Antradienio horoskopas – gruodžio 1 d.

2015-12-01, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Jaukus interjeras
Fotolia nuotr. / Jaukus interjeras

Su šlapdriba, su vėju žiema atsėlino ir ragina prisiminti šiltas kojines, šalikus, kepures ir arbatas.

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien gaudykite sėkmę, būdami kūrybiški, originalūs, įžvalgūs, neįprastai spręsdami įprastas problemas, ieškantys žinių ir jomis besidalinantys. Kurstykite ugnį, kuriai įžiebti reikės visai nedaug jūsų pastangų, o jos dėka įkvėpti kitus, juos išmokyti, paskatinti ar nukreipti – taip pat visai paprasta.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien gali pavykti sužinoti svarbių dalykų apie jūsų šeimą ar iš šeimos narių. Taip pat jūsų ketinimai panaudoti bendras lėšas ar sutelkti artimus žmones kokiai nors bendrai veiklai bus prasmingos. Apsispręskite greitai ir kliaukitės savo įžvalgomis, nepaisant to, kad tai jums visiškai nebūdinga.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite ypatingai aktyvūs ir uždegantys bendraudami. Kolektyvo nariai, draugai ar bendražygiai jums pasiūlys idėjų, kurias geriausiai pritaikysite kartu su kitais žmonėmis ar atsižvelgdami į jų rekomendacijas. Sparčiai sklindant informacijai, jums bus  smagu tapti aktyviais dalyviais.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite ką pasiūlyti ar pritaikyti darbo vietoje, tikėdamiesi atitinkamo atlygio ar padėkos už savo pastangas. Panašu, kad darbdaviai, vadovai ir kolegos išgirs jūsų siūlymus, tačiau juos pritaikys neįprastai. Būkite ir jūs pasiruošę keistis, ieškoti, būti atviri naujovėms, naujiems metodams ir technologijoms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, norėdami dėmesio, jo gausite su kaupu. O tai bus ne šiaip sau jūsų liaupsinimas, bet pagerins jūsų autoritetą ir padidins jūsų gerbėjų gretas, ypač, jei rasite kūrybiškų sprendimų net ir įprastoje veikloje. Iš toli gautos žinios ar jūsų pažiūros, kurios paprastai kelia nuostabą, dabar gali būti lengvai pritaikytos.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų dienos planų nedaug kas žinos ir jūs kiek įmanoma geriau maskuosite tiek savo sumanymus, tiek veiklą, tiek jos rezultatus. Tai nereiškia, kad nieko neveiksite. Priešingai, būsite aktyvūs ir susitelkę išspręsti tai, kam paprastai pritrūkstate užsidegimo ir visai netiesioginiais būdais prisidėsite prie šeimos gerovės.

SvarstyklėsSvarstyklės 

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien įsiliesite į komandą tikėdamiesi net tik dalyvauti jos veikloje, bet ir iš jos išsiskirti, siūlydami idėjas ar dalindamiesi savo turima informacija. Susitikimai, diskusijos, pažintys ir įvairus bendravimas keis jūsų santykių eigą, leis pažinti kitokių žmonių, suteiks jums žinių ir atvers jums  daugiau galimybių.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei jums įgriso jūsų kasdienė rutina, to šiandien nei su žiburiu nesurasite. Todėl ruoškitės keisti kryptį, požiūrį, darbe taikykite iki šiol nenaudotus būdus problemos spręsti ar įsisavinti naujas technologijas. Tiesa, jūs būsite kiek labiau susitelkę į rezultatą ir jo dėka kuriamą savo įvaizdį nei į darbo eigą.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei manote, kad viską žinote geriau už kitus, šiandien bus proga tuo ne tik patiems patikėti, bet ir kitus įtikinti. Tam galite rinktis bet kokią kryptį ar bendravimo būdą, kuris jus išskirtų iš minios. Visa tai plės jūsų akiratį ir leis paskleisti plačiau savo pažiūras ar poziciją, pasidalinti žiniomis ar kitus išmokyti to, kas jums aktualu.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien namuose gali būti neramu, tačiau šios permainos, regis, turės teigiamų rezultatų, siekiant išspręsti bendrų pirkinių, lėšų ar kitų resursų panaudojimo problemas. Tiesa, manydami, kad jūsų negirdi ar nesupranta, nemanykite, kad tai neturi įtakos tam, kas vyksta. Iš tiesų, jūs gebate įžvelgti giliau nei kiti.

VandenisVandenis

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite įnešti teigiamą indėlį į komandos veiklą, jei noriai priimsite įvairiausius dienos iššūkius, netikėtai gautą informaciją ir noriai dalinsitės ne tik ja, bet ir savo mintimis. Kai jūsų galva dirba tokiu tempu, nepasilikite visko sau, tačiau žinokite, kad kitų žmonių dalyvavimas suteiks jūsų mintims ir veiksmams prasmę.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kuo esate talentingi šiandien gali sužinoti tie, kuriems ir dėl kurių dirbate. Demonstruokite savo neįpratus gabumus, nebijodami būti atstumti ar nesuprasti. Ir jums bus gera suprasti, kad jūsų veiksmus pastebi, mintis išgirsta, o parašytus žodžius – perskaito. Su tuo gali būti susijusios ir netikėtai pakitusios jūsų pajamos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?