Trečiadienio horoskopas – lapkričio 25 d.

2015-11-25, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Lemputės
Fotolia nuotr. / Lemputės

Kokios spalvomis šiandien krenta žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų optimizmui ir idealizmui šiandien bus pakirpti sparnai, kaip ir jūsų galimybėms, susijusioms su jūsų ryšiais su užsieniu, studijomis, kelionėmis ar pažiūromis. Viena vertus tai gali jus sustabdyti, kita vertus – skatins ieškoti sprendimų, kas išmokys jus naujų įgūdžių ir padės rasti palankiai nusiteikusių žmonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien prieš Dvyniuose vykstančią pilnatį jums netrūks finansinių dilemų. Asmenys, iš kurių kažko tikitės, dosnumu nesuspindės. Praradę viltį gauti tai, kas jums buvo žadėta, nepraraskite tikėjimo pasauliu. Jūs patys galite atrasti savyje stiprybės ir gabumų, kurie, sujungti su jūsų nuoširdžiu darbu, atpirks visas netektis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Su savo antrąja puse ar darbo partneriu šiandien užmegzti nuoširdų pokalbį bus taip pat sunku, kaip įkopti į Everestą. Tiesa, būdami kūrybiški, smalsūs, kupini gyvenimo džiaugsmo ir nepasiduodantys nuotaikų kaitai, sulauksite kitų žmonių dėmesio, kas ilgainiui pakeis ir jums svarbaus žmogaus elgesį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kasdieniai darbai rikiuosis prieš jus įkyria eile, neleisdami jums pailsėti ar pasirinkti, o kolegos nebus dosnūs nei žodžiais, nei patarimais, nei pagalba. Slenksčius įveiksite, lanksčiai naudodami savo anksčiau įgytą patirtį ir atsižvelgdami į šeimos interesus. O paguodą ir aiškumą rasite, atsitraukę į malonią vienutę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėdami pateikti pasauliui savo kūrinį, galite šiandien suprasti, kad diena visai netikusi saviraiškai. Net jei jis jau sukurtas, regis, pritrūksite tinkamų žodžių jį pristatyti. Lygiai taip pat bus nelengva suprasti savo atžalas ir jiems ką nors paaiškinti. Tačiau abiem atvejais viskas įmanoma, pasitelkus savo komandą ir bendravimo įgūdžius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Namai šiandien gali jums tapti liūnu, iš kurio išsikapanoti norėsite labiausiai, bet nežinosite kaip. Ir visa tai dėl netikusių pokalbių su šeimos nariais arba, priešingai, nekalbadienio. Dėl to ir darbe viskas gali kristi iš rankų. Laimei, kažkoks jūsų gebėjimas ar jūsų sumanyta dovana gali pakreipti įvykius kita vaga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad šiandien susidursite su informacijos stoka, o jūsų planuotos išvykos neįvyks. Laimei, net ir tuomet, kai visi statys sienas ir regs kliūtis, jūs išliksite aktyvūs ir siekiantys savo tikslų. Tokiu būdu pasitikėjimas savo žiniomis šiek tiek paklibėjęs, grįš į pradinę stadiją, padėdamas jums įtikinti visus skeptikus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Lėšų stoka, nepakankamai atlygintos jūsų pastangos ar negalėjimas turėti to, apie ką svajojate, gali paversti dieną nei šiokia, nei tokia. Tačiau gal yra kažkas, kas gali jums ištiesti dosnią ranką? Be to, jūs turite reikalingus kozirius, kurių nevalia niekam atskleisti, o tik visų nuostabai jais lemiamu momentu pasinaudoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Trukdžiai bandant išsakyti savo nuomonę ir didžiulis atsakomybės krūvis įteikti jums šią dieną, gali atrodyti nepakeliami net jūsų optimistiškai asmenybei. Tačiau kas, jei ne jūs turite žinoti, kad nėra padėties be išeities? Jų, išeičių, ieškokite tarp jums svarbių žmonių. O draugų parodytos iniciatyvos gali būti tikras gelbėjimosi ratas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nieko nuostabaus, jei šiandien jus nepelnytai išmes iš žaidimo arba neišgirs jūsų išmintingos nuomonės. Pasikartodami nieko nepešite. Kaip ir įnikdami analizuoti netikusiai susidėliojusią situaciją. Verčiau įrodykite tai savo darbais, o žodžiai tegul palaukia savo eilės, nebent reikėtų paaiškinti tai, ką atlikote.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bet kokios diskusijos su kolegomis, draugais ar komandos nariais šiandien gali neįvykti arba būti beprasmiškos. Vietoj realių idėjų išgirsite tik niekam tikusius pasiteisinimus, kurie niekur nenuves. Kryptis parodys ne jūsų nepamatuotos viltys ar aukos, o realūs asmeniniai sprendimai, žinios ir negęstantis gyvenimo džiaugsmas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien gali būti suku rasti bendrą požiūrį su vadovybe, ką nors paaiškinti savo darbdaviams ar panaudoti darbe savo kalbėjimo bei rašymo įgūdžius. Pasidavę nieko nelaimėsite, juo labiau, kad yra žmonių, kurie nori kažkuo su jumis pasidalinti. Be to, šeimoje aiškėja tam tikros gairės, kurių jau ne pirma diena lūkuriavote.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?