„Islamo valstybė“ savo priešais paskelbė Lietuvą, Lenkiją ir Ukrainą

2015-11-26, 15min.lt
Stopkadras iš video įrašo/„Islamo valstybės“ priešai
Stopkadras iš video įrašo/„Islamo valstybės“ priešai

Naujame vaizdo įraše teroristinė „Islamo valstybė“ paskelbė naują sąrašą šalių, kurias laiko savo priešais. Šiame sąraše išvardyta 60 šalių, kurios sudaro antiteroristinę koaliciją. Tarp „Islamo valstybės“ priešų pateko ir Lietuva, Lenkija bei Ukraina, skelbia Didžiosios Britanijos leidinys „The Mirror“.

„Islamo valstybė“ savo vaizdo įraše antiteroristinę koaliciją vadina „velnių koalicija“.

„Mes skaičiuojame jūsų vėliavas, kurių skaičius, kaip sako mūsų pranašas, pasieks 80, o po to karo liepsna jus sudegins“, – sakoma vaizdo įraše.

Tarp šalių, kurias „Islamo valstybė“ paskelbė savo priešais, yra ne tik Rusija, JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, Australija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Tunisas, Malta, bet ir Lietuva, Lenkija, Ukraina, Moldova bei dar kitos Europos bei Artimųjų Rytų šalys.


Straipsnio komentarai

petras2015-11-29
Klausot tokiu nesamoniu.zmoniu gasdinimas.jeigu pradeti viskuo tiketi, tai nei gyvent nebesinori Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2015-11-27
Man atrodo, kad to nuosekliai siekėme. Gerai kad nors neatsižvelgė į tai kad nepalaikome Rusijos kovoje su islamo valstybe. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Bugis2015-11-27
Na va.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?