Šilutiškiams žinoma šokių trenerė dalyvauja projekte „Šok su manimi“

2014-11-04, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Lina Diktanaitė-Blusienė projekte šoks su charizmatiškuoju renginių vedėju Remigiju Žiogu.
Lina Diktanaitė-Blusienė projekte šoks su charizmatiškuoju renginių vedėju Remigiju Žiogu.
Dar visai neseniai buvo pristatyti projekto „Šok su manimi“ nauji dalyviai. Tarp dalyvių šiemet pamatysite ir Šilutės sportinių šokių klubo „Kubana“  trenerę Liną Diktanaitę-Blusienę.

Poros rungsis dėl geriausio šokėjo titulo. Šiuo metu dalyviai jau intensyviai ruošiasi gruodį eteryje startuosiančiam projektui, todėl treniruotės jau kurį laiką – jų kasdienybė. Tad pakalbinome ir vieną šio projekto dalyvę Liną.

- Papasakokite apie save.

- Esu diplomuota choreografė ir sportinių šokių trenerė, baigiau Klaipėdos universiteto Menų fakultetą, sportinių šokių specialybę. Taip pat esu daugkartinė pasaulio ir Europos čempionė kartu su ansambliu „Žuvėdra", kuriame šokau 7 metus. Pati pradėjau šokti nuo 5 metukų ir visą gyvenimą gyvenu su šokiu. Dabar su vyru Donatu esame įkūrę savo šokių klubą „Kubana" Šilutėje, kuris vienija daugiau nei 100 šokėjų. Tai yra mūsų didžiausias noras ir svajonė – dirbti su vaikais ir suaugusiais, jaučiame didelę laimę darydami tai, ką mėgstame labiausiai. Patys gyvename Klaipėdoje, bet didžiąją laiko dalį praleidžiame Šilutėje, kur dirbame nuo pietų iki vėlaus vakaro. Būtent šokiai mus ir atvedė į šį mielą miestuką, kurį pamilome ir kuris mus puikiai priėmė. Susipažinome su nuoširdžiais žmonėmis, kurie tapo mūsų draugais. 

- Jūs dalyvausite projekte „Šok su manimi“, papasakokite plačiau apie tai.

- Baigus šokio karjerą „Žuvėdroje" atsirado daugiau laisvo laiko. Mes esame nuo mažens pripratę judėti, siekti, nesustoti, todėl norėjosi išbandyti kažką naujo. Kaip tik atsirado pasiūlymas dalyvauti labai populiariame TV3 televizijos projekte „Šok su manimi" ir pasitarusi su vyru Donatu  priėmiau šį pasiūlymą.

- Šoksite su charizmatiškuoju renginių vedėju Remigiju Žiogu.

- Taip. Tai sužinojusi labai apsidžiaugiau. Puikiai žinojau, kad jo tikslas – nugalėti. Mes dėsime visas pastangas, kad pasirodytume kuo geriau ir labai lauksime palaikymo iš visų šokį mylinčių žmonių. 

- Ką jums reiškia šokis?

- Šokis – tai visas mūsų gyvenimas, jeigu patys nešokame, tai mokome kitus. Labai džiaugiamės, kad sugebėjome įgyvendinti savo svajonę suburti tokį didelį ir, svarbiausia, draugišką šokių kolektyvą „Kubana". Prie to labai prisidėjo ir mus palaikantys kolektyvo vaikų tėveliai, kurie visada padeda, pataria, stengiasi dėl klubo ir vaikų gerovės.

- Ateities planai?

- Plėsti savo kolektyvą Šilutėje, siekti aukštų rezultatų, perduoti sukauptą patirtį ir žinias, suburti šokių mylėtojų bendruomenę ir joje linksmai gyventi. 

- Ko palinkėsite „Šilokarčemos“ skaitytojams?

- Linkiu džiaugtis, šypsotis, pasitikėti savimi, nepasiduoti sunkumams, nesustoti. Visas šias savybes duoda šokis.

 

 


Straipsnio komentarai

Mama2014-12-19
Palaikom ir mes :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Linkėjimas2014-11-05
Šaunuolė mūsų vadovytė Lina. Linkėjimai nuo mūsų ir nuo mūsų vaikučių, kurie pas ją mokosi šio šokio meno :) Sėkmės!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
alberts2014-11-05
smagiau skaityti apie tokius kurie kuria gyvenima garsina silute ne taip kaip buve esami merai ir norintys jais tapti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vardas2014-11-04
Šaunuoliai! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Simona2014-11-04
Sėkmės jums! būtinai palaikysime jūsų porą!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JR2014-11-04
Superiniai treneriai, šilti, malonūs žmonės, vaikai pas juos eina su dideliu noru. Komentaras patinka Komentaras nepatinka