Penktadienio horoskopas – lapkričio 27 d.

2015-11-27, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Jaukus interjeras
Fotolia nuotr. / Jaukus interjeras

Štai ir penktadienis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors diena judri, skubėjimas bus prastas patarėjas ir dažniau užtrenks jums duris nei jas atvers. Palankių ženklų jūsų kelyje atsiras esant lankstiems, bendraujantiems, smalsiems ir neieškantiems žodžio kišenėje. O dar – atsargiems, ypač priimant sprendimus ar išbandant naujus dalykus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus nelengva save įtikinti, kad jums pakanka to, ką turite. Kiek išmanydami saugosite tai, kas jūsų ir sieksite dar daugiau. Praradimų bus mažiau, jei rinksitės jums žinomas situacijas ir įprastas veiklas. Be to, vilionėms į prekybos centrus geriau atsispirti, nes dienos pirkiniai džiugins ar tarnaus trumpai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų užčiaupti bus beveik neįmanoma, nebent patys taip nuspręsite. Iš tiesų, iškalbos pagalba kur kas toliau nukaksite, nei tylomis, tačiau įsitikinkite, kad ne tik plepate, bet ir kitus išklausote. Net jei ne visi jus supras, vis dėlto nebyliai paklus jūsų siūlymams ir bandys suspėti tuo tempu, kurį siūlysite jūs. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nesijausite patogiai, todėl mielai pasinaudosite kokia nors priedanga, kuri leis jums bent trumpam pasislėpti nuo kitų žvilgsnių ar išvengti jų komentarų. Iš tiesų, kiek dažniau užsisvajosite, tokiu būdu nepastebėdami svarbių dalykų, todėl kiek įmanoma venkite rizikuoti ar daryti tai, kas jums nauja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jėgų ir iniciatyvų semsitės tarp savo bičiulių ir bendražygių. Džiaugsitės galėdami kartu siekti bendrų tikslų, tačiau kaip tik dėl komandinio darbo netikslumų, galite turėti šiokių tokių nesmagumų. Norėdami to išvengti, prieš ką nors apsispręsdami ar žadėdami, peržiūrėkite visas sąlygas ir galimybes.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien verčiau nesiblaškyti, nes tokiu būdu poreikis kuo daugiau dalykų aptarti, išdiskutuoti, išgirsti, ką nors sužinoti, atitrauks nuo būtinų darbų. Juos atliksite kur kas greičiau ir sėkmingiau, jei laikysitės prioritetų, tvarkos, nuoseklumo, nesileisite į tuščias kalbas ir neleisite naujienų srautui jūsų išmušti iš pusiausvyros.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien mokėsite išsisukti nuo to, kas nemalonu. Norėsite savo nuomonę pareikšti, kitus pamokyti ir kaskart kam nors suabejojus, žinosite ką pasakyti. Taip savimi pasitikėdami, vis dėlto nemanykite, kad esate visažiniai. Vis sau priminkite, kad nauji dalykai, nauja informacija ir nauji bandymai gali neturėti jokios prasmės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums teks pripažinti, kad negalite gauti tiek, kiek jūsų širdelės geidžia. Tiesa, gerai pasistengę šį tą sau išprašysite, taip užmegzdami svarbų ryšį su aplinka (net nustebsite, kaip noriai visi įsiklauso ir paklūsta), tačiau to, kas jums svarbiausia – vis dėlto negausite. Tačiau užmezgę ryšį  su reikiamu žmogumi, jau pusę darbo padarysite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien didelių žygių daryti neverta. Nors būsite užtikrinti dėl visko, ką darote, vis dėlto atsižvelkite į patarimus, kuriuos visą dieną jums žers jūsų partneriai. Šiame nesibaigiančių naujienų sraute galite išgirsti jums reikalingos informacijos, tačiau ją naudokite atsargiai, kelis kartus patikrinę ir vengdami skubotų išvadų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien viskam norėsite rasti tinkamą vietą, nes jus kiek erzins ir trikdys aplink vyraujantis chaosas. Susitelkę į savo veiklą, būkite atidūs žodžiams, kuriuos sakote, nes jų pasekmės gali būti kitokios nei tikitės. Tiesa, stiprybės ir palaikymo įgausite, jei rinksitės jau pramintus kelius, o naujas užduotis atidėsite kitai dienai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums bus sudėtinga susitelkti ties kuo nors rimtu, o niekaip negalėsite atsispirti norui šnekučiuotis, pramogauti ar net flirtuoti. Gal kai kuriuos tai net išgelbės nuo rimtų klaidų, kurias padarytumėte imdamiesi rimtos rizikingos veiklos. Puiku, jei jums pavyktų išlaikyti aukso vidurį – nesiblaškyti ir išlaikyti saiko jausmą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėdami kažkokią duoklę atiduoti šeimai, dėl to nenusiminsite. Būsite nusiteikę skirti ir laiko, ir energijos patiems artimiausiems. Tiesa, kalbėdami daugiau nei paprastai, vis dėlto ne visus įtikinsite. O nematydami norimo rezultato, neskubinkite įvykių ir nežadėkite to, ko iš tikrųjų negalite įvykdyti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?