Orai.lt: blaškysis stiprėjantis vėjas, daug kur palis

2015-12-04, 15min.lt, orai.lt, orai24.lt
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vėjuota diena
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vėjuota diena

Penktadienio dieną stiprės pietų, pietvakarių vėjas. Jo gūsiai daugelyje rajonų pasieks 15-20 m/s, o arčiau jūros ir 21-25 m/s. Daug kur trumpai palis. Aukščiausia temperatūra svyruos tarp 6-9 laipsnių šilumos.

Šeštadienio orus lems žemo atmosferos slėgio sūkurys. O jis žymesnių orų permainų nežada. Naktį beveik visoje šalyje, dieną vietomis palis. Temperatūros pokyčių irgi beveik nepastebėsime. Ji visą parą svyruos tarp 3-8 laipsnių. Vėjas taip pat nerims. Pietvakarių vėjo gūsiai beveik visur sieks 15-20 m/s, o Baltijos pakrantėje ir 21-25 m/s.

Sekmadienį Lietuvos orų iš savo gniaužtų nepaleis galingas Atlanto ciklonas. Iš Vakarų slinks drėgnos orų masės. Tad protarpiais lis. Laikysis 4-9 laipsnių šiluma. O štai vėjas ketina dar labiau sustiprėti. Beveik visur jo gūsiai pasieks 17-22 m/s greitį, Baltijos pakrantėje įsismagins ir iki 25-27 m/s.

Ateinančios savaitės pirmosiomis dienomis žemo atmosferos slėgio sūkurys po truputį nutols nuo Lietuvos. Tad orai aprims. Krituliai pasirodys rečiau, bet bus šiek tiek vėsiau. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?