Pirmadienio horoskopas – lapkričio 30 d.

2015-11-30, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Druskų lyguma, Bolivija
Fotolia nuotr. / Druskų lyguma, Bolivija

Štai ir pirmadienis. Savaitė prasideda iš naujo, o su ja ir pokyčiai. Sužinokite!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien norėsite būti išskirtiniai, dėl ko noriai demonstruosite tai, ką mokate ir net imsitės rizikingų veiklų. Turimos žinios ar toli gyvenantis asmuo jums padės įgyvendinti bet kokį jūsų sumanymą. Vakare noras laimėti dar labiau sustiprės, o jums pasiekti pergalę padės jūsų partneriai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien atsigręžkite į tuos, kurie arčiausiai jūsų. Viską darydami dėl savo šeimos, nesusitaikysite su mažais pasiekimais. Jus sutelks būtinybė išspręsti šeimos biudžeto galvosūkius ar kokias nors paslaptis išsiaiškinti. Dienos pabaigoje bet kokios jūsų pastangos dėl sveikatos ar buities nebus beprasmės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums netrūks šildančio ir uždegančio veiksmui bendravimo, kuris leis atsiskleisti tarp žmonių. Besisukant įvykių sūkuryje, verta palikti vietos ir partneriams, kurie atsiras būtent ten ir tada, kur jums reikia. O dar raskite būdų, kaip kitiems dieną sušildyti – ne tik iš kitų ko nors tikėkitės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jus vilios veikla, kurią galima atlikti demonstratyviai ar dideliais mostais. Tačiau atlikę nedidelius veiksmus, pasieksite daugiau, nei eidami dideliais žingsniais. Tai pravers atliekant nuobodžius nebaigtus darbus, kuriuos atliksite pasitelkę savo gebėjimus ir norą kažką įrodyti  artimiesiems ar būti jiems naudingiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums pakaks dėmesio ir pagarbos iš aplinkinių, jei racionaliai panaudosite savo kūrybiškumą. Iš tiesų, nedaug pastangų reikės tam, kad atkreiptumėte į save kitų dėmesį, tačiau atsipalaiduoti nebus nei noro, nei galimybių. Bendraudami noriai imsitės lyderio vaidmens ir niekam jo neatiduosite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėsite paprašyti, kad visi jus paliktų ramybėje ir leistų padirbėti vieniems. Tokiu būdu kur kas geriau išpildysite šeimos narių reikalavimus ar kitas su namais susijusias pareigas. Vakare gali kilti pagundų ką nors vertinga įsigyti, tikintis tokiu būdu kilstelėti savo savivertę ar pabandyti kitais būdais įrodyti savo vertę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien gavę grupės sielos ar jos lyderio vaidmenį, tuo didžiuositės. Savo komandos tikslus pasieksite, jei panaudosite aplink jus sklandančią informaciją arba ryšius su patikimais žmonėmis. Vakare visko išsikovosite diplomatiškais būdais bei pasitelkę keletą komplimentų, kuriais atrakinsite bet kurias duris.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sieksite, kad visi, išvydę jūsų darbo vaisius, netektų žado. Klaidų neišvengsite, matydami tik save ir savo poreikius. Duokite valios savo gabumams ar įgūdžiams, kurie geriausiai pasitarnaus jums siekiant dėmesio ir pripažinimo. Tiesa, vakare reikės pasistengti dėl kitų, tačiau nei vienas jūsų veiksmas nebus beprasmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Džiaugsitės dienos galimybėmis atvirai, nevaržomai ir kupini vilčių. Net ir matydami menką prošvaistę, tikėsite, kad rezultatas vertas dėmesio. Be to, žinosite, kaip apginti savo nuomonę ir kaip įtikinti kitus, kad niekas už jus geriau nevaldo situacijos. Prie jūsų gerųjų ketinimų vakarop noriai prisijungs jūsų bičiuliai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Išbandymai, laimėjimai, pasiūlymai ir praradimai ves jus link vienintelio svarbiausio dienos tikslo – užmegzti patikimą ryšį su kitais, sustiprinti savo pačių vertę. Tiesa, tam gali tekti pabraidyti po praeitį, kad tinkamai išnarpliotumėte ten susipynusias situacijas. Net jei kovos atrodys kiek per sunkios, ginklų per anksti nesudėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors šiandien jūsų partnerių pateiktos taisyklės gali jus trikdyti, tikėkite, kad jų padedami, atliksite didžiuosius šios dienos darbus. Galbūt sutriksite gavę draugų ar bendraminčių pasiūlymus, vėliau suprasite, kad galite jais pasikliauti. Vakare ginčuose, kuriuose sieksite įrodyti tai, kuo tikite, gims tiesa.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien džiaugsmą ir prasmę atrasite atlikdami mažus dienos darbus. Be to, vienas aukštesnes pareigas užimantis žmogus ar už jus vyresnis asmuo, jums primindamas apie jūsų pareigas, dar geriau jus sutelks veiklai. Vakare atskubės pagalba tų, kurių palankumo užsitarnauti taip paprastai nepavyksta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?