl šeimos ir ką nors paaukoti dėl karjeros. Jei kompromisų nenaudosite kaip patikimiausio vaisto, galite pasijusti niekam nereikalingi ir nieko nepasiekę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mielai leistumėte dieną šiltai bendraudami ir visaip gerindami ryšius su artima aplinka. Deja, viskas labiau komplikuota: jūsų įsitikinimai ir turimos žinios prieštaraus gautai informacijai. O juos pareikšdami, užuot priartėję prie kitų žmonių, gavę iš jų reikiamą žinią ar juos įtikinę, tiktai toliau nuo savęs atstumsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien pamiršite, kad yra kitų spalvų, ne tik juoda ir balta. Ne tik mano ir tavo, ne tik mūsų ir jūsų. Taip blaškydamiesi tarp įvairiausių kraštutinumų, dažniausiai susijusių su turtu ar kitomis vertybėmis, prisišauksite neprognozuojamų įvykių ar atkreipsite tokių žmonių dėmesį, kurie žers jums neketinamus įvykdyti pažadus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors šiandien visomis išgalėmis tiesite tiltus tarp žmonių ir puoselėsite viltis apie harmoniją, taiką ir teisingumą, aplink jus netruks žmonių, norinčių išlikti laisvais ir laikytis nuo jūsų atokiau. Nenuostabu, jei taip elgsis netgi patys artimiausi. Norėdami išsklaidyti šiuos debesis, ieškokite aukso vidurio tarp laisvės ir priklausomybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nesidžiaugsite rutina, o visaip bandysite ją paįvairinti, griaudami jums įprastą dienos ritmą. Tokių jūsų poelgių kai kas nesupras, kai kas visaip prieštaraus, o kai kas nuo jūsų staiga nusigręš. Todėl drastiškas priemones pasilikite kitai dienai, o šiuo metu pasistenkite išsaugoti tai, kas jums brangu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums būtų gera dirbti komandoje, jei neperlenktumėte lazdos įvairiuose dienos labirintuose. Regis, norėsite daugybės dalykų vienu metu: ir save išreikšti, ir bendražygiams įtikti, ir ką nors neįtikėtina iškrėsti, ir įspūdžių pasisemti. Galiausiai turbūt suprasite, kad ieškote pasiteisinimo bent trumpam kur nors pabėgti.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbo vietoje šiandien sunku bus pasimėgauti ramia įvykių eiga ir sulaukti deramo dėmesio iš vadovybės. Regis, kai kas iš šeimos narių, namuose vykstantys nelaukti įvykiai ar jūsų keisti įpročiai kiš koją jūsų harmoningai kelionei iki profesinių tikslų. Panašu, kad pirmiausia reikia nuraminti tikras ar menamas audras.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tvarkingai sudėlioti dienos planus į lentynas norėsite, bet niekaip šios užduoties neįveiksite. Pasiekti harmonijos prasčiausiai seksis tuomet, kai reikės ką nors išmokyti ar dėl ko nors kitus įtikinti – niekam nerūpės jūsų nuomonė, patirtis ir žinios. O tokiu būdu nesunkiai kils ginčai ir paskui juos ateinantys išsiskyrimai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums prastai seksis išspręsti galvosūkį, kaip išlikti laimingiems kartu su kitu žmogumi, neprarandant dalelės savęs. Pateiksite sau panašaus pobūdžio klausimus: kaip būti nepriklausomiems ir tuo pat metu viskuo dalytis su kitais? Nieko nelaimėsite, bandydami aukoti bendrumo jausmą dėl savo išskirtinumo.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?