Ankstų lapkričio 3 d. rytą kelyje Šilutė-Saugos išaiškinti Kelių eismo taisyklių pažeidimai

2014-11-04, Tauragės AVPK informacija

Praėjus visų Šventųjų ir mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienai, ankstų lapkričio 3 d. rytą, nuo 6 val. 30 min. iki 8 val. 30 min. Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai reidą surengė kelyje Šilutė - Saugos. Buvo dirbama Saugų sen., Rudynų k. ribose ir tikrinamos parvažiuojančios transporto priemonės. 11 pareigūnų patikrino apie 150 transporto priemonių  ir išaiškino 4 Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 3 transporto priemonių vairuotojai, vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, jiems nustatyti lengvi girtumo laipsniai. 1 vairuotojas vairavo transporto priemonę, neįregistruotą nustatyta tvarka ir neapdraustą transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Kelių eismo taisyklių pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.

Panašios akcijos bus rengiamos ir kitose Šilutės miesto ir rajono vietose. Kadangi praktika rodo, kad mūsų transporto priemonių vairuotojams dar nepakanka atsakomybės, kadangi sėsdami neblaivūs už vairo, sukelia pavojų tiek savo, tiek kitų žmonių sveikatai ir gyvybei.

 


Straipsnio komentarai

tikri šaunuoliai tie Šilutės policininkai2014-11-22
Įdomu, kiek iš tų pačių policininkų buvo su pachmieliuku... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2014-11-06
Policija priekabiauja. Jeigu stabdo tvarkingai važiuojantį pilietį pirmiausia turi prisistatyti ir turi pranešti kuo jis įtariamas. Tokių pranešimų nėra, ieško sustabdę ,gal už ko nors užklius. Tyčia trukdo eismą. Tokie metodai buvo rusų laikais. Šlovė grįžusiems sovietams. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?