Penktadienio horoskopas – gruodžio 4 d.

2015-12-04, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Dekoracija.
Fotolia nuotr. / Dekoracija.

„Gali būti sudėtinga tinkamai sutvarkyti dokumentus. Taip pat ypač svarbu atidžiai tikrinti informaciją, kurią skleidžiate bei patys gaunate – atrasti tikrąją tiesą gali būti nelengva“, - teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kiek per daug savimi pasitikėdami ir savo įsitikinimais pasikliaudami, nei gerai kasdienių pareigų neįvykdysite, nei sveikatos nepagerinsite. Tiesa, turėsite nemažai užduotėlių, kurios neleis blaškytis į visas keturias pasaulio puses. Galėdami pasirinkti, rinkitės tas, prie kurių esate įpratę ir kurias mokate geriausiai.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien ieškosite priežasčių kam nors padaryti įspūdį savo kūryba ar šiaip veikla, į kurią sudėsite visą savo širdį. Neperdozuokite bet kokių prieskonių, net jei dėl to skonis būtų nepakartojamas – ilgainiui jie apkars ir sumažins jūsų pasitikėjimą kitais. Be to, netampykite fortūnos už kasų, išbandydami ką nors nauja.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Turėsite mažų šeimyninių rūpestėlių, kurie užgoš svarbius dienos darbus. Galbūt dėl to neverta nerimauti, nes atsakingiems sprendimams diena ne itin tikusi. Tiesa, bandydami su antrąja puse aptarti šeimos pramogas, galite atsidurti aklagatvyje, nes norų bus tiek daug, kad jų suvaldyti bus neįmanoma.

VėžysVėžys 

(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Veltui skubėsite, tokiu būdu vis pavėluodami ir klaidų priveldami. Verčiau nurimkite ir atlikite tai, ką geriausiai sugebate. Atlikdami jums įprastus darbus ir nesiveldami į nesibaigiančius pokalbius su kolegomis, tikintis kuo daugiau nuomonių, informacijos ir palankumo, apsaugosite nuo nesusipratimų ne tik save, bet ir tuos, su kurias esate susiję.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turėsite nenumaldomą apetitą viskam: maistui, daiktams, patirtims ir net darbui. Deja, rezultatai nedžiugins ne tiek dėl to, kad nieko reikšmingo nepavyks nuveikti ir nieko malonaus nepavyks patirti, bet tiek dėl to, kad jums bus vis per maža. Geriausias vaistas – saiko jausmas, tačiau jo teks paieškoti.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Norėdami dėmesio – jį gausite, nes žinosite, kokią taktiką pasirinkti. Nuoširdžiai plušėdami vis dėlto nesistebėkite dėl kvailų klaidų, nes tam bus pateisinamų priežasčių. Viena vertus, būsite išsiblaškę ir nepastebėsite dalykų, kuriuos įprastai matote. Kita vertus, jūsų žygiams trukdys artimieji, norintys su jumis aptarti gausybę nereikšmingų dalykų.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite svajonių, kurių didžioji dalis bus nerealios. Supratę, kad ne visiems tai rūpi taip, kaip jums, rasite atokesnę vietą ir ten užsiimsite savo svajonių įgyvendinimu. Dažnai veltui aukodamiesi, sakysite, kad tai darote dėl kitų. Deja, tuo, kas jums svarbu, įtikinti kitus bus beveik neįmanoma.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norėsite būti visaverčiais grupės nariais ir dėl to darysite viską, kas įmanoma ir dar daugiau, daug duodami kitiems ir patys iš savo draugų ar komandos narių nemažai tikėsitės. Visaip besistengdami įtikti, regis, iššvaistysite brangų laiką, energiją ar kokias nors materialines gėrybes, o tikslo nepasieksite.

ŠaulysŠaulys 

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien noriai rūpinsitės savo profesiniu įvaizdžiu net mažumėlę persistengdami. Užuot bandydami užkariauti naujas viršukalnės, raskite įprastų ir paprastų darbų, padedančių tobulėti ir kilti aukštyn. O pasakodami kitiems apie savo tikslus ar savo pasiekimus, būsite linkę viską pagražinti ir pamiršite laiku užsičiaupti.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien viskas jums gali atrodyti kiek šviesiau ir perspektyviau, nei tai yra iš tikrųjų. Dėl to lengvai apsisuks galva ir jūs ne iš šio, nei iš to parklupsite lygioje vietoje. Pasistengdami be reikalo nerizikuoti, dar ir svajones bent šiek tiek pristabdykite. O jūsų žinios ar įsitikinimai gali šį kartą jus nuvilti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei viskas kristų iš rankų, nieko nekaltindami ir nekritikuodami susirinkite, kas iškrito, ir tęskite, kas buvo pradėta. O bendražygių paskatinti imtis kokios nors bendros veiklos, pernelyg neįsijauskite – jūs būsite linkę nuspalvinti pasaulį kiek gražesnėmis spalvomis ar įsivelti į visai neprasmingas diskusijas apie tai, kaip jį pagražinti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Priversti būti vieni šiandien jausitės nekaip ir ieškosite bent kokio žmogaus, prie kurio galėtumėte prisišlieti ar kuriuo būtų galima patikėti. Tačiau kitas žmogus skatins jus ruoštis visai ne į tuos žygius, į kuriuos jūs patys norėtumėte eiti. Panašu, kad nenorėdami ko nors įskaudinti, atsisakysite dalies savo poreikių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?