Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 26 d.

2015-11-26, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kava ir spurgos
Fotolia nuotr. / Kava ir spurgos

Smagių dienos prognozių!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Blaškysitės, norėdami kuo daugiau žmonių susitikti ir kuo daugiau naujienų aptarti. Deja, įsivėlę į pokalbius įvairiausiomis temomis, realios naudos iš to neturėsite. Veikiau greitai pamesite siūlo galą, atsitrenkę į netikinčiųjų jumis ar nepasitikinčių jūsų žiniomis, minią. Vakare savo išskirtiniu elgesiu iš minios vis dėlto išsiskirsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kad ir kaip trokšite stabilumo, jo šiandien nei su žiburiu nesurasite. Tačiau jums bus nelengva patikėti nei tuo, kad neįmanoma gauti garantijų, nei tuo, kad jūsų draugai ar komandos nariai taip pat klysta. Kuo labiau jais įtikėsite – tuo žemiau nusivylę nusileisite. Vakare turėsite originalių idėjų dėl savo uždarbio, bet kažin ar jas realizuosite.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite būti dėmesio centre, nes iš tiesų turėsite ką pasakyti, tačiau vis kas nors painiosis jums po kojomis, trukdydamas jūsų saviraiškai ar jūsų nesiklausydamas. Regis, duš jūsų viltys, susijusios su darbu, kai nepavyks reikiamų asmenų apie tai informuoti. Dienos pabaigoje kiek atsigriebsite, dalindamiesi įspūdžiais su bičiuliais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien neišvengsite vienišumo jausmo, net jei būsite tarp daugybės žmonių. Norėdami save apsaugoti nuo nedraugiškų kolegų žvilgsnių ar per sunkių darbų naštos, sugalvosite aibes pasiteisinimų, kurie, deja, nieko neįtikins. Laimei vakare atsiras geros idėjos, reikalingos geriems darbams atlikti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Draugai bus jūsų ramstis ir jūsų sėkmės sąlyga, tačiau už tai turėsite šio to atsisakyti ar su kai kuo nepageidaujamu susitaikyti. Tiesa, dar vilsitės kai ko, ko jūsų mylimi asmenys nenorės duoti, o jūsų sumanymui nebus suteiktas reikalingas finansavimas. Vakare sujungę savo žinias su išradingumu, galite šį tą stebinančio nuveikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien darbe bus ne mažiau dvi galimybės iš kurių turėsite vieną pasirinkti, norėdami, kad diena nenueitų vėjais. Deja, bus nelengva apsispręsti, kuri iš jų aktualesnė – ore sklandys įvairiausios iliuzijos, kurias sėkmingai griaus jūsų šeimos nariai ar namuose vykstantys įvykiai. Vakare gims išskirtinių sprendimų dėl bendrų finansų tvarkymo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kuo šiandien labiau stengsitės atkreipti kitų dėmesį į savo turimas žinias, tuo daugiau skeptikų sutiksite. Be to, norėdami gauti jums darbui ar sveikatai reikalingos informacijos, greit suprasite, kad dosnumo ta tema tikėtis neverta. Vakare šį tą vertingo ir stebinančio sužinosite iš antrosios pusės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėdami kelis dienos scenarijus, lengviau nugyvensite šią dieną, nes įsikibę į ką nors vieną, dažniau nusivilsite, nei ką nors laimėsite. Svajonės duš lengvai, ypač dėl to, kad trūks gebėjimų ar lėšų joms įgyvendinti. Įvykdydami kai kurias pertvarkas buityje vakare manysite, kad diena nors ir slegianti, nebuvo beprasmė.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kiti žmonės šiandien turės ką jums pasakyti ir jums derėtų jų pasiklausyti. Galbūt vakare ir išgirsite, ką jums sako jūsų atžalėlės ar kiti brangūs žmonės, tačiau iki tol jūsų iniciatyvos dėl šeimos gali būti sutiktos su didžiu nusivylimu ir liūdesiu. Deja, niekas nepatikės, kad stengėtės dėl jų, manydami, kad primetate jiems tai, kas svarbu jums.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien mielai darbuositės, griebdamiesi tai vieno, tai kito darbo. O ir pasikalbėti apie tai, ką darote, taip pat norėsite. Deja, jūsų mintis blaškys ir jūsų bendravimą trikdys praeities įvykių pasekmės ar į galvą lendantys prisiminimai. Vakare namuose kai ką atlikę ne pagal planą, sau padėkosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite gyventi lengvai, tačiau jūsų norai atsimuš į tvirtą realybės sieną, kuri susidarys iš jūsų komandos narių. Niekaip negalintys įtikti savo bendražygiams, ieškosite kokių nors būdų išpildyti savo lūkesčius, tačiau taip tik prarasite kažką brangaus. Vakare bus naujienų, kurios vers jus stebėtis ir keisti planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėdami galimybę rinkis, šiandien rinksitės namus, o būdami tarp žmonių apsitverkite sienomis, antraip jie sumindys jūsų lengvai pažeidžiamą savimeilę ar savigarbą. Ypač tie, kurie užima aukštesnes pareigas ir nuo kurių priklauso jūsų karjera. Vakaro pirkiniai namams bus neplanuoti, bet žadantys geras permainas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?