Antradienio horoskopas – lapkričio 24 d.

2015-11-24, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Snaigės
Fotolia nuotr. / Snaigės

Dar vieną naują dieną pasitikime su astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite žemiškų norų, kuriuos geriausiai išpildysite pažaboję savo vidinį norą veržtis pirmyn ir kitus šiek pristabdę. Konkrečiai ir tiksliai spręsdami problemas, realizuosite savo profesinius siekius ir stiprinsite savo finansinę padėtį. Tiesa, kai ko atsisakę, užuot ką nors praradę, atrasite ar įgysite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien išlikite ištikimi sau, už ką vėliau vien tik sau padėkosite. Tokiu būdu ne tik patys tinkamai nugyvensite šią dieną, bet ir kitiems parodysite, kas yra veiksminga. Jausdami tvirtą pagrindą po kojomis, nenukrypsite nuo teisingo kelio, o gilindami savo žinias ar koreguodami įgytą požiūrį, stiprinsite savo autoritetą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums verta nurimti ir užimti tokią poziciją, kad net ir aktyviai dalyvaudami dienos įvykiuose, nebūtumėte pastebėti. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų pastangos bus nieko vertos. Pavyzdžiui, galėsite daryti įtaką kitiems, įžvelgdami žmonių elgesio motyvus arba suprasite tiek kitų žmonių, tiek savo klaidas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien rinkitės kolektyvą, o ne vienatvę, tačiau kaskart nuraminkite skubantį komandos narį ir nukreipkite jį prie konkrečios veiklos. Kiekviena kartu įvykdyta užduotis, suteiks vis naujų impulsų imtis ko nors naujo. Tačiau prieš naujoves įgyvendindami, gerai apsvarstykite būsimus veiksmus, atsižvelgę į partnerių rekomendacijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite uolūs darbuotojai, kurie ne tik atlieka einamuosius darbus, bet ir tolimesnio tikslo iš akių neišleidžia. Iš tiesų, sveika įtampos dozė leis pasiekti daugiau, o plušėdami iš peties, atliksite kelių dienų darbus. Tiesa, neverta tikėtis lengvų ir greitų dienos darbų rezultatų: prireiks pastangų ir kantrybės.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums pakaks optimizmo, kurį kurstysite labai paprastomis ir žemiškomis priemonėmis. Net ir per dieną įgytas žinias rasite kaip tiksliai panaudoti, o jos jums ilgam giliai įsmigs į atmintį. Beje, jūsų kelyje pasitaikę ženklai gali jums padėti apsispręsti, kaip ir jūsų atžalos, kurių įžvalgos daug ką jums paaiškins.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien siekdami realių pokyčių, atlikite konkrečius veiksmus. O tai geriausiai atliksite kartu su tais, kuriais derėtų pasitikėti. Jei vis dėl to šio pasitikėjimo trūksta, stiprinkite jį. Čia labiausiai jums padės jūsų artimieji, kurie žvelgs giliau ir paaiškins viską aiškiau. Klausykitės jų ir taikykite jų pastabas praktikoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien kai kur klysite, kai ko nesuprasite, prie kai ko nepakankamai gerai prisitaikysite. Kad diena būtų kuo lengvesnė, jums verta atsiremti į šalia esantį žmogų. Atidžiai bendraudami su kitais, ne tik tikslingai panaudosite žemiškas dienos energijas, bet ir stebėtinai gerai pamatysite tai, ko anksčiau neįžvelgėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Įtraukti į daugybę dienos užduočių, tuo geriau jas atliksite, kuo nuoseklesni būsite ir kuo konkretesnes priemones naudosite. Iš tiesų, šiandien jūsų kruopštaus rankų darbo ir jūsų tvirtybės reikės darbo vietoje, kur tinkamai pritaikysite savo gabumus ir įgūdžius, pakeisdami kai kuriuos įpročius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien rinksitės tai, kas jums skanu ir džiugu, o tai bus patys teisingiausi matai, padedantys nesuklysti. Nepaisant to, malonių pojūčių ir patyrimų sieksite ne pasilinksminimais, o nuoširdžiomis pastangomis, kurios leis jums sukurti kai ką gražaus ar įsimintina. Beje, kiekvienas jūsų poelgis nusipelnys pagarbos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite susitelkę į savo asmeninę erdvę ir namus, kur įvairūs pokyčiai vyks ne be jūsų pasipriešinimo, bet jūsų naudai. Iš tiesų, sėkmės bus tiek, kiek norėsite visame šiame procese dalyvauti patys ir į savo sumanymus įtraukti kitus. Didžiausi trukdžiai ir priešai, kuriuos verta nugalėti – jūsų viduje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite smalsūs viskam, kas aplink vyksta ir noriai judėsite nuo taško A iki B ir t. t. Nepaisant judėjimo ir pokalbių gausos, vis dėlto niekur nesiskubinsite. Būsite užtikrinti derybose, nes ne tik įžvelgsite pašnekovų motyvus, bet ir galėsite daryti jiems norimą įtaką. Beje, jūsų komandoje įvyks kažkokie pokyčiai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?