Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 3 d.

2015-12-03, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kalėdinė kompozicija.
Fotolia nuotr. / Kalėdinė kompozicija.

Savaitės vidurys. Ar jau galima įžvelgti artėjančio savaitgalio nuotaikų astrologinėse prognozėse?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būdami kruopštūs, tikslūs ir nuoseklūs susidorosite su bet kokiomis užduotimis. Tokiu būdu lengvai įvykdysite net tas, kurios paprastai kelia nuobodulį. Nesuklysite ir labiau pasirūpinę savo sveikata ar naminiais gyvūnais. Tiesa, ne tokie paskendę smulkmenose būsite vakarop, kai jumyse prabus vadovo talentas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net smagiai leisdami dieną, rasite ne vieną priežastį kitus pakritikuoti, o ir savikritiškumo nestokosite. Nenustebkite, jei ir kitiems atrodys, kad kažką padarėte netinkamai ar ko nors neatlikote. Vakare norėsite kitų gyvenimo tiesų ir į jūsų pastabas bus sureaguota, nes jūs tinkamai panaudosite savo žinias.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Mėgstama veikla, kurią atliksite kiek labiau užsidarę savo asmeninėje erdvėje, bus geriausias jūsų šios dienos pasirinkimas. Tiesa, tiek sau, tiek kitiems kelsite didelius reikalavimus, pamiršę apie aplinkybes, kurios trukdo pasiekti tobulo rezultato. Vėlyvą popietę ieškokite ir rasite norinčių jus palaikyti ir jums padėti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei norėsite sklandžios ir suplanuotos dienos – būtinai ją turėsite. Per dieną sutiksite nemažai žmonių ar bent su kitais daug reikalų aptarsite, kruopščiai tikrindami visą gautą ir kitiems teikiamą informaciją. Aiškumo, pasitikėjimo ir reikalingų gairių jums popietę suteiks jūsų komandos nariai ar bičiuliai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nusistatę sau aiškius tikslus, link jų eikite neabejodami nei savimi, nei kitais. Gerus rezultatus ir geras pajamas jums garantuos pastangos analizuoti ir gilintis į įvairiausias smulkmenas. Tą pačią taktiką naudokite ir įsigydami norimą prekę. Vakarėjant derėtų prisiderinti prie pokyčių, kurie įvyks jūsų darbo vietoje.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Net jei elgsitės išties kukliai, šiandien kiti žmonės nuo jūsų nenuleis akių. Atidžiai planuodami ir dar atidžiau planus vykdydami, niekur iš teisingo kelio nenukrypsite. Iš tiesų, kuo tikslesnė bus jūsų dienotvarkė, tuo daugiau atliksite. Išvengę impulsyvių poelgių ir sprendimų, vakare atskleisite savo kūrybines galias.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Vos kas nors jums šiandien neįtiks, pasitrauksite ir stebėsite kitus žmones ir įvykius iš šalies. Gal net šį tą prasmingo savo vienutėje atliksite. Jei neįniksite į abejones kitais ar savimi, dienai baigiantis galėsite kreiptis patarimo į artimą žmogų, kuris jums pateiks keletą racionalių pasiūlymų ar net paskatins šį tą pakoreguoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinis darbas ir bendravimas su bičiuliais jums šiandien teiks daugiausiai pasitenkinimo. Turėdami idėjų, ieškokite ir rasite konkrečių būdų jas įgyvendinti, nepamiršdami laikytis nuoseklaus plano. O į gautas pastabas iš savo bendražygių žvelkite kaip į pamokas, padedančias tapti geresniais komandos nariais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien teks labiau ne kitoms dienomis pasigilinti į profesines užduotis ir su jais susijusius jūsų siekius. Imkitės veiksmų, kurie turi aiškias priežastis, konkretų tikslą ir jūs jau žinote, kaip link jo eiti. Nors laikydamiesi grafiko ir kitų instrukcijų, jausitės ne savo rogėse, tačiau kiek pasistengę, atrasite savyje naujų gebėjimų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kuo šiandien geriau žinosite ką, dėl ko ir kaip darote, tuo tolimesnes perspektyvas prieš save atversite, tuo daugiau išmoksite ir tuo geriau savo įtakos sferas praplėsite. O tokiu būdu ir norinčiųjų iš jūsų kai ko pasimokyti atsiras pakankamai. O jei popietę imsite vairą į rankas, visi nevalingai jums paklus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien stipresni ir turtingesni pasijusite, leisdami kitiems dalyvauti savo sumanymų įgyvendinime ir priimdami iš jų tai, ką jie jums gali pasiūlyti. Nors ir patys turėdami nemažai stiprybių, visų pirma paimkite tai, kas jums duodama, o tik po to siekite rezultato. Vakare, atsižvelgdami į savo praeities patirtis, kai ką reikšmingo suprasite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Net ir nestokodami pasitikėjimo, vis dėlto ne pro šalį jums bus pasikliauti tais, kurie šalia jūsų asmeniniame gyvenime ir darbo vietoje. Tiesa, bus pastabų, kurios vers jus peržiūrėti savo stiprybių ir silpnybių sąrašą ir jį pakoreguoti. Bičiuliai ar kolegos gali jus įkvėpti keliems nedideliems pokyčiams.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?