„Šilutė“ dukart įveikė lygos autsaiderius

2015-11-25
Labai svarbios pergalės savaitgalį „Šilutei” neleido nukristi į žemiausią turnyrinės lentelės vietą.
Savaitgalį visos Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandos jau sužaidė bent 13 rungtynių, o tai reiškia, jog baigėsi pirmasis reguliariojo sezono ratas. Po jo lyderio pozicijoje puikuojasi „Mažeikių“ ekipa, kuri turi tiek pat pergalių, kiek ir antroje vietoje žengianti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, tačiau Aloyzo Rudžio auklėtiniai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. „Šilutė” po I rato su šešiomis pergalėmis (iš 14 rungtynių) yra dvylikta turnyrinėje lentelėje (iš 14 komandų).

„Šilutei” pavyko atsitiesti prieš autsaiderius

Trejas paskutines rungtynes pralaimėjusi „Šilutės“ (5-8) komanda reabilitavosi prieš „Lietkabelio-2“ (2-12) komandą. Petro Joniko auklėtiniai namuose varžovus įveikė 83:55 (20:11, 24:20, 23:14, 16:10).

„Šilutės“ ekipa prieš tai nusileido Molėtų „Ežerūno-Kario“, Vilniaus „Perlo-MRU“ ir „Palangos“ komandoms. Tuo metu panevėžiečiams tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Prasidėjus antrajam kėliniui po Edvino Alunderio dvitaškio „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą (22:11), kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis-2“ sumažino deficitą iki vienženklio (42:50), tačiau tuomet „Šilutė“ spurtavo 17:3 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinančią persvarą (67:45), kurios svečiams panaikinti nebepavyko.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 28 (8/10 dvit., 4/8 trit.), Deividas Kumelis 14 (7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis 12 (14 atk. kam.), Ulyssesas Thomas (5/7 dvit.) ir Justinas Olechnavičius po 10.

Išvykoje „Šilutė“ antrąkart per savaitgalį įveikė „Lietkabelį-2“

Antrą kartą per savaitgalį Nacionalinėje krepšinio lygoje „Šilutės“ (6-8) krepšininkai pranoko čempionato autsaiderius. P. Joniko auklėtiniai išvykoje 88:80 (22:26, 22:21, 26:10, 18:23) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį-2“ (2-13).

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 52:52, tačiau tuomet „Šilutė“ surengė spurtą 14:0 ir tapo nebepavejama.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 26, Deividas Kumelis 17, Aurelijus Pukelis 14, Darius Kibildis ir Edvinas Alunderis po 12.

Panašu, kad legionierius Ulyssesas Thomas (Nr. 23) baigia apsiprasti komandoje. Krepšininkas iš Amerikos vidutiniškai per rungtynes pelno po 12 taškų.Ignas Vaitkus („Šilutė”, Nr. 9) ir toliau nepaleidžia naudingiausio komandos žaidėjo pozicijos. Namuose Ignas komandai pridėjo 28, o išvykoje - 26 taškus.