Savaitgalio horoskopas – lapkričio 28–29 d.

2015-11-28, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Balionai
Fotolia nuotr. / Balionai

Paskutinis rudens savaitgalis... Ar jau laukiate žiemos? Sužinokite, kokį kelią jums nušvies astrologinės žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį turėsite skirtingus požiūrius su artimu žmogumi apie santykius šeimoje, tuo paversdami buvimą namuose ne pačiu maloniausiu. Įtampa vakare dar labiau išaugs dėl bandančiųjų įvesti savas taisykles. Sekmadienio rytą sėkmingai išsprendę buities rūpesčiams, plačiau nusišypsosite, tačiau teks pristabdyti savo vaizduotę ir tenkintis tuo, ką suteikia realybė.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį norėsite būti su artimaisiais ir jų simpatijas užkariauti, tačiau tam koją kiš buities ar sveikatos nesklandumai. O vakare niekaip nesusitaikysite su norinčias jus pamokyti ir jums patarti. Sekmadienio pradžią praskaidrins vaikų juokas ar mylimojo paslauga. Kita vertus, kažkas iš draugų neįvykdys savo dosnaus pažado ar kažkas pagailės jums švelnių glamonių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį iš galvos neišeis mintis, kaip čia save pamaloninti kokiu pirkiniu, tačiau nei apsipirkimas, nei pirkinys nebus toks stulbinamai mielas. Gal net vakarop ir kokį nemalonų priekaištą išgirsite. Sekmadienį bus gera įnikti į namų darbus, tačiau ne taip jau lengva pripažinti sau, kad jūsų santykius su antrąja puse užklupo kažkoks įšalas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį būti tokiems, kokius jus nori matyti kiti, nepavyks – būsite kiek labiau išsibalansavę ir nekantrūs, kai namiškiai elgsis ne pagal jūsų taisykles, o antroji pusė – žvelgs  į jus su nepasitikėjimu. Sekmadienį praskaidrins malonūs pokalbiai, tačiau netikri pažadai iš toli griaus jūsų kasdienius planus, kuriuos anksčiau ar vėliau turėsite įvykdyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį rinktumėtės nekišti kojos iš namų ar net iš lovos kojos nekelti, tačiau tai bus taip nerealu, kaip ir šeštadienį su kuo nors nesusiginčyti. O kur dar vakarop iškilusi kasdienių užduočių krūva. Sekmadienį sustiprės jūsų savivertė, tačiau romantiški, su vaikais ar pramogomis susiję polėkiai jūsų toli nenuneš – dėl kiekvieno menko žingsnelio teks išlieti nemažai prakaito.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį verčiau neaptarinėti finansinių reikalų su draugais, kaip ir neskolinti ar nesiskolinti. O jei dar kartu dėl ko nors surizikuosite, regis, kurį laiką sugaišite, kol situaciją stabilizuosite. Sekmadienį namuose bus ne taip, kaip jums norėtųsi, o viltys dėl antrosios pusės pažadų duš, bet nieko pakeisti negalėsite. Laimei, su bičiuliais leisti laiką bus gera, nes jie jumis tiki ir jumis pasitiki.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį turėsite ambicijų, kurios kažin ar bus išpildomos dėl jūsų pačių elgesio ar asmeninių savybių. Be to, vakare namiškiai bandys įrodyti tai, kuo mažiausiai norite tikėti. Sekmadienį praskaidrins kažkieno padėka ar paslauga, dėl kurios kažkada jūsų buvo gerai pasistengta. O šįkart teks paplušėti bandant gauti, išmokti ar paskleisti reikalingą informaciją ir nieko nesuklaidinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį bus svarbesnių reikalų nei kažkokia buitis, tačiau vidinių prieštaravimų ir išgirstų komentarų dėka suprasite, kad dalies savo idealų ir polėkių reikėtų atsisakyti. Sekmadienį rasite jums pritariančių ir visaip padedančių tarp draugų, o visa kita – nei šis, nei tas. Pavyzdžiui, nepavyks pasidžiaugti daiktu ar paslauga, kurį ketinote įsigyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienis gali subjurti dėl to, jog kai kuo nepasidalinsite su savo bičiuliais ar jie prieštaraus jūsų planams. O tos dienos vakarą kai kas nepatikliai pažvelgs į jūsų bandymus save pagirti ar pademonstruoti gebėjimus. Sekmadienį kai kurie jūsų tikslai atrodys ranka pasiekiami, tačiau jums teks didesnė atsakomybės našta, nei norėtumėte.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį taikiems santykiams su antrąja puse trukdys jūsų nebaigti darbai ar profesinės ambicijos. Vakarėjant norėsite, kad viskas būtų kaip tikitės jūs, kas kitiems nepatiks. Sekmadienį šiek tiek pasvajosite, tačiau atsiriboję, nesijausite patogiai dėl slogių prisiminimų apie praeities nesėkmes ir nepasitenkinimą, kurį patirsite apie tai papasakodami.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį mielai slėpsitės nuo visko kasdieniuose buities rūpestėliuose, tačiau, užuot juose radę ramybę ir pasitenkinimą, įsivelsite į diskusijas, kur vieningos nuomonės rasti nebus įmanoma. Vakare pasijutę neįvertinti, sekmadienio rytą sulauksite talkininkų. Deja, tikėdamiesi ko nors iš draugų, regis, stipriai suklysite. Verčiau kol kas meskite lauk jūsų bendrus planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį išsiruošite į šilumos ir jaukumo paieškas, tačiau norinčiųjų jus sušildyti bus mažoka. Dosnumu ir kilnumu niekas nepasižymės, nebent sekmadienio rytą, kai šį ta mielo jums pasiūlys jūsų antroji pusė. Beje, paskutinę savaitės dieną jūsų iniciatyvos dėl karjeros gali sudužti, jei nepasistengsite taip, kaip dar niekad nesistengėte.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?